Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı hamilelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nedemek canim rica ederim.Yok canm degerlendirme daha yumurtlama olmamiski catlasin sen cift cizgi oldunmu yumurtlama yasadinmi canm benm eger yasamadysan daha acele etme olur elbet cift cizgi bazilari gec oluyor canim ama yumurtlama olali 8 gun omdu demek istedysen zaten okdr uzun yumurtlama surmez catlamistr canim insallah catlamayi kacirmamissndr takibini iyi yap lutfen cok önemlicidden
Canım daha Reglimin biteli 8 gun oldu.
Yani hemen hemen regl başlangıcından bugüne 14 . Gun felan yani onu demek istedim bnde pop olduğu için belki geç yumutluyorumdur .
Bu akıntı neyin nesi sizce sümüksü bulanık kokusuz biraz kıvamlı bir akıntı şekli 2 gündür var

Reglim gecikmedi canım son adet tarihim 24 agustostu 22 eylül de lekelenmem oldu. Pco tedavisi gördüğüm için lekelenmenin 2.günü tekrar gittim tabi ben adet sanıyorum. Tahlil istedi hamile oldugumu öğrendim üstelik hiç bi belirtim yoktu
Hayırlı uğurlu olsun siz neler yaptınız peki nasil gecti gunler

Canım daha Reglimin biteli 8 gun oldu.
Yani hemen hemen regl başlangıcından bugüne 14 . Gun felan yani onu demek istedim bnde pop olduğu için belki geç yumutluyorumdur .
Bu akıntı neyin nesi sizce sümüksü bulanık kokusuz biraz kıvamlı bir akıntı şekli 2 gündür var
Canim pco bende de var yumurtlama zamanim da her ay değişir cogu zaman ayda 2 kez bile olur endise etme 8 gun olmus daha regl basiyla degl bitiminden itibaren saycan canim 8 gun olmus mesela ben ilk ovulasyonla denedgmde13. Gun yumurtlama omdu 2 kez 5ci gun 3 cude 9 gbi gbi degisiyor canim sen sabirls hergun dedgm sekilde yap akintinin sebebi yumurtlama yakinsa o yüzden olablr benmde olur hatta kokulu olur canm bunun yani sira bel agrim asiri kasik agrim goguslerimde sislik ve agri mide bulantim bas agrim ben tum belirtileri yasarm mesela bunlarda bir yumurtlama belirtisi canim

Arkadaşlar bir çok kişi preseed jel kullananların ilk ay olmasa bile 2. Ay mutlaka gebe kaldığını söylüyo. Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz ? Ben de alıp almamakta kararsız kaldım

Catlama bugun oldu, 17 Ekim adetim, insallah olmam da umudum hep var insallah🙏 adet olunca femara başlayacağız diye konuştuk doktorla, inşallah nasip olacak🍀

Catlama bugun oldu, 17 Ekim adetim, insallah olmam da umudum hep var insallah🙏 adet olunca femara başlayacağız diye konuştuk doktorla, inşallah nasip olacak🍀
[/QU
Arkadaşlar bebek isteyen hanımlarımız hepimizin eşleri spermiyogram yaptırdı mi özellikle bir yıldır deneyip olmayanlar

Ben pko hastasıyım iki sefer çatlatma iğnesi vuruldum glifor ve folik asit kullanıyorum bu ay femara kullanıp catlatma iğnesi oldum fakat yine hastalandım bir kere daha kullanıp catlatma iğnesi olacağım bu süreçte incir kuru soğan suyu gibi şeyler tüketip hamile kalan var mı var ise nasıl tüketmem ve ne kadar tüketmem gerekiyor soğan suyu ve kuru inciri yardımcı olur musunuz

Ben pko hastasıyım iki sefer çatlatma iğnesi vuruldum glifor ve folik asit kullanıyorum bu ay femara kullanıp catlatma iğnesi oldum fakat yine hastalandım bir kere daha kullanıp catlatma iğnesi olacağım bu süreçte incir kuru soğan suyu gibi şeyler tüketip hamile kalan var mı var ise nasıl tüketmem ve ne kadar tüketmem gerekiyor soğan suyu ve kuru inciri yardımcı olur musunuz
İncir prolaktin i yukseltiyor onerilmiyor bilinçsiz birsey yaomayin derim, bende sizin gibi glifor ve inofolic combi basladim femara icin adeti bekliyorum. Adetliyken sanirim sogan suyuna başlanıyor ona bakabilirsiniz ama bence inciei yapmayin

Kizlar bir şey soracağım yumurtlamadan sonra mi baş ağrılarınız oldu yoksa hamile kaldığınızı öğrendikten sonra mı? Benim yumurtlama sonrasında baya baş ağrım oldu da acaba yerleşti mi oldu mu hamile arkadaşlardan süreçle ilgili bilgi alabilir miyim ?

Soğan kürü denedim Eylül ayında ama bi faydasını göremedim maalesef bidaha yapmıcam tek beklediğim yumurtlamayı takip ederek 3 ayın geçmesi ve bununla beraber 1 sene normal denilen zamanın dolması ve tekrar doktor a gitmek.

Merhaba kızlar Bugün regl 14. Günü Bugün. Ovulasyon böyle çıktı yumurtlama olduğu anlamamı geliyor

Eklentiler

• 03EDDF84-BF43-4696-9975-8724EABFC92C.jpeg
    03EDDF84-BF43-4696-9975-8724EABFC92C.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar benim bir sonraki adetime 8 gün var ama en son adet olduğum zaman çok az kanamam oldu ve çok kısa sürdü. Üç günden sonra bir damla bile görmedim ve rengi kahveydi. Normalde dört günde biter biraz yoğundur sonrasında damla şeklinde altıncı günde biter. Neyse Şimdi de çok tuhaf şeyler hissediyorum vücudumda. Kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor başım ağrıyor çok yorgun ve halsizim. Uzanınca kasık ağrım geçiyor. Sizce erken gebelik testi yapayım mı ? Yoksa bekleyeyim mi?

Kızlar merhaba 27 Eylül çatlatma iğnesi vuruldu 15 Ekim regl günüm bugün saçma sapan bi markadan gebelik testi aldım negatif çıktı yarın kan testi yaptırsam mı iğne olduktan ne zaman sonra hasta oldunuz acaba

Kızlar merhaba 27 Eylül çatlatma iğnesi vuruldu 15 Ekim regl günüm bugün saçma sapan bi markadan gebelik testi aldım negatif çıktı yarın kan testi yaptırsam mı iğne olduktan ne zaman sonra hasta oldunuz acaba
1. Catlatma iğnemde 18.gün oldum 29 Eylül de 2.ovitrelle vuruldum 15.gün test negatif sizde son durum nedir

1. Catlatma iğnemde 18.gün oldum 29 Eylül de 2.ovitrelle vuruldum 15.gün test negatif sizde son durum nedir
Ben de ilk çatlatma iğnemde 17. Gün olmuştum şuan hala değişiklik yok adet ağrısı gibi değil ama hafif kaşık ağrım var ve bacaklarımda bugün ağrı var umarım görmem kırmızıları idrar testi yapmak insanı çok yıpratıyor ve adet gününün beklenmesi gerektiği söyleniyor bence adetini bekle

X