ekim ayı gebelik planlayanlar

Kaliteli yumurta üretimi için destekleyen vitaminler. Türkiyedeki prof doktorum tavsiye etmişti, Ben 2 kutu almıştım 1 kutusunu bitirdim. Yurtdışında buraki doktoru. Başka bi vitamin önerdi onu aldım ama içeriği prowomenle çok benziyo oranlar olarak bi tık daha yüksek folik asit filan mesela. onu kullanmıştım. Araştırabilirsin doktoruna da sorabilirsin tabi ki. Ama sakın interntten alma eczaneden al orjinallik açısından sıkıntı olmasın.🌸 eczanelerde anında bulamayabilirsin ama depodan isteyip getirtiyolar. Fiyatı biraz yüksek.
Teşekkür ederim canım 🌸🙏🙏

Bir de Dr. Mfk var duymuşsundur sende ona Instagram üzerinden sonuçlarımı gönderdim üç ay boyunca pcoson plus öneriyorum dedi Bir de onu denesem mi diye düşünüyorum
Evet duydum gördüm ama hiç kullanmadım, doktorun sayfasında geri dönüş yorumları çok iyi ama bence burada yeni bi konu açıp sorabilirsin kullananlar var mı diye canım

Zaten ilk 3 ay kullanın diyor Saraçoğlu bu ay değil öbür ay olur belki🥰
Ya da bebis yerlesiyordur bilemeyiz 🙈
Ben bazı yerlerde 6 ayda bir kullanılması öneriliyor fazlası zararlı diye okudum canım o yüzden devam etme konusunda çok emin değilim. Yerleşme olduğunuda pek sanmıyorum canım göğüs hassasiyetimde var çünkü her adette olur

Ben bazı yerlerde 6 ayda bir kullanılması öneriliyor fazlası zararlı diye okudum canım o yüzden devam etme konusunda çok emin değilim. Yerleşme olduğunuda pek sanmıyorum canım göğüs hassasiyetimde var çünkü her adette olur
Benimde her adet göğüs hassasiyeti olurdu 🙈
Saracoglunun videosunu youtubede izle canim ben en fazla 3 ay kullanın dediğini hatırlıyorum

Benimde her adet göğüs hassasiyeti olurdu 🙈
Saracoglunun videosunu youtubede izle canim ben en fazla 3 ay kullanın dediğini hatırlıyorum
Saraçoğlu 4 ay diyor canım izledim çokça ama doktorlar yılda en fazla 2 kez kullanılmasını öneriyor o yüzden bilemedim bende. Ama sende yerleşme kanaması gibi bi durum olmadı benimki adet canım ya umutlanmaya gerek yok hiç

Ay selam kızlar ❤️ sat 27 Eylül bat 23 Ekim benim de ❤️ 9 Ekim'de yumurtlama gördüm 🥰

Gebelik testi yapmak için gün sayıyorum az kaldı. Bu grubu yeni gördüm burada olanlarla da beraber takipleselim istedim 🥳

Umarım Ekim ayı o aydır 🤗

Günaydın Ekim bekleyenleri 🍀

Teste kaldı 3️⃣ gün ❤️

Ben bugün umutsuz uyandım 😔 negatif çıkacakmış gibi hissetmeye başladım 🥺 neyse az kaldi kısa süre sonra silik de olsa bir çizgi çıkması lazım pozitifse 🤷🥰

Güzel ve neşeli bir gün olsun 🌺

yarın adet olmam lazım karnım ağrıyor göğüslerim ağrıyor. Ve akıntım hala var.
Benimde aynı şekilde karın ağrım var göğüslerim aşırı ağrıyor iki gün lekelenmem oldu bugünde normal akıntı geldi bir hafta var adetime neden böyle oldu anlamış değilim

Kızlar aranızda daha önce klomen kullanan var mı? Bu ay ilk kez klomen kullanıyorum adetimin 5. Günü başladım günde iki kez. Bugün 8. Günüm ve yumurta akı gibi akıntı geldi geldi galiba erken yumurtladım normalde 12-31. Günlerde yumurtlardım. Doktor kontrolüne de 2 gün var daha. Klomen bu kadar erken yumurtlamaya neden olur mu?
Merhaba şuan bende aynı durumdayım sizin som durumunuz nedir umarım hamilesinizdir

Kızlar merhaba. Üstteki fotoğraf dünkü ovülasyon testim. Alttaki bugün. Uygulamaya göre 21 ı ovülasyon. Testte nedense koyulaşma olmadı. Dün bugüne göre daha koyu. Ben anlamadım yorum yapabilecek olan var mı

Eklentiler

• IMG_20241020_140606.jpg
    IMG_20241020_140606.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba hanımlar öncelikle adını bilmediğim tüm anne olmak isteyen herkesin Rabbim kucağını boş bırakmasın 🙏
Yıllarca çoğu tedavi süreçinden geçen biri olarak ne kadar çabalasak da Allah istediğinde nasip oluyor bende sizler gibi her yolu denedim anne olabilmek için ama bebeğim istediği zamanda gelmek istedi umudunuzu kaybetmeyin ve denemekten hiç vazgeçmeyin ☺️

Yıllarca gittiğim her kontrolden eşinde ve sende bir problem yok hamile kalmaman için de bi engel yok denilerek hep hüsranla geri döndüm önceleri problemten hormonun yüksek dediler ilaç tedavisiyle düştü ilaç tedavisinden altı ay sonra kimyasal gebelik yaşadım kimyasal gebelik sonrası hsg çektirdim herhanği bişey yoktu yine olmadı sonra çatlakma tedavisi uygulandı yine olumsuzdu tabiki yine duyduğum soğan kürü Meryem ana otu hayıt tohumu vs duyduğum herşeyi denedim olmadı geçtiğimiz mayıs ayında aşılama tedavisi uygulandı yine olumsuzdu artık tüp bebek süreçi için birikim yapmaya başladığımız aylarda hamile olduğumu öğrendim
En belirgin belirtim normalde adet öncesi gelen akıntım hiç gelmedi ve idrarın kokusunda farklılık hissetmemdi
Hepinizin güzel haberlerini hep birlikte alalım dualarım sizlerle 🙏

X