Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı hamilelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de ilk çatlatma iğnemde 17. Gün olmuştum şuan hala değişiklik yok adet ağrısı gibi değil ama hafif kaşık ağrım var ve bacaklarımda bugün ağrı var umarım görmem kırmızıları idrar testi yapmak insanı çok yıpratıyor ve adet gününün beklenmesi gerektiği söyleniyor bence adetini bekle
Pazartesi kan testi veririm adetim 3 gün geçmiş oluyor inşallah hepimiz güzel haber alalım kist falan olmasin

Az önce kahverengi akıntım oldu erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile yok sanırım bu ayda olmadı 😔
Çok üzücü gerçekten beklemek acı veriyor ama Rabbim büyük hayırlısı olmuyorsa daha güzeli olacağı içindir diyip avutuyorum kendimi daha önceden gebelik var mı sizin

Çok üzücü gerçekten beklemek acı veriyor ama Rabbim büyük hayırlısı olmuyorsa daha güzeli olacağı içindir diyip avutuyorum kendimi daha önceden gebelik var mı sizin
Gerçekten öyle beklemek zor ama rabbimin bir bildiği vardır daha önce gebelik olamadı 4 aydır düşünüyoruz bebek pco olduğu için iğne vuruluyorum sanırım 2. İğnemde olumsuz adet olursam doktora gidicem tekrar femara ve iğne kullanıcak gibiyiz bakalım

Gerçekten öyle beklemek zor ama rabbimin bir bildiği vardır daha önce gebelik olamadı 4 aydır düşünüyoruz bebek pco olduğu için iğne vuruluyorum sanırım 2. İğnemde olumsuz adet olursam doktora gidicem tekrar femara ve iğne kullanıcak gibiyiz bakalım
Güzel sonuçlarla dönmenizi dilerim

X