Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı hamilelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk hamileligimde 83 ile hamile kaldim 105 ile doguma girdim suan 75 kiloyum 10 kilo fazlam var
Ben de şuan 76 kusurum boyum 163 evlendiğinde 64 kiloydum 2018 de evlendik bir kez kimyasal gebelik oldu korunmayi bıraktığımız ilk ay. Sonra işe girdim bir kaç ay korunduk isten ciktm korunmayi bıraktık Kasım ayindan bu yana henüz olmadı tahlil verdim prolaktin yüksektir testere dişli aslan p. Cayi kullandım normale dondu birkaç ay önceydi. O şekilde simid bekliyoruz bakalım tez zamanda inşaallah...

Ben de şuan 76 kusurum boyum 163 evlendiğinde 64 kiloydum 2018 de evlendik bir kez kimyasal gebelik oldu korunmayi bıraktığımız ilk ay. Sonra işe girdim bir kaç ay korunduk isten ciktm korunmayi bıraktık Kasım ayindan bu yana henüz olmadı tahlil verdim prolaktin yüksektir testere dişli aslan p. Cayi kullandım normale dondu birkaç ay önceydi. O şekilde simid bekliyoruz bakalım tez zamanda inşaallah...
Insallahhhh kuzummmm

Merhabalar kızlar bat 13 ekim bugün doktora gittim klomen aldım yarın kullanacam adetin 5.ci günü inşallah güzel haberler alırım bu ay

Merhaba kızlar 5 Ekim bat benim.programda yumurtlama günü dün gösteriyordu şeffaf bol sıvı geldi ve ödem vardı sürekli acaba yumurtlama.dogru mu yumurtlama.belirtileri neler

Benim yumurlama donemimk doktor izledi herwey normal sik iliwki tavsiye etdi 3 ekim regl zamanim ama yumurlama donemimden bu yana sag kasigim boyle bi qarip oluyor sanki biwiy geziyormuw gibi oluyorum karnim fena wiw yuz uste yatamiyorum bawim donuyor bir kac gundur ayaklarim buz kesti goguslerim hafif hafif sizliyor yardim edermisiniz sizce hamile ola bilirmiyimm? Yardimci olun lutfen

Selam hanımlar bende bat bekliyorum bakalm bir gunum yok kurlerle sokturuculerle adet ooluyorum batlar yaziliyormu bu konuda goremedm ama insallh olunca yazicam ekim hepimize uğurlu gelir umarm busefer çok umitlym neden bilmiyorum ama içim kıpır kıpır Rabbim bu topkteki herkese nasib etsn isteyen herkeslere inşallah 🤲🥰

Selam hanımlar bende bat bekliyorum bakalm bir gunum yok kurlerle sokturuculerle adet ooluyorum batlar yaziliyormu bu konuda goremedm ama insallh olunca yazicam ekim hepimize uğurlu gelir umarm busefer çok umitlym neden bilmiyorum ama içim kıpır kıpır Rabbim bu topkteki herkese nasib etsn isteyen herkeslere inşallah 🤲🥰
Ya biliyo musun bende de bu ay bir heyecanlar biseyler var umarim güzel haberler aliriiz, benim dogurgan donem yarin başlıyor 🥰🙏

X