ekim ayı gebelik planlayanlar

Ankaerhaba hanımlar öncelikle adını bilmediğim tüm anne olmak isteyen herkesin Rabbim kucağını boş bırakmasın 🙏
Yıllarca çoğu tedavi süreçinden geçen biri olarak ne kadar çabalasak da Allah istediğinde nasip oluyor bende sizler gibi her yolu denedim anne olabilmek için ama bebeğim istediği zamanda gelmek istedi umudunuzu kaybetmeyin ve denemekten hiç vazgeçmeyin ☺️

Allah isteyen ve hakkıyla annelik yapabilecek olan herkese nasip etsin. Benimde bilmediğim o kadar çok şey varki sıraya koysam müsait olan cevaplayabilir mi 22 ekimde randevum var bir doçent den ancak aklımdakileri sormak istedim
21 günde bir adet olurum bir gün gecikti ne zamandan itibaren başliyoruz saymaya. 1. Hafta ikinci hafta diye

Düşük neden olur yani bende düşük olup olmadığını varsa öğrenmem içinkaç gün sonra tekrar gitmem lazım.

günaydınnn yarın regl günüm. sabah test yaptım. belli belirsiz bi çizgi gördüm sanki. ama emin değilim. ilk hamileliğimde tam regl günümde yapmıştım pat diye net çizgi çıkmıştı.bakalım

Kızlar 27 günde bir adet oluyorum. Dün olmam lazımdı olmadım bugün de olmadım.
Ama inanılmaz kasık ağrım var 5 gündür.
Göğüslerim davul gibi umut var mı ya
5 aydır deniyorum test yapmamaya yemin ettim artık psikolojimi bozdu her gün test yapmaktan

Kızlar 27 günde bir adet oluyorum. Dün olmam lazımdı olmadım bugün de olmadım.
Ama inanılmaz kasık ağrım var 5 gündür.
Göğüslerim davul gibi umut var mı ya
5 aydır deniyorum test yapmamaya yemin ettim artık psikolojimi bozdu her gün test yapmaktan
Merhaba adet gününüz geçtiyse artık test yapmalısınız bence ☺

test yaptım bugün regl günüm. çok silik ama var sanki

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-10-22 saat 08.40.35_d2035c37.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-10-22 saat 08.40.35_d2035c37.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 18
ilk hamileliğimde ovülasyon yapmıştım. o yüzden tahminen biliyordum. tutturdum herhalde
dünde test yapmıştım bugünde, çok silik olduğu için kimyasaldan şüpheleniyorum
Gecikmenin ilk zamanları silik çıkması normal bence. Moralinizi bozmayın🙏. Kan verecek mısınız yakın zamanda☺

X