Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Ppamuk01nasil gidiyor canım benim
Valla karantinam yeni bitti benimde kendim klomen mi alsam falan dedim de almadım onu da bu ay boş geçiyor vitamin alıyorum sadece kafam rahatladı ama kendimi daha iyi hissediyorum atlattım o psikolojik çöküşü sen nasıl oldun

Hayırlı olsun Canim benim senin herhangi bir sorunun hastalığın varmıydi kaçıncı denemendi
Saol kuzum . Bende rahimde perde vardı onu operasyon ile aldırdım. İki ay sonra haberi aldık. Yarın sabah tekrar kan vercem yükselmesini takip edicez

Valla karantinam yeni bitti benimde kendim klomen mi alsam falan dedim de almadım onu da bu ay boş geçiyor vitamin alıyorum sadece kafam rahatladı ama kendimi daha iyi hissediyorum atlattım o psikolojik çöküşü sen nasıl oldun
Canım bende toparladım çok şükür bir öksürük kaldı adetin 6 günü klomen Sabah akşam içiyorum bakalım ilaç bitince kontrole gidicem artık gorucez

Ya ilaç kullanmak istemiyorum ama antibiyotik başladım bugün sinüzitlerim fena gıcık gibi öksürükte var of ya zaten iki aydır degerlendiremedik şimdi de bu off çok sıkıldım 😤😤😤 depresyondayımmmm😭😭😭

Arkadaşlar bugün kan verdim artış beklerken iki gün önce 30 çıktı bugün 27.doktorum kimyasal gebelik olabilir dedi 😭

Merhaba kızlar, bende bu ay famera ve ovitrelle vuruldum. Adetin 9. Günü 1 adet 14mm yumurtam vardı. 11. Günü (8ekim) 20 mm olduğu için ogün iğneyi vurulmamı istedi. Öğlen 3 de yaptırdım. Öncesinide değerlendirmiştik sonrasında da gün aşırı değerlendirdik. Bat 28 ekim bekliyorum ama stresten hergün test yapmaya başladım ve hep negatif:KK43:( bu ayda umudum yok aslında ama tek fark bu ay çok fazla belirti yaşıyorum. Kasıklarıma üç gündür bıçaklar saplanıyor ve gögüslerim sızlıyor ilk defa bata bu kadar zaman varken böyle şeyler yaşıyorum. Neyse yarında erken gebelik testi deneyeceğim bakalım:KK43: İnşallah hepimiz bu ay mutluluktan ağlarız artık:))

Ya ilaç kullanmak istemiyorum ama antibiyotik başladım bugün sinüzitlerim fena gıcık gibi öksürükte var of ya zaten iki aydır degerlendiremedik şimdi de bu off çok sıkıldım 😤😤😤 depresyondayımmmm😭😭😭
Öyle düşünme biraz üzülüyoruz ama dibe çökmeden kurtul bu duygulardan bizim için kötü hemen etkiliyor çünkü

Arkadaşlar bugün kan verdim artış beklerken iki gün önce 30 çıktı bugün 27.doktorum kimyasal gebelik olabilir dedi 😭
Çok geçmiş olsun ister istemez üzülürsün ama sevinikevek yani da var demekki hamile kalabiliuorsun yumurtan gelisip catlayinca olabiliyormuş amansız değilmiş bu güzel haber

Çok geçmiş olsun ister istemez üzülürsün ama sevinikevek yani da var demekki hamile kalabiliuorsun yumurtan gelisip catlayinca olabiliyormuş amansız değilmiş bu güzel haber
Evet en azından tuttuğunu görmek beni de mutlu etti

Merhaba kızlar, bende bu ay famera ve ovitrelle vuruldum. Adetin 9. Günü 1 adet 14mm yumurtam vardı. 11. Günü (8ekim) 20 mm olduğu için ogün iğneyi vurulmamı istedi. Öğlen 3 de yaptırdım. Öncesinide değerlendirmiştik sonrasında da gün aşırı değerlendirdik. Bat 28 ekim bekliyorum ama stresten hergün test yapmaya başladım ve hep negatif:KK43:( bu ayda umudum yok aslında ama tek fark bu ay çok fazla belirti yaşıyorum. Kasıklarıma üç gündür bıçaklar saplanıyor ve gögüslerim sızlıyor ilk defa bata bu kadar zaman varken böyle şeyler yaşıyorum. Neyse yarında erken gebelik testi deneyeceğim bakalım:KK43: İnşallah hepimiz bu ay mutluluktan ağlarız artık:)
Bence bir iki gün daha bekle varsa ancak cikar

X