Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çatlatma iğnesini ilk defa yaptığım için kafam çok karışık. Adetin 9. Günü çatlatma iğnesini yaptırdı doktor. 14. Gün test yaptım negatif çıktı fakat normalde adetime takvime göre 8 gün vardı. İğnenin 16. Günü test yaptım yine negatif. Şuan çatlatma iğnesinin 19. Günü adetime 3 gün var adet olmadım artık doktora mı gitmeliyim ne dersiniz 🥺🥺

Kızlar çatlatma iğnesini ilk defa yaptığım için kafam çok karışık. Adetin 9. Günü çatlatma iğnesini yaptırdı doktor. 14. Gün test yaptım negatif çıktı fakat normalde adetime takvime göre 8 gün vardı. İğnenin 16. Günü test yaptım yine negatif. Şuan çatlatma iğnesinin 19. Günü adetime 3 gün var adet olmadım artık doktora mı gitmeliyim ne dersiniz 🥺🥺
Adetini bekle canım

E Evdekikadin sanırım klomen bana hiç etki etmedi hiç ağrım sızım yok normalde femarayla olurdu 😔😔
Stres hormonu direk tüm hormonları tetikliyor bu bizi kötü etkiliyor hiç dusunmemeyi deneyelim mi bu ay tedavi i oluyorsun zaten hiç düşünmeyin kafaya takmaya ne dersin kardescazim yapabilir miyiz bı denesek

Merhaba ben 6 gündür livagy fitil kulanıurom iki gündür kahverengi turuncumsu leke geliyor acaba. Korkmalımıyım

Merhaba ben 6 gündür livagy fitil kulanıurom iki gündür kahverengi turuncumsu leke geliyor acaba. Korkmalımıyım
Canım ben hiç kullanmadim ne için kullanildigina dair bile bir fikrim yok eğer böyle yumurta geliştirici bişeyse bu tür ilaçlar yumurtlama zamanı kahve rengi leke yapabiliyor onu diyebilirim sadece

Canım ben hiç kullanmadim ne için kullanildigina dair bile bir fikrim yok eğer böyle yumurta geliştirici bişeyse bu tür ilaçlar yumurtlama zamanı kahve rengi leke yapabiliyor onu diyebilirim sadece
Aşırı enfeksiyonum vardı doktor o yüzden verdi

Bilgisi olan var mı acaba

Hadi bakalım inşallah bu ay gülsün yüzümüz 🙏 sende de pcos görünümü vardı dimi? Adetlerim düzenli, yumurtlamam oluyor, haziranda düşük yapmıştım. Geçen ay pcos görünümü var dediler çok şaşırdım. Bakalım femara pcosta faydalıymış inşallah bize de yardımcı olur
Canım aynı şekilde benimde adetlerim düzenli hatta yumurtlama günlerinde kahve akıntım bile oluyordu ama pco cıktı

Canım yarın doktor kontrolüm var bakalım keseyi görebilecek miyiz onun stresi var başka bir şey yok çok şükür. Sen nasılsın neler yaptın ?
Bende hastalıktan yeni çıktım canım valla bu ay klomen kullandım bakalım işe yarayacak mı pazar gününden beri Bir boş bir dolu ilişki düzeni koydum kendime yarın benim de kontrolüm var bakalım klomen işe yaradı mı inşallah bebişini görürsün yarın canım benim resmini atarsın küçüğü bizde merhaba deriz

Canım sen daha önce artımed kaset testte hiç çizgi gördün mü? Ben testin 13.dakikasında bir çizgi gördüm ama tam emin olamadım. Şimdi baktım netleşmiş karaca3443 karaca3443

X