ekim anneleri kaç kilo aldınız..

merhabalar kızlar bende aranıza yeni katılanlardanım benimde 23 haftalık bebişim ve 2 kilo aldım dr.herşeyin ii olduğunu söylüyo.... ve şu an kaç aylık demem gerekiyo karıştırdım bende iice CADIARZU

hayrlı olsun canım bebeğin benimle aynı sayılır tarihin ben 5,5 aylık diyorum

kızlaaar ben çok alıyoruum yaa o kadarda dikkat ediyorum ama olmuyooor:KK43:((( 23 hafta bitmek üzere 8 kilo almışııııııııım:KK43:(((( ben napıcaaaam :))) meyva ağırlıklı besleniyorum abur cubur yemiyorum ama nafile tek tükettiğim meyvalı sütler birde bebişim için fındık-badem ve ceviz onlarıda günde toplam 1 avucu geçmiyor:KK43:( Ama Asyam için değer dimiii:)))herşey kızım içiiin:))

5 kilo almışım çok çok iyiyim valla nazar değmesin acaba erkek bebekte daha mı az kilo aliniyor ben kızıma hamile iken bunun üç katını almıştım inşallah böyle devam eder

5 kilo almışım çok çok iyiyim valla nazar değmesin acaba erkek bebekte daha mı az kilo aliniyor ben kızıma hamile iken bunun üç katını almıştım inşallah böyle devam eder

bende kızıma hamileyken daha çok almıştım ama yinede sende fazla ama mucize bi şekilde iki haftadır kilo almadımm hala 8 kilodayımm..

bende kızıma hamileyken daha çok almıştım ama yinede sende fazla ama mucize bi şekilde iki haftadır kilo almadımm hala 8 kilodayımm..

aaa ne güzel iki haftadır aynı kiloda olmak dikkat mi ediyorsun yoksa sıcaklardan iştahın mı azaldı ben ilk hamileliğimde çok zayıf olduğum için fazla aldım

yoo ne dikkati anacım tam gaz gidiyorum ama bilmem almadım..ben ilkinde 21 kilo aldım 55 le hamile kalmıştım çokta zayıf sayılmam yani bunu kaçla bitiricem bilmiyorum ama kızıma 5 aylık hamileyken rahat bi 12 kilo falan almıştım ama onda direk popo ve göğüslerim birleşmiştii bunda daha çok gööbemm şişiyoo..aman veriliyo be yeşimcim ama işte doğurur doğurmaz sopa gibi olan hatunlar varya insan imreniyoo yanii..

evet ya örneği benim komşunun gelini var nerdeyse 30 yakın kilo aldı oğlu oldu 7 ay sonra sıfır bedene düştü görüce inanamıyorum ya bünye meselesi heralde bu arada bir tane bile çatlağı yok hanımın

AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
çakıltaşım-----------------------------------9 kg
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
destina4--------------------------------------9 kg----------------------------21+6
yade06----------------------------------------8.5 kg--------------------------21+5
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
gasye-----------------------------------------8 kg----------------------------22+4
yade06----------------------------------------7.5-----------------------------20+0
celen 35--------------------------------------7 kg
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
nisa77------------------------------------------5.5 kg
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5 kg-----------------------21+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg:nazar:---------------21+3
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70

Son düzenleme:
AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:
destina4--------------------------------------8 kg
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg
nisanur-----------------------------------------4 kg:nazar:
ibiaru--------------------------------------------2 kg:nazar:
maşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşallahhhhhhhh

allah alah var 3,5 4 ay oy oy oylülülülülülü

ya niye maşallhımı sildin destina ben nazar boncumu istiyommmm yarın da tartilim ööle değiştir dediydim yaaaaaa bana ne nazar boncumu geri veeerrrrrr

benim boyumu da yazarmısın kızsırnaşık şey 1.78 kilom da 72 hadi 5 kilo almış olalım bari:1closedeyes nasılsa göstermiyom:teytey:

al sana nazar boncuğuu:tomato:3 kilo daha alırsan benle aynı kikolya geliyon yağmurlada aynı kilodasın sayılırr boy konusunu konuşmayalımm:dilcikar:

Almıycam işte zaten eşimi de rejime sokmaya karar verdim adam 100 kilo oldu da görürsünüz bu ay hiç almıycam amaaaaam alacam ya herkes güzelleştin diyo yüzüm falan parlamış zaten kilo almak da istyodum alcam işte seni de geçerim destina görürsün

AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
destina4--------------------------------------8 kg---------------------------21+5-------------------1.65
gasye-----------------------------------------8 kg----------------------------22+4
yade06----------------------------------------7.5-----------------------------20+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
ibiaru--------------------------------------------2 kg:nazar:---------------21+3
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70[/QUOTE]

güncellemeleri bildirin kızlarra.s.

Almıycam işte zaten eşimi de rejime sokmaya karar verdim adam 100 kilo oldu da görürsünüz bu ay hiç almıycam amaaaaam alacam ya herkes güzelleştin diyo yüzüm falan parlamış zaten kilo almak da istyodum alcam işte seni de geçerim destina görürsün

hadi girek iddaya geç themisi kır rekoru

X