ekim anneleri kaç kilo aldınız..

slm arkadaşlar bende 19+4 üm 1 kilo aldım yani 56 ile hamile kalmıştım ilk aylarda verdim şimdi 57 kiloyum çok fazla iştahım yok bugünlerde midem yine bulanıyo özellikle sabahları pek bişey yiyemiyorum.hayırlısı olsun sevgiyle kalın

slm arkadaşlar bende 19+4 üm 1 kilo aldım yani 56 ile hamile kalmıştım ilk aylarda verdim şimdi 57 kiloyum çok fazla iştahım yok bugünlerde midem yine bulanıyo özellikle sabahları pek bişey yiyemiyorum.hayırlısı olsun sevgiyle kalın

duydunuz mu arkadaşlar hee benden daha az alanlar da varr hadi döğelimmm:eek:klava:

bende 61le kalmıstım 67 olmusum :KK43: dün doktorcumdan fırcayı yedim..kısır,börek,ve diğer tüm hamur işleri yasaaaakkksenağlama jeyyar

kızlar bende çok almışım 7 kşlo aldım 20+3 haftalık hamileyim ikiz diye kendimiş kandırıyorum sanırım ama doktorum kilo al al dedi beni bu hale getirdi bakalım yeni halimi görünce ne diyecek:1no2:

gitt:eek:klava:gözüm görmesin seni 1 kilo almış bide utanmadan yazıyo yawsenağlamanolcak benim halim kızlar 8 kilo oldu aldığım kilolar yaasenağlama

sevgili ekim anneleri 3 kilo ve altında aldıysanız yazmayın bunalıma giriyoz yahuuuuuuuuuuuuuuu hele 1 kilo kız nasıl becerdin onu ibiaru

kızlar ben 20+2 haftalık hamıleyım 49 la hamıle kalmıştım şımdı kılom 53 azmı sızce ben almak ıstıyorum kıloyu bana az gelıyor aldığım kılo bıde ıstahsızlığımda tutuyor arada sızınde oyle oluyormu_?

kızlar ben 20+2 haftalık hamıleyım 49 la hamıle kalmıştım şımdı kılom 53 azmı sızce ben almak ıstıyorum kıloyu bana az gelıyor aldığım kılo bıde ıstahsızlığımda tutuyor arada sızınde oyle oluyormu_?

keşke iştahsız olsamda etrafta deniz anası gibi dolaşmasamsırnaşık şey genelde zayıf hamile kalanlar daha çok kilo alır ama sende 5 aylık bi hamileye göre iyi almışşın 4 kilo az sayılmazzz...

sabah kahvaltısı bıde akşam yemeği yıyorum bu normalmi öğlen canım bişey istemıyor o yuzden üzülüyorum:KK43::KK43:

arkadaşlar bende çok yiyorum son günlerde ama almıyorum kilo sonradan şişerim ben görürsünüz yazarım artık şu kadar oldum diye :)

sevgili ekim anneleri 3 kilo ve altında aldıysanız yazmayın bunalıma giriyoz yahuuuuuuuuuuuuuuu hele 1 kilo kız nasıl becerdin onu ibiaru

niye bunalıma giriyosun canım herkesin bünyesi farklı kimi ilk aylarda almıyor sonradan alıyolar kimiside heray,belli olmuyor yani sonuçta hepimiz kilo alacaz doğumdan sonra veririz sıkmayın canınızı a.s.:1hug:

:sm_confused: KIzlarrrrrrrrrr ben itiraf edeyimde görün :))) 21+3 gunluk hamisim tam tamina 7 kilo almisim.güleyimmi aglimi bilemedim :) :KK43: :hooray:

bende bugun bi bakiim dedim aman yarabbi 1 haftada 1 kilo almısım :KK43:( toplamda 7 kilo:KK43:( 20+2 yim dahaaa:KK43:((

ben nerelere gidemmmmmm 23+1 9 kilo olduuuuuuuu, 12 yeter diyordum, kaldı 3 kilo , bozdurur bozdurur harcarım pehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

en az kilo alan benmiyim arkadaşlar bende bir anormallikmi var acaba bende niye kilo almıyorum diye sorun ediyorum sizce normalmi daha 2 kilo falan almışım oda hiç belli değilsadece göbeğim var okadar :KK43:

en az kilo alan benmiyim arkadaşlar bende bir anormallikmi var acaba bende niye kilo almıyorum diye sorun ediyorum sizce normalmi daha 2 kilo falan almışım oda hiç belli değilsadece göbeğim var okadar :KK43:

Kötü KazenKötü KazenKötü KazenKötü KazenKötü Kazen
şu kilo yasağını ne diye kaldırdın destinaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne güzel kimse söyleyemiyordu da moralimiz bari bozulmuyordu ,
sevgili ibiaru, böyle giderse doğuma ben arabayla filan değil vinçle gidecemmmmmm :1ninca:

ay kızlar alemsiniz valla sayenizde moralim düzeldi bende 54 le hamile kaldım 60 ım şimdi tam 6 kilo çok diye dövünüyodum hamile kıyafetleri giymemek için direniyodum demek normalmiş çakıltaşım üzülme aramızda 3 hafta senin duruma gelene kadar ben 2 kilo daha alırım
ama işin garibi bu aralar fazla da yemiyorum ilk iki ay çok kilo aldım 4 kilo sonra iştahım normale döndü yavaşladım ama şimdi ogünler yediklerimin cezasını çekiyorum...

ay kızlar alemsiniz valla sayenizde moralim düzeldi bende 54 le hamile kaldım 60 ım şimdi tam 6 kilo çok diye dövünüyodum hamile kıyafetleri giymemek için direniyodum demek normalmiş çakıltaşım üzülme aramızda 3 hafta senin duruma gelene kadar ben 2 kilo daha alırım
ama işin garibi bu aralar fazla da yemiyorum ilk iki ay çok kilo aldım 4 kilo sonra iştahım normale döndü yavaşladım ama şimdi ogünler yediklerimin cezasını çekiyorum...

ayyy aynen yaaaa, bulantım filan olmadı benim , uyudum hep görsen narkoz verilmiş gibiydim, bi de tatlıya aşerdimmmmm hem de hayatta sevmem şerbetli tatlıları hamile kalınca onları çekti canım, utanmasam su yerine şerbet içecektimmmm , allahtan geçti o krizim de yavaşladı kilo alımım

X