ekim anneleri kaç kilo aldınız..

amanınnnn nisanurrrr vah bacım aç kaldın sen çok ye bak böyle az kilo alıp üzme bizi.sırf senin iyiliğin içinn yoksa başka niyetimiz yok haaananiknanik

bu arada ben 6 kilo almıştım en son.1 haftadır da tartılmıyom.korkuyorum 7-8 falan olmuştur diye.tartıda son kilomu böyle hatırlamak istiyorum.yeniliklere açık değülümmm.yaşasın eskii kilolaarrrrrrr

AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
çakıltaşım-----------------------------------9 kg
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
destina4--------------------------------------8 kg---------------------------21+5-------------------1.65
gasye-----------------------------------------8 kg----------------------------22+4
yade06----------------------------------------7.5-----------------------------20+0
celen 35--------------------------------------7 kg
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
nisa77------------------------------------------5.5 kg
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
ibiaru--------------------------------------------2 kg:nazar:---------------21+3
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70

güncellemeleri bildirin kızlarra.s.[/QUOTE]

ayyyy kilolarımızın da listesi yapılmış ibaru ve terken inanamıyorum nerdeyse hiçççç kilo almamışlar bu nasıl oluyo yaa neyse bende şimdilik iyiyim ama sonu nasıl olacak bakalım bu arada boy konusuna hiççç girmim bennnyasakkelime

:eek:AHANDA LİSTEMİZ
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
çakıltaşım-----------------------------------10 kg---------------------------25+5
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
destina4--------------------------------------9 kg----------------------------21+6
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------8.5 kg--------------------------21+5
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-------------------------------------------6 kg-------------------------22+4
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
hayalkız----------------------------------------5 kg-------------------------23+1
çıtır-pıtır-----------------------------------------5 kg--------------------------20+5
fulya79------------------------------------------5 kg--------------------------21+6
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
bluweave--------------------------------------3.5 kg------------------------19+0
fatmamuallim--------------------------------2.5 kg-----------------------17+6
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray::nazar::nazar:--------------------19+4

Son düzenleme:
meldek de yeni mi geldi ya o ne 0 kiloymuşşş inanmıyom ben lülülülülülütartı yanlış bence benim 71 çıktı sabah hemen 4 kilo yazalım lütfennnsırnaşık şey

destinaaaaaaaaa bravoooo canım hatta ceza olarak nisanura 1 kilo daha ekle.bizi sinir etmek neymiş görsünnnnnnlülülülülülü

aaaa olmuyo ama böyle kızlar ben de çok hayinsiniz peki sen yazma ben de alırım 1 kilodeğil mi bi içli köfteye bir tepsi böreğe bakar valla

benıde lısteye ekleyın 23+1 haftamdayım 5 kılo 200 gram almışım normal gidiyoruz herhalde maaşallahh:nazar:

anaaaaaa rekor bendeymişde haberim yokmuş. :sm_cool:
25+1 olduk ama ben hala aynı kilodayım. Bende bi sorun var kesin. İlk aylar ben bile takip edemiyordum aldığım kiloları ama şimdi durduk. Ufaklığın aldığı gramlar nereye gidiyor anlamadım yaff.

Bir gün bana aldığın kiloların fazlalığı nedeniyle 1. olacaksın deselerdi inanmazdım yaa.
Allahım Allahım nerelere gidem beeen.
Ama yine de 1. deyince insanın koltukları kabarıyor canıııım.
:hooray:

:eek:AHANDA LİSTEMİZ
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
çakıltaşım-----------------------------------10 kg---------------------------25+5
destina4--------------------------------------9 kg----------------------------21+6
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
nisa77-------------------------------------------6 kg-------------------------22+4
hayalkız----------------------------------------5 kg-------------------------23+1
çıtır-pıtır-----------------------------------------5 kg--------------------------20+5
fulya79------------------------------------------5 kg--------------------------21+6
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
bluweave--------------------------------------3.5 kg------------------------19+0
fatmamuallim--------------------------------2.5 kg-----------------------17+6
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray::nazar::nazar:--------------------19+4
güncellll

Son düzenleme:
X