ekim anneleri kaç kilo aldınız..

:eek:AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
çakıltaşım-----------------------------------10 kg---------------------------25+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
destina4--------------------------------------9 kg----------------------------21+6
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
celen35----------------------------------------9 kg----------------------------23+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
hayalkız--------------------------------------7 kg----------------------------23+3
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray::nazar::nazar:--------------------19+4
güncel listedürrŞeniz

Son düzenleme:
:)) ben 19 haftalıkken 3.5 kilo almıstım. beni de eklemişsiniz sagolun. ama ufacıkkk :) bi düzeltme yapmamız lazım. artık 25 haftalık hamileyim ve toplam 8 kilo aldım. çok fena çok :KK43:

kızlar bende 24 haftalık hamileyim ve tam tamına 9 kılo aldım.Yusyuvarlağım suan. kafamçokkarıştı

kızlar bana kızacaksınız :mymeka:ama yanlış yazmışım 5 kılo aldım dıye ben 7 kılo aldım 23+3 haftalık hamıleyım amanın çokmu acep:uhm: lıstede duzenlermısınız opuldunuza.s.

Kızlartatil dönüşü şok oldum tam 9 kilo almışım bu güne kadar yani 22+1 9 kilo olarak düzeltelim:eek:

bacı benmkinide güncellesen..23+1 9 kilolülülülülülü 61 le basladım 70 oldum..90 a kadar yolu var diolar :dance: napaılm hiç şikayetçi deilim..neler cektim ben bu duyguları yasamak için..bu kadar tuzuda olsun dimiiilülülülülülü

ahaaa benim 5 kılo yazıyorr.
benıde düzeltin anacım.
25+1 6 kılo aldım. 60 ıle başladım. 66 yım şimdik.70 le bıtırcım heraldee

Beni kimse geçemeeeeez. Rekor bendeeeee :hooray:
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

ahaaa benim 5 kılo yazıyorr.
benıde düzeltin anacım.
25+1 6 kılo aldım. 60 ıle başladım. 66 yım şimdik.70 le bıtırcım heraldee

ooo ben son 3 aya 10 kilo alrım diye tahmin ediyorum çıtırım rüyanda gör sen 70le bitirmeyi ne yani daha kaç ay var 4 kilo mu alcanı zannediyonnaniknanik

anaaaaaaaaaa şunlara bakkkk almışlar kıloları sonra ordan neler dıolarr banaa:1closedeyes:
6 kılo aldım sımdıye kadar veeeeeeeee
3 ayım kaldı.
6 aya kadar 6 kılo aldıysam,,
kalan 3 ayda tabiii 4 kılo alıpp bıtıırıırrimmmmmm hadı sızı mı kırcam 5 olsun.sırnaşık şey

anaaaaaaaaaa şunlara bakkkk almışlar kıloları sonra ordan neler dıolarr banaa:1closedeyes:
6 kılo aldım sımdıye kadar veeeeeeeee
3 ayım kaldı.
6 aya kadar 6 kılo aldıysam,,
kalan 3 ayda tabiii 4 kılo alıpp bıtıırıırrimmmmmm hadı sızı mı kırcam 5 olsun.sırnaşık şey

hhahahaha diyorumm en fazla kilo alıncak aylara geldin canımm ......bence sen bu hamişliği taş çatlasın 15 le bitirirsin çok iyi bencee zaten doğumda 5-6 kilo verirsin 3-4 aydada kalan kilolar gider emzirmekten uykusuzluktann ama bizim gibin şişkolarada hava atmayınn:eek:klava:bi sallarımm göbeeemii kafanıza çarpar..:asigim:

kafamçokkarıştı
gercekten son 3 ayda cok mu kılo alınıyor???CADIARZU
bır 9 kılo daha alırmışım gıbı gelmıyor bana hiçç:1rolleyes:
bekleyeceğizzz ve göreceğizzzz

:eek:AHANDA LİSTEMİZ
themis--------------------------------------13 kg:hooray:----------------23+4
günayla--------------------------------------10 kg---------------------------22+0
çakıltaşım-----------------------------------10 kg---------------------------25+5
destina_4------------------------------------10 kg---------------------------22+3
celen35---------------------------------------10 kg---------------------------23+3
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
yade06----------------------------------------9 kg-----------------------------21+6
fulya79-----------------------------------------9 kg-----------------------------22+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
hayalkız--------------------------------------7 kg----------------------------23+3
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
seadeniz-------------------------------------7 kg----------------------------20+0
nisa77-----------------------------------------7 kg ----------------------------23+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yağmur ankara-----------------------------6.5 kg------------------------23+1
çıtırpıtır-----------------------------------------6 kg--------------------------25+1
phatosh----------------------------------------5.5kg------------------------23+4
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
yeşim merve----------------------------------5 kg-------------------------23+0
nisanur----------------------------------------- 5 kg-------------------------23+1----------------------------1.78
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
hasret-------------------------------------------2 kg--------------------------16+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
mirage7171------------------------------------1.5 kg-----------------------18+6
terken-------------------------------------------0.5 kg:nazar::nazar::nazar:------------------21+4-------------------1.70
meldekk----------------------------------------0 kg:hooray::nazar::nazar:--------------------19+4
ennn ennnn güncellll listteeeee:icecream:

Son düzenleme:
Merhaba. arkadaşlar yazmadan geçemedim. Geçen 2007 yazında bende hamileydim ve ilk 6 ay az kilo aldığım için dr. bana çok kızdı yine de dikkat ettiğim halde son 3 ayımda çok kilo aldım ve hamileliğimi toplam 27 kiloyla bitirdim. Aman dikkat diyorum ben şu anda aldığım kiloları vermeye çalışıyorum.

doktorun az kılo aldığına mı kızdı??nasıl yani???
27 kılo maşallaaahh valla.umarım verırsın.Hayurlı olsun bu arada bebişin.

X