ekim anneleri kaç kilo aldınız..

meraba ben ılk kilomu bılmıyorum ya kızlar ama 16+4um
3 4 kilo kadar aldım şu an 73 um ama yenı yenı açıldım oyle çok yıyıorumki korkuyorum ya allah yardım etsın vala sonlara dogru napıcaz.((((

yaaaaaaaaaaa 1 kılo daha aldım nazar değidi işteeeeeee :KK43:
toplam 5 kılo aldım. delireceğim:KK43:
Ben hep başlardakı gıbı gıtcek sanmıştım. şu an 2 gunde yediğimi 1 haftada yıyordum ben ancak .
Hadı bakalım battı balık yan gideer:)

yarasın anam ohhh bizim gibi şişkolara hava atamıycanız işte:dilcikar::dilcikar:çıtır pıtır kızın ismi bellimi listeye eklimmŞeniz

ee çıtır pıtır maşallah karnın kocaman olmuş bence en az 4 kilo var orda

yok ya isim hala tartışma aşamasında..
imamı çağırırken kesinleşcek heralde:)
imam kulağına ezan okurken de tartışıyormuşuz:)

Vallaa havalarr yerle bir oldu hakket ..Allah sonmuzu hayır etsin.

merhabalar ne güzel çok iştahım yok normal kilo ile seyredeceğiz diyordum iki gündür acayip iştahım açıldı sürekli bir şeyler yemek istiyorum böyle giderse yandım bir kilo daha almışım oldum 60 :icecream:

merhabalar ne güzel çok iştahım yok normal kilo ile seyredeceğiz diyordum iki gündür acayip iştahım açıldı sürekli bir şeyler yemek istiyorum böyle giderse yandım bir kilo daha almışım oldum 60 :icecream:

hıhh işte benı anlattın arkadaşım....
kendıme şaşırıyorum..bu ben mıyım dıyorum bazenn

ben 20+6yım arkadaşlar bebeğim 370gram bende 5ay bitti va tam 6 kilo aldım umarım ıyıdır dikket etmeye çalışıyorum...sağlıklı olsunda bebeklerimis...

Selam ben fulya bende 18+1 günlük hamileyim ve 5kg aldım.doktorum çok ta kafana takma problem değil dedi.Bakalım bundan sonrası ne olacak...

doktor 5 kılo möhömm deil dedi.
Budan sonra dıkkat etmen onemlı dedi.
Kızlarr bol bol uyku yasahhhhhhhhhhhhh
çok kılo yaparmış uyku.gunde 8-8,5 saat kadar uumak gerekıyormuş.
ben zaten az uyuyorum.Uyuyanların bılgısı olsun.
Çok kalorılı yıyeceklerden uzakdur dıyor doktorum.
Ayrıca yürüyüş onerdı.
Ama bebişim maşallahh 401 gr olmuş şimdiden.boyuda 25 cm.
Kezin kız de mi dedim.
valaa Görünürde pipi yok dedi :) kesın kızmışş.hayır yanii okdar alışveriş yapık pembe pembe ondann.,
Ayak tabanını gordum.ayalarını çarpraz yapmış oturuodu,hanım hanımcıkk.
Doktor hemen ayağını ölçtü..Ayak no:2.7 he hee
yavru kuşummm benımmm

doktor 5 kılo möhömm deil dedi.
Budan sonra dıkkat etmen onemlı dedi.
Kızlarr bol bol uyku yasahhhhhhhhhhhhh
çok kılo yaparmış uyku.gunde 8-8,5 saat kadar uumak gerekıyormuş.
ben zaten az uyuyorum.Uyuyanların bılgısı olsun.
Çok kalorılı yıyeceklerden uzakdur dıyor doktorum.
Ayrıca yürüyüş onerdı.
Ama bebişim maşallahh 401 gr olmuş şimdiden.boyuda 25 cm.
Kezin kız de mi dedim.
valaa Görünürde pipi yok dedi :) kesın kızmışş.hayır yanii okdar alışveriş yapık pembe pembe ondann.,
Ayak tabanını gordum.ayalarını çarpraz yapmış oturuodu,hanım hanımcıkk.
Doktor hemen ayağını ölçtü..Ayak no:2.7 he hee
yavru kuşummm benımmm

günde 8 saat uyku mu fisfisfis 30 sene sonra emekli olursam uyuyabilirim belki, ne 8 saati bacımmmmmm 4 saat uyuyabilirsem mutlu oluyorum :asigim:

bende aynı...
Çok uyuyanlar için soyluyorum cakıltaşı-m.
bılrsın hamılık cok uyku yapar.oğlen flan da uyuyanlar oluyordur belkı.(hayatım boyunca uyuyamamışımdır..)
Doktorum benı bılgılendırme amaçlı soyledi.bende sıze solıım dedimm

slm kızlar bende 18+4 gunluk hamısım sımdıye kadar 2,5 kılo aldım bakalım bundan sonra ne kadar daha alıcam

ben daha kilo almadım karnımda da değişiklik zaten hafif bir göbüşüm vardı .ben zaten 63 kilo ile hamile kaldım 1.70 cm boyundayım ama kilo almaktan çok korkuyorum yemem gereken şeyleri yiyorum ama kızartma hamur işi ve ekmek yememeye çalışıyorum kilo almaya müsait bir yapım var doğumdan sonra üstümde kalır gibi geliyo kilolar yaa

Anca yeni yeni almaya başlarsın bende 19 dan sonra aldım kılolarımı:)
insan vucudunu tanır.kılolar kalır dıyorsan daha dıkkatlı beslen.

X