ekim anneleri kaç kilo aldınız..

cakıltaşım bisürü şey yazmıssın ama sadede gelmemişsin kaç kilosun kızzz:1rolleyes:

seçil ne güzel yaa kolayca vermişsin ilkinde... almaya çalışıyorum diyosun:KK43:( bunlar benim hiç bir zman söyleyemeyeceğim sözler:KK43:((
elbette zayıf olanlar için kilo almak ne kadaror oluyorsa vermek de o denli kolay oluyoo.. metobolizma ve vücut yapıan bağlı...
ben kilolu olduğum için almak çokk kolayy tersine vermek çokkk zoor oluyor...
düğünümden önce 10 kg kadar verdim uzun çabalar sonucu senin ilk gebelik kilona ancak düşebildim anla yani:))) hamile kaldığımda 77 kgydim şu an 80im 85ten fazla olmamalıyım o yüzden bu kadar takıntılıyım kiloya::KK43:()))))

Tabiki haklısın yapıyla alakalı kilo almak vermek. Ama aldığınız kilolar için üzülmeyin bebeginiz oldugunda inanın eski kilonuza donersınız. Bebeğiniz olunca uyku düzeni bozuluyor, ve şuandakinden daha fazla enerji harcıyorsunuz o nedenle dedim veriliyor kilolardiye.
Bir tavsiyem olacak yanlız emzirirken ve şu anda iki kişilik asla yemeyin. anneler biraz sen emziklisin süt yapman lazımdıye cok üstüne düşüyor ınsanın ama cok yemekle süt olmuyo buna dikkat edin yeter.

18 haftalığım ve 3 kilo aldım kızlar yalnız ilk hamileliğimde tam 28 kilo almıştımki çok zayıftım hamile kaldığımda bunun 23 kilosunu verdim yalnız şimdi okadar kilo almak istemiyorum çünkü bu sefer zayıf değil normal kilo ile hamile kaldım bakalım nasıl olacak

bende 18. haftadayım.daha 1,5 kilo aldım.herkes cok sasırıyo gorenler karnım cok az buyudu.hala aynıyım.cok ıstahım yok ondan heralde oldum olası mızmızımdır yemek yeme konusunda hala oyleyım.hıc yaramadı hamılelık.

ben ıkı kılo daha almışım kızlar.toplam 4 kılo oldu. 2ser 2 ser gelıo hadı bakalım... 19+6 gunluğum

valla kızlar 7 kilo aldım.ama ilk 3 ayda aldım o 5 kiloyu.çünkü diyet yapıyordum ve hamile kaldım ardından tabi hurra yiyince haliyle verilen kilolar geri geldi desem yeridir.zaten benim hiç bulantım kusmam olmadı.yani gayet rahattım.ilk hamileleiğimdede 25 kilo almıştım ama hepsini geri vermiştim.inşallah bundada geri veririm.yeterki bebeişim sağlıkla doğsun.

bende ilk ay 1 kilo vermiştim simdii 2 kilo aldım geri :sm_cool: ...ben zayıf anneyim arkadaslar yeni 50 oldum...ama gobekten buyuyor kızım..vucudumda baska değişiklik yok...

ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ilk 3 ay kalçadan 3 doz progesteron iğnesi oldum 3 aydan sonrada günde 3 defa progestan tablet alıyorum ve doğuma kadar progestanı kullanacakmışım maalesef bu ilaçlardan dolayı baya bi kilo aldım 62 ile hamile kaldım şuan 68 im daha dört aylıkken bu kadar çok kilo almak moralimi çok bozuyor bakalım 9 ayı tamalyana kadar daha kaç kilo alıcam

Kızlar ben 17+6 yım ve 3 kg aldım 60 olmuşum 57 ile hamile kalmıştım çok zayıflamıştım özellikle bulantı döneminde geri almakla üstüne 3 kg daha almışım. Bebeğim dün doktordaydık 219 gr imiş.:emir_bebek::nazar: bilmiyorum yediklerimizin ne kadarı bebeklerimize gidiyor ama ben doğuma kadar ne olurum tahmin edemiyorum hayatım boyunca ilk defa dün 60 gördüm terazide karnım kalça ve göğüsler gittikçe büyüyor daha da ya ya bebeklerimiz sağlıklı olsun ben geri verebileceğime inanıyorum.:emir_bebek:

bugün 17 haftalık 55 kilo ile hamile kalmıştım :1rolleyes:
şimdi 55,7 kiloyum yerimseniben
maşallah deyin kıslar :nazar: :hooray:

he he ben 3 kilo aldım 67 idim 70 olmuşum tartı öle diyo ben pek değişiklik hissetmiyom ama bu arada sakın kiloluyuum zannetmeyin yani ben 178 boyunda bi hatunum

kızlar bende 9 kilo fazla ile hamile kaldım çok üzüldüm daha fazla külo alırım diye ama maşaallah 19+2 deyiz 69,8 idi ilk kilom hala 69,8 im inşallah bi anda kilo almam, yolu yarıladık zaten allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize

kızlar bende 9 kilo fazla ile hamile kaldım çok üzüldüm daha fazla külo alırım diye ama maşaallah 19+2 deyiz 69,8 idi ilk kilom hala 69,8 im inşallah bi anda kilo almam, yolu yarıladık zaten allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize

X