ekim anneleri ikili test yapanınız yokmu yahu

yaxgxmur ankara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
1.418
1
kızlar sevgili anniş adayları hiç ikili test yapanınız yokmu kaçıncı haftanızda yaptınız yazın nolur ben bu hafta sonu yaptırcam hepimizinn ALLAH yardımcısı olsun:nazar::emir_bebek:

kızıma hamileyken ikili testi yaptırmadık zaten 3 lü testi beklememiz gerktiği için
3 lü testi yaptırdık sadece allaha şükür bişeyide çıkmamıştı şimdide 5,5 aylık sağlıklı bir kız maşallah

kızlar sevgili anniş adayları hiç ikili test yapanınız yokmu kaçıncı haftanızda yaptınız yazın nolur ben bu hafta sonu yaptırcam hepimizinn ALLAH yardımcısı olsun:nazar::emir_bebek:

slm canim benbugun 11+4 um ve 16 nisanda 2 li tarama icin randevum var.Yanliz bisey sorucam dr bana ayni gun ayrintili ultrason yaptirabilirsin istiyosan dedi bebisin damarlarini falan görüyomusun hersey yolundami diye bende olur dedim.simdiden heycani sardi Allah hepimizin bebisine saglik versin

Ben 12+4 deyim geçen hafta Perşembe günü yaptırdım ense kalınlığı normal değerlerde kan sonuçları geç çıktığı için yarın doktora göstereceğim.Bu benim ikinci hamileliğim 3.5 yaşında bir kızım var onda hem 2li hemde 3lü yaptırmıştım.Çok şükür sağlıklı inşallah bu da öyle olur allah hepimizin yardımcısı olsun

mERhba kızlar bende ekim annesi olacağım kısmetse
ben yaptırdım gecn hafta ıkılı test
Dün de sonuçlarını aldım.
Allaha'a şükür iyi çıktı.
3'lü test zamanı geldiğinde onu da yaptıracağım.

Yağmurcum benim dr. um gerek görmedi 2' li testti, benden 4' lü test isteyecekmiş.Herşey normal görünüyor ensede ödem yok ve en önemlisi burun çıkıntısı oluşmasıymış.( hatta eşimin burnununa benziyor diyebilirim kemik yapısı sanki öyleydi :p) Allahım sağlıkla gelirlerler inşallah içini rahat tut vesvese yapma canım

benim doktorumda gerek görmedi 2li teste. ense kalınlıgında sorun cıkmayında nasıl olsa 20 gun sonra 3lü testi yapacaz dedi. 18inde gidecez kontrole. bu arada ben 14 haftalık hamileyim.16 haftalıkken yapılacak heralde 3lü test.

bende yaptırdım ikili testi arkadaşlar benim bebişlerim ikiz allaha çok şükür iyiler sağlıklı kucağıma alırım inşallah.

Gulan :) ıkızlere bayılırım SagLıcakla al kucagına hepımız butun hamısler tabı kı bende ıkılı testımı 13. haftada yaptım 4.lu test neymıs ya onuda yenı burda ogrendım :S bılgı verırmısınız

Merhaba arkadaşlar,
Ben de 11+0'ım bugün. 12'sinde randevumuz var. Ben de yaptıracağım ikili testi. Benim doktorum bütün testleri istedi. İnşallah bir problem olmaz. Ben bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum. Hepimizi bir merak sardı. Acaba içinizde öğrenen var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Ben de 11+0'ım bugün. 12'sinde randevumuz var. Ben de yaptıracağım ikili testi. Benim doktorum bütün testleri istedi. İnşallah bir problem olmaz. Ben bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum. Hepimizi bir merak sardı. Acaba içinizde öğrenen var mı?
canlarım inşallah ikili testlerimizin sonuçları iyi çıkar bazısı gerek duyuyor bazısı duymuyor doktorların panik etmeyin
canım bebişlerin cinsiyeti 16. haftada net deniliyor bende merak ediyorum ama bildiğim erkek bebek cinsiyetinin daha çabuk belli ediyormuş benimkine kız gibi dedi ama 3 hafta sonra net derim dedi aslında kesin olmadan demezmiş ama kocacım durmadıki kadını sıkıştırdı lütfen söyle diye oda dedi işte

Merhaba arkadaşlar,

canım benim ikizlerim olacak inş. ceçen hafta gıttim dr.biri erkek gibi dedi ama öteki göstermedi bakalım bu gidişte belli olacakmı.............:emir_bebek::nazar:

Gülancım benim eşim de çok istedi ikiz olsun diye. Kayınvalidem 3 tane ikiz aldırmış. İlk kan değerim yüksek çıkınca baya bir heveslenmişti ama tek bir tane benim miniğim. Allah ikizlerine, hepimizin bebeklerine uzun ömür versin. Ben çok heyecanlıyım. Yarını sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah güzel geçer.

slm kızlar bende 13 haftalık gebeyim .aranıza yeni katıldım herkeze kucak dolusu sevgiler ve rahat bir hamilelik diliyorum.bende ikili testi yarın yaptıracağım.önce yaptırmayacaktım sadece 3lü test yaptıracaktım ama kafam karıştı biraz insanlar neden yaptırmadığımı sorunca karardeğiştirdim ve yarın gidiyorum

bende bugün aldım sonuçlarıı çok şükür iyiymiş sonuçlarr.yalnız doktorum hastaneden ayrılmış doktor değiştirm ek zorunda kalıcam ona sinirlendim biraz ilk çocuğumdada böyle olmuştuu..Kötü Kazen

Ben ikili taramayı 12+2de yaptırmıştım.ense kalınlığı iyiydi burun kemiği de oluşmuştu ama benim dr. yapalım dedi kendi kızlarına yaptımış hastalarına yaptırmazsa olmazmış neyse değerrimde düşük risk çıktı.hafatya yani 16+2 de 3'lüye gidecez ben benim miniğin burnunu kendiminkine benzettim sivri görünüyodu yerim ben onun minicik burnunu

X