Ekim anneleri göbüşleri görelimm

ekim anneleri hadi bakalım bir sürü hamişimiz var göbişerlinizi görelim benimkisi 7. sayfadaa herkese sağlıklı ve hayırlı doğumlar diliyorum canlarımmm

:nazar::nazar:maşallah maşallah senin bebiş kızdı dimi popoyla beraber büyümüş göbüşş.belli vallaa..a.s.

Son düzenleme:
:nazar::nazar:maşallah maşallah senin bebiş kızdı dimi popoyla beraber büyümüş göbüşş.belli vallaa..a.s.

EVET CANIM KIZ DEDİ AMA BAKALIM ÇARŞAMBA GÜNÜ RENKLİ ULTRASONA GİRİCEM OZAMAN TAM NET EMİN OLUCAM 12. HAFTADAYKEN ERKEĞE BENZİYO DEMİŞTİ SON KONTROLDE KESİN KIZ DEDİ OZAMAN GÖRECEĞİZ KIZ ERKEK FARKETMEZ YETERKİ SAĞLIKLI OLSUNLARDAA:nazar::nazar::nazar:

1100.jpg
[/IMG]kızlar valla ben akşamı bekleyemedim çektim yamuk mamuk koydum resmini akşama daha iyi çektiricem kocişime.

bacım sen bebişin kız olduğuna eminmisin sivri bir karnın var erkek gibi duruyoooCADIARZU:sm_cool:

:nazar::nazar:maşallah maşallahh..kıs bu resim küçük ya öbüründe baya şişko sandım ben seni ama iyiymişsin bacımm..

yok be ii deilim..belim popom aldı bası gitti..burda siyah varya e bide resim küçük :)) işte ünlülerin resim hileleri cicim napcaan:dilcikar: aslında o günki gibi büyük yapmaya calıstım ama olmadı nieyse:sm_confused:

resim092jo1.jpg

Bu Bugünkü Hali
resim091wv5.jpg

Buda Dünküsırnaşık şeysırnaşık şeysizinkileride Görem Bakimm:sm_cool:
Merhaba Destina Ne Güzel çok Almamişin Kilo.ben Valla Maşallahim Var Zayif Olmak Var Işte Senin Gibi Sen Doğumunu Yaparsin Bişeyin Kalmaz.ben 78 Kiloyla Hamile Kaldim şimdi De 85 Kiloyum Benim Göbek Ekrana Siğmaz sırnaşık şey YA BEN RESİM YOLLUYAMIYORUM NE YAPMALIYIM BİLMİYORUM bana yardım edinnnnn:1no2:

:sm_cool:çok sevindim iltifatlarına ama keşke gerçek olsaydıı:roflol:tam 8 kilo aldım canım 58 ile hamile kaldım 66 kiloyumm:eek:

canım bu adresten bilgasayarındaki resmi yükleyip host it yazısına tıklıyotsun altta çıkan url adreslerinden en sondaki yanında direct image yazan satırı kopyalıyosun sonra mesaj yazarken bu yazı tiplerinin altında dağ resmine benzeyen bi ikon varya işte o resim eklemek için onlada resimi ekliyosunntatlicadiarzuçokmu karışık oldu:roflol:

ben böyle ekliyorum canımmŞeniz

Kızlar bana şu resim gönderme olayını bir tarif eder misiniz?Ben de en kısa zamanda resim göndermek istiyorum.Ben resmen oburixs oldum çok fena bugün öğle arasında bir çocuk mağzasına girdim ve bayan bana doğuma az kaldı herhalde dedi.Ben de hem bozuldum hem de gülerek evet 4 ay kadar az kaldı dedim.Benim kızımda da karnım hemen büyümüştü bu da sağolsun kendini hemen göstermeyi becerdi.

sonuçlarının iyi çıktığına sevindim hayatımmŞenizhadi gözün aydın..:teytey:ben yukarda anlattığım gibi ekliyorummm..bu arada cinsiyeti belli oldumu ilkimcimm:1hug:

resmi yükleyince alttaki host it yazısına tıkla sonra gelen satırlardan en sondakini kopyalayıp araya resim ekle ikonundan yapıştır gönderr..ayrıca kendi mesajlarına edıt yaparsan yeni mesaj yazmak zorunda kalmassın

Son düzenleme:
X