Ekim anneleri göbüşleri görelimm

zeynepcim valla maşallah göbüşede bebişede kilonada..ben o 4 kilonun 5 katını aldım tüm hamileliğim boyunca bee:KK43:( senn göbüşün yanında ben kamyon yutmus gibiyim:)) dur koyamda görün:)

minik kelebeğimin kocamaaaaann kozasıı:))
35haftalr4.jpg
Şeniz

resimde nedense ööle gözüküo.sadece yandan olduğu içindir belki?sen bide önden görsen.bel fala yok yusyuvarlak..ee malum kız karnı:))))

CeLen Valla Senınde karnın oyle buyuk gorunmuo Senınle aynı kıloları aldık ama gobısın cok hos :)

kıs celen geçen koyduğun resimle aynı büyümemiş göbüşş:sm_confused:
az kaldı misafirlik bitiyo cemre hanımmŞeniz

kıs celen geçen koyduğun resimle aynı büyümemiş göbüşş:sm_confused:
az kaldı misafirlik bitiyo cemre hanımmŞeniz

tek fark asağı indi artık.bak bi 34. haftayı koyiim bide bu resmi.arada 1 hafta var fotoların:ecrin_bebek:

34haftasq9.jpg

35haftaep6.jpg
:ecrin_bebek:

Son düzenleme:
celencim gerçekten nasıl da farkediyo kızının aşağıya indiği halbuki aynadan baktığımızda hep aynı gibi hissediyom kendimi eminim hergün foto çektiğimizde bile fark görebiliriz aslında
bu arada maşallah göbüşüne diyelim de nazar değmesin:nazar:

hee benm belli oluo net bi şekilde asağı indiği.1 haftadır herkes aynı seyi dio??ama nefes sorunları devam?o nasıl oluo anlayamadım??

celen cok güzel olmuş hayatm göbüşn..

Güzel kızım artık buradan cıkmak için sabırsızlanıyor teyzeleri......
işte 37. haftamız

oncen ve yandan..
[benım aşağı ınmış mı ınmemeiş mi ben anlamadım vallahi..

Son düzenleme:
celen cok güzel olmuş hayatm göbüşn..

Güzel kızım artık buradan cıkmak için sabırsızlanıyor teyzeleri......
işte 37. haftamız

oncen ve yandan..
37haftammwe7.th.jpg

37haftamm1qe3.th.jpg

benım aşağı ınmış mı ınmemeiş mi ben anlamadım vallahi..

çıtır-pıtır çok güsel göbüşün maşşalah:nazar: sanırım inmemiş benimkiside böle sipsivri duruyo daha bişi sorcam karnın çatladımı?

canım benım karnımın alt tarafında catlaklar oluştu malesef bırde belımın her ıkı yanında var.
aynadan bakmadıkca gormüyorum.
gormeyınce mutlu oluyorum :)

ay çıtırm maşallah patlıycak gibi duruyo ha durun ben de çekiyim de aradaki farrkı bi görün

X