Ekim anneleri göbüşleri görelimm

yok kıı inmemiş daha aşağı..ama bu haftanın sonuna kadar iner kanımca??

my.php

olacakmı bakalım

Cıtırcık :) benım Gobısımı Koymussun yıne Super ya :KK70: ama benımkısı asagı ınmıs Cunku ıc camasırlarımdan farkedıyorum Katlanıo :KK70: ve Hareket etmede Zorlanıyorum

celen ve çıtır göbüşlerinize maşallah:nazar: çok şirin duruyolar ya.yerim ben onlarııı:ecrin_bebek:

nihayet bende fotomu koyabildim
işte benim minik oğluşum erayımın yuvasının son hali 35+2 de

s6301780pf1.jpg

çıtırım maşallah göbüşün çok güzel bu da benim göbüşün son hali artık popomdan daha büyük
31. haftamızz
s6301586bk4.jpg

nihayet bende fotomu koyabildim
işte benim minik oğluşum erayımın yuvasının son hali 35+2 de

s6301780pf1.jpg

iki resim arasındaki 7 farkı bulun?
yokkiiii:mymeka:
tek fark arada 4 hafta varkafamçokkarıştı

hiç de bilem bak:dilcikar: göbüş daha sivrilmiş ama hakkaten aynı bluzle çekinmişim :CüvCüv:
allahtan eşofmn altım değişmiş yoksam karı aynı resmi koyduk diye iftira da atardı:roflol:

hiç de bilem bak:dilcikar: göbüş daha sivrilmiş ama hakkaten aynı bluzle çekinmişim :CüvCüv:
allahtan eşofmn altım değişmiş yoksam karı aynı resmi koyduk diye iftira da atardı:roflol:

len memişlerde küçülmüş haa büyüceeneCADIARZU

edhakcım çok kibar duruyo göbüşün maşallah.:nazar:..benimde böyle minik duruyodu ama son haftalarda atağa geçti oğlumkaydirigubbakcemile3büyüdük baya..doğurmadan koyayım ben de son fotomu bi ara

sizin yüzünüzden takıldım kaldım burada :roflol:
hepinizin göbişleri çoook güzel Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepinize bi avazda inşallah iyi haberlerinizi de bekliyoruz a.s.

veeee doğumdan önce göbüşümünn son haliiiiiiiiiiiiiiiiiii:lepi: 37+1 iz bugün..oğluşum içerden son kez poz veriyosırnaşık şeybidahakini inşallah dışarıya çıktığında çekip koyarım:CüvCüv:

niyeyse üstteki daha küçük gibi çıkmış..neyse allahtan tarih var.bugün çektim ikisinide:))

Son düzenleme:
phatosh cum canım maşallah:nazar: benim göbüşde aynı böyle görünüyo sadece öne doğru sivrilmiş bi göbek annelerimiz doğru sölemişlera.s erkek karnı sivri olur diye
inşallah haftaya sağsalim kucağına alarak pozlar verirsin minik prensle:1hug:

veeee doğumdan önce göbüşümünn son haliiiiiiiiiiiiiiiiiii:lepi: 37+1 iz bugün..oğluşum içerden son kez poz veriyosırnaşık şeybidahakini inşallah dışarıya çıktığında çekip koyarım:CüvCüv:

niyeyse üstteki daha küçük gibi çıkmış..neyse allahtan tarih var.bugün çektim ikisinide:))

maşallah oğlusuma maşallah az kaldı ha gayret bebiş az daha dayanŞeniz
phatoshcum göbüş asağıda gibi geldi bana yoksa hep böölemiydi??

sağol canım benim
göbüşüm hiç öyle mideme kadar çıkmadı.ama bu kadar aşağıda da değildi..son günlerde indiğini hissediyorum sankia.s...ne dikkatli hatunsun len

pahtoş göbüşüne maşalahh canım..
artık son gunlerii bol bol foto. cekıl..
bırının küçük cıkması bebeğinin o ankı duruş pozisyonundan dolayı olabilir canım..

gobekleri gordum rahatladim benimkisi son ayda hic buyumedi ayni kaldi esimde senin gobegin kuculmus diyince baya bi endiselenmistim cok sukur normalmis :)

X