Ekim anneleri göbüşleri görelimm

36+3 haftamızdayız kızımla nası kızlar inmiş mi aşağı

spma0296nl6zz9.jpg

canım düzelttim ama oturarak çekinmişin herhadle aşağıda olup olmadığı çok belli olmuyo yinee de maşallah göbüşüne

3700 mü:1shok: gerçekten maşallah:nazar: sen normal doğum mu düşüyodun eminecim valla senin kız 40. haftayı beklerse 4,5 kilo filan olur herhalde tam sıkmalıkyerimseniben

eminceim maşallah göbüşüde bebişide.acaba diyorum bi yanlıslık olabilirmi kiloda??haftasına göre oldukca fazla??sen şeker yukleme testi falan oldun mu?

biz kasım anneleri olarak kesin sizin göbekleri geçeriz ayol onlar ne göbek mi
maşallah ama çok güsel duruyorlar sıra szin ayınıza geliyor sonra hayırlısıyla bizeee

eminceim maşallah göbüşüde bebişide.acaba diyorum bi yanlıslık olabilirmi kiloda??haftasına göre oldukca fazla??sen şeker yukleme testi falan oldun mu?

evet canım oldukca fazla bkalım bugun ekrar sorcam kilosunu yanlış anllamış olabilirmiyim diye amaa eşimde yanımdaydı o da aynı annadı ewet şekrim şeker yükleme yaptırıdk yüksek çıktı biraz şekerim tabi onunda etksi war kilolu olmasında hayırlısı bakalım bugun tekrar sorayım yazarımşutarafagitti:kahve:

evet erkek göbüşü gibim:) allah nazarlardan sakınsın senide bebişinide:)

evet canım oldukca fazla bkalım bugun ekrar sorcam kilosunu yanlış anllamış olabilirmiyim diye amaa eşimde yanımdaydı o da aynı annadı ewet şekrim şeker yükleme yaptırıdk yüksek çıktı biraz şekerim tabi onunda etksi war kilolu olmasında hayırlısı bakalım bugun tekrar sorayım yazarımşutarafagitti:kahve:

öğrendm 3514 grm imiş kızım geçn hafta daha yüksekti dedim +/- 500 gr yanılma payı war dedi aslında size kg sölememem lazım dedi muhtemelen ben geçn hafta yanlıış annadım:nazar::nazar::kahve::asigim:

öğrendm 3514 grm imiş kızım geçn hafta daha yüksekti dedim +/- 500 gr yanılma payı war dedi aslında size kg sölememem lazım dedi muhtemelen ben geçn hafta yanlıış annadım:nazar::nazar::kahve::asigim:

maşşallah kızına eminecim.yinde cok cok ii.sanırım 4 ten asağı doğmaz.hatta sanırım deil kesincokacimcoooküff tam ısırmalık haaacokacimcoook:nazar:

38 haftalığızzzzz kuzucumla

benım karnım hala aşağı ınmedı sanırım. bana bı değişiklik var gıbı gelmıyor cunkii
bugun bir kadın durdurdu beni.sizinkki oğlan heralde dedi.
yooo dedim kız..
aaa aynı oğlan gibi duruyor dedi.kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X