Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

İnşallah içinizi ferah tutun aşılamadan sonrada bol dinlenin gerekirse ilk 3 gün hep yatın hamilesiniz düşük riski var gibi davranın kendinize inşallah tutar ve başka hicbiseye gerek kalmaz rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Reactions: KY7
Canım bana çarşamba aşılama olacak dedıler hergun kan verıyorum henüz ıstenılen boyuta gelmemiş yumurtalar o yüzden henüz aşılama yapılmadı ama araştırmalarıma göre genelde aşılamadan sonra dınlenıyorlar bende çalışan bır bayanım aşılamadan sonra çalışmak zorundayım bılemıyorum hakkımızda hayırlı bence üzme kendını olacak olduktan sonra her sekılde olur yeterkı rabbım nasıp etsın

Merhaba, aşılama için bugün klomene başladım, Aşılamam 9ekimde olacak.ilk aşılama olacağı için çok umutlu değilim.2 yıldır evliyiz.1 yıldır çocuk istiyoruz.Olmadı.Eşimin hızlı ileri spermlerde sorun vardı.tedavi oldu bikaç ay, yine de tutmadı.Morfolojisi de yarı yarıya iyi.bakalım artık herkes anne olsun inşallah çok yorulmadan yıpranmadan

Ayy istedigim grubu bulduguma cok sevindim benimle ayni gün asilama olacaklar bile var ki hangi durumdaysa bu yolda sansimiz acik olsun kizlar ve huzunlendiginiz her bir anda size sariliyorum çünkü buna cok ihtiyacimiz oldugunu kendimden biliyorum

Bende 35 yasindayim, üç yildir evliyim ve ilk gunden cocuk istiyorum hic gebelik olusmadi. Ilk sene jinekologlara gittim va kimse hsg d'en bahsetmedi olur deyip yolladilar (bende cok billincide degildim guvendim) ikinci yilimda bu foruma dadandim neden cocugum olmuyor diye ve hsg cekerken tikali tüp varsa ô ameliyatsiz acan bir klinik/doktor buldum (icimde ki his tuplerimin tikali olmasiydi) ve hsg de iki tupte tikali cikti Allah razi olsun solunu ô anda acti.
Gecen sende ocak ayinda iki kez tüp bebek yaptirdim ikisinde de tek yumurta cikip hic dollenme olmadan tedavi iptal oldu. ( prp de yaptirdim ama bana yaramadi)
Hemen infertilite ile calisan deneyimli bir diyetisyen buldum ve 3 aydan fazladir onunla calsiyorum cok iyi geldi bana amh 0.1 den 0.41 e cikti ve genel sagligin daha iyi.

Bende 22 eylulde menopur 225 ignesine basladim cumartesi de ovitrelle vuruldum ve PAZARTESI de asilamam olacak Allahin izniyle

Bende yurtdisinda yasiyorum bu sureci anlattim yasim 35, tek tüp acik olmasina ragmen asilama dediler bende bas goz ustune bunda da bir hayir var dedim 30 eylulde olacagim insallah.

Kızlar bugün kontrolüm vardı hiç gelişim olmamış yumurtalar direnç göstermiş. Gonal f 75 mg olarak kullanıyordum 112.5 e çıkardı doktor sizinde böyle oldu mu neden direnç gösteriyor incir kürü bal tarçın çörekotu kürü yaptım o kadar

Merhaba Hanımlar, ben yarın ilk kontrole gideceğim. Bu ay aşılamaya başlayacağım. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Bunlar çok stresli, ağır süreçler. Kendimi psikolojik olarak çok iyi görmüyorum. Bir bebek görünce bile gözlerim doluyor artık. Üstelik ben bir yıldır bebek istiyorum. Daha uzun yıllar bekleyenler, uğraşanlar var. Rabbim hepimize sabır versin. İnşallah bu günleri istediğimiz gibi aşıp, gülerek hatırlayabiliriz.

Ayni günde olmuşuz aşılama inşallah tutar benim ağrılı oldu rahime kanülü sokamadilar bir demir soktu açtı sonra kanulu sokup aşılamayı yaptı kadınlık cidden zor bu süreçte yeniyim ilk deneyimim hsgde cekmemislerdi bana insallah ilkten olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin bebegini senin nasıldı canım

İnşallah gelişir birdaha ne zaman çağırdı, bence kurleri yapmaya şuanlik ara ver ilaçla dene baya arttırmış dozu İnşallah olur

İnşallah gelişir birdaha ne zaman çağırdı, bence kurleri yapmaya şuanlik ara ver ilaçla dene baya arttırmış dozu İnşallah olur
Kürleri bıraktım zaten glifor vermişti başka doktor onu da bıraktım sadece combïnol kullaniyorum iğneyle birlikte çarşamba çağırdı tekrar yumurtalik masajı da yaparım inşallah gelişir ama doktor umutsuzca cevaplar veriyordu bu son olmazsa tüp bebeğe geç dedi

Oncelikle hayirli olsun bize sans getirsin insallah yaa haklisin gercekten kadin olmak zor ve zorluguna ragmen cocuk istiyoruz iste neyse gecti gitti cok sukur. Canim benim de rahim agzinda kucucuk bir sivilce gibi duran polip var dedi sonra birkaç dakika ugrasti yapti tamam gitti dedi oyle agrim sizim olmadi ama simdi karnim ve sol kasgimda agrim var birkaç damla kanda geldi ilk gunler agri olur dedi

İnşallah olacak iyiyi çağıralım bu gruptan gebe olmayan kalmayacak Rabbimin izniyle ( manifestliyorum )

Bendede leke gibi kan geldi ağrıda var kasıklarda ben parol içtim dayanamadım şükür şuan iyiyim inşallah minik mucizelerimiz içimizdedir cokta umut etmek istemiyorum ama olmuyor

İnşallah olacak iyiyi çağıralım bu gruptan gebe olmayan kalmayacak Rabbimin izniyle ( manifestliyorum )
Hadi inşallah birlikte manifestliyelim o zaman hepimiz aşılamadan sonra test gününde çift çizgileri görüyoruz kalp atışlarıyla dünyanın en güzel melodisini dinliyoruz (çokça amiiinn)

Bendede leke gibi kan geldi ağrıda var kasıklarda ben parol içtim dayanamadım şükür şuan iyiyim inşallah minik mucizelerimiz içimizdedir cokta umut etmek istemiyorum ama olmuyor
Artik kullanma ilac canim idare et iki hafta sonu güzel olsun insallah

aynı gün aşılama olan arkadaşlar ne gıbı şeyler yaşadınız Sımdı 14 gün bekleme surecıne gırdık umarım hepımızın tutar buraya sevınclı haberlerımızı yazarız

İnşallah İnşallah doktor ilişki için birsey dedimi bugün hafif leke var ama iliski ihtimali artırır mi acaba
Ilski icin bize birakti fakat yengemde asilama olmustu onun doktoru asilama günü gece 3te iliski onermis sonraki gunler iki günde bir demis ilkinde hamile kaldi ve gecen hafta dogum yapti cok sukur. Bana da oyle yap doktorunu dinleme dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…