EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

karamel Latte

Nirvana
Pro Üye
12 Mart 2019
14.225
33.551

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
She- She- 3 ekim:anneadayı:
Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 :anneadayı:
Cupancake Cupancake 6 ekimnegatif
Violett90 Violett90 9 ekim:anneadayı:
hiranur3419 hiranur3419 13 ekim:anneadayı:
C Cigdemss 8 ekim:anneadayı:
Regen_ Regen_ 15 ekimkimyasal
S sunshine__ 7 ekimnegatif
Ogretmennhanimm Ogretmennhanimm 17 ekimnegatif
@Yasnaz20 ekim:anneadayı:
Z Z P 22 ekim:anneadayı:
rus ruleti rus ruleti 10 ekim:anneadayı:
M Misli_naa 10 ekim:anneadayı:
Betbetul Betbetul 28 eylül:anneadayı:
M merveustabasioglu 5 ekimkimyasal
Z Zzzzzzzz29 8 ekim:anneadayı:
ozge2126 ozge2126 28 eylülkimyasal
M Modacikiz 28 eylül:anneadayı:
siera61 siera61 12 ekim
B bus9105 15 ekimnegatif
Ylz8177 Ylz8177 8 ekimnegatif
Z ZgulkrcZ 9 ekimnegatif
M mila34 8 ekim:anneadayı:
B Birboncukannesi 3 ekim:anneadayı:
H hayat2828 30 ekim
Dodikiz Dodikiz 14 ekimnegatif
Y yk10 16 ekim:anneadayı:
Umutla beklemek Umutla beklemek belli degil
RujsuzRuhsuzum RujsuzRuhsuzum 17 ekim:anneadayı:
S Selinbe 15 ekimnegatif
S S9292 15 ekim
C crosword 12 ekim
S surayya 12 ekim:anneadayı:
Elisanurummm Elisanurummm 30-31 ekim
I izmir3590 13 ekim:anneadayı:
MatMag MatMag 10 ekimnegatif
M Mirayseval 12 ekimnegatif
kosucukaplumbaga kosucukaplumbaga 24 ekim:anneadayı:
G gulcans 29 ekim
E endo :anneadayı:
B baby girlL 19 ekim:anneadayı:
MMMesude MMMesude 15 ekimnegatif
elaaaam elaaaam 17 ekimnegatif
E elif06bade 13 ekim
casperayse casperayse 19 ekim
aysunayy aysunayy 26 ekim
G Gncbrhn 13 ekim kimyasal
seamoms seamoms 15 ekim :anneadayı:
KAYRAMMMM KAYRAMMMM 23 :anneadayı: ekim
aysunayy aysunayy 24 ekim
B Birumut5266 27 :anneadayı: ekim
T The best 24 ekim :anneadayı:
Lelya Lelya 20 ekim
kimyasal
Mnkmcz Mnkmcz 14 ekim :anneadayı:
Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde eşim azospermi çok şükğr bulundu embri olultu ama ben 2 ay geçici menopoza girecekmişim iğne yapıcam somra transfer oda kasım opacak galiba. Sizin kaç embriyo oluştu kalitelerini soyledilermi

Benimde eşim azospermi çok şükğr bulundu embri olultu ama ben 2 ay geçici menopoza girecekmişim iğne yapıcam somra transfer oda kasım opacak galiba. Sizin kaç embriyo oluştu kalitelerini soyledilermi
11 yumurta toplanmıştı 8 embriyo döllendi doktorum 5. Güne gitmesini istedigi icin 4 embriyo 5. Güne gitti kalite olarak çok iyiler gebelik vaadedecek embriyolar dediler ilk transferimdeki embriyom 5ab 2. Transferimdeki embriyom 4bc kalitedeydiler.

11 yumurta toplanmıştı 8 embriyo döllendi doktorum 5. Güne gitmesini istedigi icin 4 embriyo 5. Güne gitti kalite olarak çok iyiler gebelik vaadedecek embriyolar dediler ilk transferimdeki embriyom 5ab 2. Transferimdeki embriyom 4bc kalitedeydiler.
Benimde 16 dan 10 u döllendi 6 sı 5. Güne gitti ama 4bb kaliteleri iyimi kötümü bilemedim hiç

Erbil yağmur eşim için tansel beyi istedik o yuzden erbil bey
Anladim biz hic uroloji doktoru aramadik direk ben kendim için cem beyi istemistim bahçeciye gidince ege can şerefoğlu üroloji doktoru vardı eşimin tedavisini o yapti cok sükur spermler bulundu donduruldu bi hamilelik kısmı kaldı bakalim😍

Anladim biz hic uroloji doktoru aramadik direk ben kendim için cem beyi istemistim bahçeciye gidince ege can şerefoğlu üroloji doktoru vardı eşimin tedavisini o yapti cok sükur spermler bulundu donduruldu bi hamilelik kısmı kaldı bakalim😍
Cem beyi bende çok araşturdım da önceliik eşimindi

Canım cem celikten memnun musun bırebır kendısı mı ılgılenıyor hastayla, yaklasımı nasıl ilgili mi acele acele mı muayene edıyor yoksa kafandakı tum soruları cevaplıyor mu🤗
Işık hızıyla muayene oluyosun yalan değil😂

Mutlaka cem bey muayene ediyor istedigini sorabilirsin ama muayene bitene kadar sonrasinda baska odaya gecip başka hastaya bakiyor cunku 😌
Doktorumuz cok tercih ediliyor orada uzun saatler bekleyebiliyosunuz bekleyen hastalarin çogu cem beyin hastası.
Cok güler yuzlu pozitif bi doktor pes etmek yok devam ediyoruz diyor muayenede omzuma dokunup hersey yolunda diyor transferde yine odaya gelip olucak 10 gun sonra guzel haberlerle geliceksin diye teselli eden her saat whatsaptan mesajina cevap veren acil durumlarda yapman gerekenleri söyleyen bi doktor.
3. Denemem olucak bak başka birinde denemek aklimin ucundan gecmiyo cunku doktorumu cok seviyorum😍

Işık hızıyla muayene oluyosun yalan değil😂

Mutlaka cem bey muayene ediyor istedigini sorabilirsin ama muayene bitene kadar sonrasinda baska odaya gecip başka hastaya bakiyor cunku 😌
Doktorumuz cok tercih ediliyor orada uzun saatler bekleyebiliyosunuz bekleyen hastalarin çogu cem beyin hastası.
Cok güler yuzlu pozitif bi doktor pes etmek yok devam ediyoruz diyor muayenede omzuma dokunup hersey yolunda diyor transferde yine odaya gelip olucak 10 gun sonra guzel haberlerle geliceksin diye teselli eden her saat whatsaptan mesajina cevap veren acil durumlarda yapman gerekenleri söyleyen bi doktor.
3. Denemem olucak bak başka birinde denemek aklimin ucundan gecmiyo cunku doktorumu cok seviyorum😍
Iyıymıs o zaman tesekkür ederim cevap için 🤗

X