Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

bazı insanlar biraz eksik akıllı oluryor.. senin eltin de bunlara güzel bir örnek anladığım kadarıyla belki oğlunun senin bebeğine bi zarar vereveğinden korkmuştur.. diye bir ümit içindeyim ama nafile sanki

geyik yapmaktan yazacağımı ikidir unutuyorum benimoğlan da kulağını tırmalıyor devamlı.. huysuzluğu yok ama acabadişi mi kaşınıyor diyorum.. özellikle emerken kulağını kızartana kadar oynuyor..

Son düzenleme:

slm canım iyiyiz biz benim oğlum mama yemediği için daha doğrusu hiçbişey yemediği için yardımcı olamıycam yoğurt veriyordum oda alerji yaptı kızkardeşimin bebeğininde gözlerinde aynı problem vardı kendiliğinden geçti sen dr un dediği gibi masaja devam et kilo konusunuda takma bence yürümeye başlasınlar kilo falan kalmıyo kaç kilo bebişin?

inş. geçer canım ya süt ve süt ürünleri olmadan olmaz......Sude 10 yaşında hala süt içmeden uyumaz

canım süt olayını kafana takma.. sonuçta emiyor değil mi bebeğin? oaradan bütün vitaminlerini alıyordur.. yalnız bi doktorunla konuşup kalsiyum takviyesi almayı düşünmelisin çünkü sen kalsiyum almayınca vicudun kemiklerinden kullanacak sütü üretmek için..

üzülmicem dediğime bakma bende sizi hiç görmemiş olsam da çok özelsiniz hepiniz..

Amaann unut su ceza isini biz seni bırakmayız kapıdan kovarlarsa bacadan gireriz sakın öyle bizi bırakmaya kalkma sen olmazsan biz misafirlerle nasıl basederiz

kızlar bebişinize balkabağını nsl veriyorsunuz haşlayıp püre şeklindemi? deniycem bakalım yerse benim ki..

şu an 7.600 bana cok gelmıyor gercı ben dıyete sokmustum cocugu dr kılo alım hızı dusmus dedı yanı dıyete sokmasam bılmıyorum ne kadar olurdu bana fazla gelmıyor ama ızmırdekı dr da su an degıl ılerıde sorun yasar demıstı cocugun mamsını kısıtladım mama bıttımı aglıyor kuzum ya neyse dr ıstedıgı kadar ver dedi şimdi

evet canım emiyor bebişim sağol tavsiyelerin için...

kızlar oğlumun bezini çıkarıp güneşe yatırdım hava alsın poposu diye nsl hareketlendi görseniz bez sanki ağırlık yapıyor gibi bez çıktığı an uçuşa geçiyor şuan sırtüstü yatıyo ama ayaklarını basıp popoyu kaldırıyo yanadoğru ilerliyo bez bağlıyken hiç hareket yok:26::26::26:

Amaann unut su ceza isini biz seni bırakmayız kapıdan kovarlarsa bacadan gireriz sakın öyle bizi bırakmaya kalkma sen olmazsan biz misafirlerle nasıl basederiz

canımsın.. tamam kapatalım bu konuyu.. hiç biyere gittiğim yok

kızlar bebişinize balkabağını nsl veriyorsunuz haşlayıp püre şeklindemi? deniycem bakalım yerse benim ki..

canım ben patatesle haşlayıp vermiştim bizimki yemedi ama doktorla sonra konuşunca daha erken demişti.. istersen 1-2 hafta daha bekle..

kaç kilo doğdu peki? normal bir kiloda doğan bir bebiş için gayet normal geldi bana kilosu..

Yok canım o kadar ince düşünemez benim eltim ne yazık ki su abiye kuzu vardı ya iste onun aynısının tıpkısı türkceyi batirmasindan tutun da hareketlerine ve giyim tarzına hatta varsa düşünce tarzına kadar. Biz ona bizim abiye diyoruz birebir ikizi

kızlar bebişinize balkabağını nsl veriyorsunuz haşlayıp püre şeklindemi? Deniycem bakalım yerse benim ki..

ben haşlıyorum az bir suya ..ezıyorum içine devam sutu yada muhallebısınden koyuyorum ama hasladıgım sudan koyuyorum vıtamını orda dıye..acayıp bır sekılde bagırsakları calısıyor çok faydalıymıs lif oranı yuksek ..dene bencedeç...gecended4 patates falan da koydum ..karısık sebzelerle de guzel oluyor..

benim oğlumda aynı kiloda gayet normal kilosu aynı gün doğmuşlardı kilolarıda aynı

canım benim bildigim kadarıyla haşlamıyosun yosun kendi buharıyla pişiyo ve onu püre yapıyosun hatta içine bi dilim elmada koyabilirsin

Son düzenleme:

oyyyy yerim ben onun poposunu bizimki de uyansın biraz dışarı çıkıp dolaşalım :) belki yine parka gideriz.. bu havalar kaçmaz

KIZLAR MERHABALAR SABAHTAAN GELMISTIM SIZLER YOKTUNUZ..SIMDI DOLUŞMUŞSUNUZ MAŞALLAH...
BEN OĞLUMA KIYMA VERMEYE BASLADIM 3 KERE CEKILMIS SIFIR YAĞSIZ..YEDİ ..GEVELEDI GEVELDI SONUNDA YUTTU AMA

tamam canım sağol deneyim bakalım

hayal bile edemiyorum öyle bir insanlı tanıdığımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…