Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

canım çok geçmiş olsunkendini suçlama böyle böyle büyüyecek onlar

canım burçları hakkında bır fıkrın varmı bazı yerlerde başak bazı yerlerde terazı gecıyor

aynen bizde takıldık burç konusuna bende tam öğrenemedim bazı yerlerde başak bazı yerlerde terazi geçiyor arada kaldı kuzucuklarımız.Rezzan Kiraz'a mı sorsak acaba

günayyyddıınnn hafta sonu bir misafirler furyası geçti üstümden ama hala yaşıyorum şöyle bir okumaya çalışayım siz neler yapmışsınız

iyi çok bişey konuşmamışsınız

hanımlar nerdesınız ya mısafırlerı atlatın artık acıyorum acıyorum ımse yook bu arada kızımın ilk dişi patladı
hayırlı olsun canım biz de 1 hafta oluyor patlatalı
ya oğlumun videosunu çekip facebookda paylaştık hedef 10.000 sizde ğirip beğenip paylaşırmısınız lütfen...Yusuf Özger | Facebook
canım ben görüntüleyemedim gizlilikten dolayı..
geçmiş olsun canım sevindim toparlandığına
kızlaaaaaaaaaaaaar haberler süperrrr regli oldum darısı başına kardeşim
gözün aydın ama nedense ben rahata alıştım regl olmak istemiyoruummmm:84::95:
kızlar herkes tatil modunda eşleriyle takılıyor sanırsam bizde dışarı yemeğe gidecektik bizim böcek birden uyumak istediğine kara verdi.. uyanmasını bekliyoruz uyanırsa paşam yemeğe gitcez inşallah

zaten böyle durumlarda bu böcükler saatlerce uyur. geçen hafta biz 3 saat uyanmasını bekledik

günaydın kızlar.. ben de misafirleri atlattım ama hala izlerini taşıyorum... dizimin ağrısı hala geçmedi... ceza için cevap geldi; ben gözden geçirilmesini talep ediyorum yazmıştım, cevap: "gözden geçirip verdim zaten".. bu puan dediği şeyin ne olduğunu bilen var mı?

merak edenler için konu: http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/427490-hic-cikma-teklifi-almadik-4.html#post18127651

çok geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa zamanda düzelir..

evet aynen öyle uyumasını istersen de hemen dikilirler çok yaramaz bu böcükler.. bi ara geceuykusuna mı yattı diye endişelendik ama uyandı neyseki

çok inanılmaz saçma yani. ne demişsin ki ee biziim sayfada hakaretler havada uçuştu huzursuzluklar çıktı kimse ceza almadı sadece editör bir uyarı yazısı yazmış. senin tamamen safça sorduğun bir sorumu problem oldu yalnız istermisin ben de ceza alayım sen 3 kelimeye ceza aldısan baksana ben resmen isyan ediyorum:76::76::90:

bu arada harpycim ellerine sağlık pancar salatası nefis oldu herkesler de beğendiii

ben de hala inanamıyorum... herhalde benimle birlikte ofakeden bahseden tüm elemanlar caza almıştır diye düşünüyorum...

hoşbulduk canım duyduğuma göre yoğurt yapıyormuşsun nasıl bijim yoğudumujla mı yapıyoşunujjj??

evet ilk mayamız sizin yoğurttu ama alerji yaptı yoğurt doktoru aradım 1hafta 10gün verme dedi 10gün sonra tekrar vercekmişim yine alerji yaparsa süt ve süt ürünleri veremiycekmişim

evet ilk mayamız sizin yoğurttu ama alerji yaptı yoğurt doktoru aradım 1hafta 10gün verme dedi 10gün sonra tekrar vercekmişim yine alerji yaparsa süt ve süt ürünleri veremiycekmişim

aaa görüyormusun? mayayı buzluğa koyup saklayabilirsin. olmazsa ben gene sana gönderirim eşimle sıkma canını belki yapmaz nerden anladın allerji yaptığını yani ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…