Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

bakıyorumda bizim ajan da gelmiş

tebrik ederim valla kimseyi almayacaksınız gruba dısardan:) grubuna sadık arkadaslarım canlarım benim:) valla siz öyle ısrarla sorunca acaba casus muyum dedim? ben kopya bile çekemezdim okulda yalan da söyleyemem gülesim gelir ne casusluğu :)))))))))))))))

bence bişey olmaz canım çünkü 4. aydan itibaren verilen kaşık mamalarında da 2 numara devam sütü var.. ama içine sinmeyecekse 1al bitene kadarkullan bişey olmaz bence..

muhallebiyi nası yapıyosun pirinçunuylamı ?
ayrıca ben kalabalık misafirim geldiğinde güveçte et yapıyorum aklında bulunsun dedim

yok canım hippin pirinçli kaşık mamasını aldım.. ondan yapıyorum.. şeker ilavesiz çok beğendim çünkü içindetam pirinç unu var. evet evde pirinç unuyla yapmak istiyorsan önce pirinç ununu sütle pişir sonra da ılınınca içine biraz aptamil koy. o şekilde de olur..

ben güveçyapmayı bilmiyorum canım yaa.. hiç yapmadım şimdiye kadar.. :78:

ay çok güldürdün beni hala gülüyorum inan ,eşimde garip garip bakıyor kafayımı yedi ne diyor sanırım

ajan kendini ele vermiş
yaa hafta sonu misafirim var yarın temizlik var, bugünden tuzlu çubukları yapayım dedim mutfaktan çıkamaddım daha toparlayacağım ama siz bağımlılık yaptınız. eşime anlatıyorum bazen kızlar şöyle yapıyormuş kızlar böyle diyee oda kıskandı mıdır nedir amaann kızlar kızlar dedi en sonundaa

ayyy aynen şimdiyekadar bi kere 1nisan yapabilmiş değilim içimde uktedir hemen kızarırım ateş basar..

hoşgeldin canım.. bizimki de sizin hikayelerinizi dinlerken uyuya kalıyor bugün sultanınne kadar rahat bişekilde bebişini büyüttüğünü anlattım sen de öyle yap dedi. keşke yapabilsem...

Son düzenleme:
arkadaşlar bişi sorcam; bu aptamilin sütlü 5 meyveli ya da sütlü armut portakalı felan var ya. onları hangi öğünde veriyorlar? benim oğlan meyve yemiyor ya acaba ona meyve öğünlerinde bunlardan versem nasıl olur?

eşim de sinir olmaya başladı birgün kesin bozacak bu laptopu ,her akşam suratı bir aslıyor ben makinanın başına geçince görmelisiniz,hayır birşey değil boşanma sebebim olacak burası ,Allah korusun

ay çok güldürdün beni hala gülüyorum inan ,eşimde garip garip bakıyor kafayımı yedi ne diyor sanırım

oğlum kucagımda uyurken gördüm iletilerinizi uyanıverdi başladı ağlamaya cevap yazamadım tabi herkes yeni gelen ajan mı diyor amanin dedim valla sekerdelisi gitti elden
oğlum aynı bu smile gibi oldu hastalıktan yavrum yazık

ay canım benim hala toparlanamadı mı ,neyi var şimdi ?

hoşgeldin canım.. bizimki de sizin hikayelerinizi dinlerken uyuya kalıyor bugün sultanınne kadar rahat bişekilde bebişini büyüttüğünü anlattım sen de öyle yap dedi.

benimki de beni dinlerken ya duymaz ya da uyur. çok sinir oluyorum acaba çok konuşmam onda bağımlılık mı yaptı nasılsa gereksiz şeyler söylüyordur diye mi düşünüyor bilmiyorum. beni dinlemediğini sorduğum soruya cevap alamadığımda anlıyorum ne yazık ki osaate kadar binlerce kelime konuşmuş oluyorum. her seferinde de karar alıyorum az konuşacağım diye o zaman da aşkım neyin var diyor

eşim de sinir olmaya başladı birgün kesin bozacak bu laptopu ,her akşam suratı bir aslıyor ben makinanın başına geçince görmelisiniz,hayır birşey değil boşanma sebebim olacak burası ,Allah korusun

allah korusun canım çok kızdırma kocanı yazık, benim gibi yarım kilo yoğurt yedir akşam yemeğinde uyuyakalsın

akşam canım yatmadan önce oğlum bugün hiç bişey yemedi sayılır çok üzülüyorum ona

benimki de valla o girince odaya baska biseye bakar gibi yapıyorum bazen, yine kk daydın değil mi diyor gülüyorum o da gülüyor gidiyor:)) bazen de oğlumuz için hayatım herseyi burdan öğrendim diyorum iyi o zaman diyor :))

sabah 10 öğününde veriliyor

allah korusun canım çok kızdırma kocanı yazık, benim gibi yarım kilo yoğurt yedir akşam yemeğinde uyuyakalsın
ayy alemsınız kızlarrr
ben bızımkıne tv acıyorum gel beraber fılm ızleyelım dıye gecıyor karsına ıkı dkk sonraa kopuyoo tabı ben hala konusuyo oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…