Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

canım bence çok açta bırakma emzir ama arada gel git dene alıyor mu diye,mehmet alp'e bugün çorba verdim ağzını bile açmak istemedi bende emzirdim akşam üzeri tekrar denedim çorbayı içermi diye aynı çorbayı bu sefer içti ,bu çocukların bi anı bi anını tutmuyor ben bunu anladım bence sıkma canını baktın yemiyor emzir ,nasıl olsa alışacak ek gıdalara

afiyet olsun ,kızına yarasın ,güzel bir tarif gibi ilerleyen günlerde deneyebilirim ama ben aptamil kullanmıyorum onun yerine farklı birşey koyabilirim

merhaba kızlar.. yaw nekadar sessiz burası bugün.. oğluşumu yatırdım. koşarak geldim ama kimsecikler bişi yazmamış ben yokken

afiyet olsun ,kızına yarasın ,güzel bir tarif gibi ilerleyen günlerde deneyebilirim ama ben aptamil kullanmıyorum onun yerine farklı birşey koyabilirim

aslında meyve öğününde denenebilecek bir tarif.. artık bu öğünü farklı şeylerle denicem.. çünkü bu çocuk meyve yemeyecek belli oldu...

arkadaşlar cumartesi misafirim gelecek. hemde yemeğe.. kırmızı et yemiyor, diğerleri de tavuk yemiyor.. ne yemek yapsambirtürlü karar veremedim.. bi fikriniz var mı? :26:

canım bende bidahaki yapışımda aptamil yerine yoğurt koymayı düşünüyorum kayısı yerine armut elma dönüşümlü olarak koyabilirim aradan hem meyveyi hem yoğurdu çıkarmış olurum irmik çok besleyiciymiş yavrularımız için

balık yap olmasmı

bana kalsa süper olur at fırına piştin ama 8 kişilik balığı sığdırabilecek bir fırınım yok. aslında aklıma güzel bir yemek gelse et yemeyen için bi tane tavuk budu atarım fırına pişer..

canım düşünüyorum ama gelmedi aklıma birşey ,ben genelde bu durumlarda fırında tavuk yaparım ama misafirin tavuk sevmiyormuş işte

benim bebeğim 8 aylık ama pek bişey yemiyo sizinkilerin yediği ek gıdaları yazar msıısnız

benim bebeğim 6 aylık 1 aydır sebze ve meyve veriyorum. 1 hafta önce de sabah kahvaltı akşam muhallebi ekledim.. ama 8 aylık bir bebeğe ne verilir bilemiyorum.. sanırım parmak gıdalara başlayabiliyorsun 8. ayda..

canım et yap kırmızı et yemegen arkadasına da ıkı tavuk butunu yapıver olmaz mı oyle ıkı ıs olur ama mısafır sonucta

kızlar benım bebegım bes bucuk aylık aptamıl kullanıyoruz gunde bı defa mamamız bıttı sımdı ben aptamıl ıkı alsam olurmu sızce cunku aptamıl bır versem ıkı haftada bıtıremez ya bıtırene kadar kullancam yada sımdıden 2 ye baslıcam ne yapsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…