Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
sıkıldım ayol.. oğlum uyudu meyvesini yemeden.. belki uyanınca yer diye bir umudum var hala.. ama kısmet tabi..
bu arada annem çok iyi bir fikir verdi bana bugün.. ben kahvaltıda devam sütüne bebek ekmeği koyuyorum içine de bir gün yumurta birgün peynir koyuyorum.. bizimki peynirli olanı nispeten daha iyi yiyor ama yumurtanın 3. kaşığını yemiyor. annem de dedi ki sen ekmekli sütü yedir aralarda da yumurta sok ağzına çakmadan yer onu da dedi içinde yumurta var diye sütünü de yemiyor öyle olunca dedi..

birde bu bebekler anlıyor mu süt olduğunu ne sütüm bolsa yemiyor yemeğini... az önce yatakta beraber yatıyoruz. yengeç gibi yan yan yanıma geldi ağzını dayadı mememe kıyafetin üzerinden emmeye çalışıyor. onikiden de vurdu hedefi şaşırdım kaldım

isabetli oğlan:90::90::90:

yerim ben onu ayyy genlerinde var onun desene.benimkide kucağıma alır almaz eliyle hemen sıkıyor.

bende kahvaltısnı ayrı ayrı yediriyorum öle olunca yiyor bulamaç yapınca yemiyo
labne pekmez minicikte yumurta sarısı verdim bu sabah labneyi çok seviyo anası gibi

hişşşşşşşşşşşşşşşt sıskalar size diyorum tamam tamam üzülmeyin sizde gelin yer açarız sizede hoş zaten kuş gibisiniz ne olacak 2 taneniz bir ben eder.neolursan ol gel.zayıf bile olsan gel.

yerim ben onu ayyy genlerinde var onun desene.benimkide kucağıma alır almaz eliyle hemen sıkıyor.

hemen pozisyon alıyor değil mi benimki emerken elleriyle gözlerini kapatıyor sanki ovuşturur gibi.. konsantre olmaya çalışıyor sanki

bende tam 60 kıloyum kızlar kızıma 60 kıloyla hamıle kaldm 72 kıloyla dogum yaptım 10 gun sonra 60 a gerı ndım ama hala ord sayıyorum ne verdım ne aldım benım ılk dogumumdan sonra cok kaldı 48 le hamıle kaldım 75 le dogum yapmıstımılk bebegımı kaybettım emzırmedıgım ıcın oylece kaldı o kılolar kızımdan kalmadı ama 10 kılo falam var su anda sadece gobek sorunum var benımde

benim ki biraz karışık:26: şöle özetlim 28 yaşındayım 3 gebelik yaşadım 1 kızım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…