Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
evet yaa nasıl olduysa bir anda 61 e kadar zayıfladım eski halimden de zayıf oldum hemde ama sen de zayıfsın canım hiç kiloluyum deme şimdi

keşke bende de fazla kilo derdi olsa.doğumda 18 kilo almıştım 8 ayda,hepsini verdim fazlasıyla,keşke ben de biraz kilo alabilsem:44:

bana hep 6 aydan önce veremezsin derlerdi. ben ınanmazdım vermeye çalşısırıdım. ama bebeğim 6 ayını doldurudundan beri 2 buöuk kilo verdim. yediğime dikkat eidyorum artık. süt problemide olmuyor. moral yüksek olunca süt güzel geliuor.

hoşgelmişiniz canım,biz de bi geliyoruz bi gidiyoruz,Utku Bey nasıl uygun görürse öyle oluyor

aynen biz de keyfe göre hareket ediyoruz. şuandada laptopun kablolarını çekiştiriyor :90: ya kızlar ben dün bir de gittim milupanın gece tahılını aldım onu da dün verdim nası sevdi nası sevdii bayaa yedi ama ben kendimi kötü hissettim sütümü aldatmış gibi sankiiboşuna mı verdim neden verdim diyee

he bak morel iyi olunca sütte iyi oluyomuş bende o dedigin sıfırın altında geziyo bide yedigime dikkat edersem vay halime

kendini kötü hissetme canım benim artık mecburen verceksin bişeyler sütümüz yeterli olmaz artık

canım ben de gece tahıllısını aldım aptamilin,tok tutar diye,geceleri biberona koyup verdim ama pek bir değişiklik olmadı,yine 2-3 saate bir kalktı,tadına baktıysan eğer normal devam sütünden daha şekerli,ondan hoşlarına gidiyor küçük beylerin

neden canım artık 6 aylık oldu bebişin istesen de doymaz zaten artık sadece sütle :97:

kendini kötü hissetme canım benim artık mecburen verceksin bişeyler sütümüz yeterli olmaz artık

Evet tadı çok güzeldi ama iste gercekten gerekli mı acaba diye düşündüm anne sutuyle de hazirlayabilirsiniz diyor ama tek sefer de onu hazırlayacak kadar süt çıkmaz ki

keşke bende de fazla kilo derdi olsa.doğumda 18 kilo almıştım 8 ayda,hepsini verdim fazlasıyla,keşke ben de biraz kilo alabilsem:44:

aynı dert bende de var 19 kilo kadar ben de aldım ama şimdi hepsini verdim 50 kiloyum ,şu göbeğim kaldı onu toparlamam gerek

aynı dert bende de var 19 kilo kadar ben de aldım ama şimdi hepsini verdim 50 kiloyum ,şu göbeğim kaldı onu toparlamam gerek birde birkaç kilo alsam hiç fena olmaz

Yani vermeye devam et mı diyorsunuz? Bu arada disarda Lapa Lapa kar yağıyor bizimki de gözlerini ayırmış seyrediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…