Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

çok güldüm demek rüyanda bile telaşlandın nasıl okuyacağım diye

günaydın kızlar şöyle bir geçmişi okuyayım derken günaydını demeyi unuttum sanırım

Kuzum hareketler konusunda tembel ama konuşma konusunda gayet acelecİ.10 gün önce başladı hecelemelere,abla,baba,meme,anne ve mama diyor.Bilinçli söylüyor gibi,geçen gün memede uyumuştu uyandı,baktı ki meme ağzında değil bir çığlık attı memeee diye,şaşırdım.Ablasına bakıp abla diyor ,babanın kucağındayken baba diyor,ay tesadüf mü bana mı öyle geliyor acaba?Ben de erken konuşmuşum ama bu da çok erken daha.Neyse tesadüf bile olsa duymak çok güzel.Maşallah kuzuma

Benim kızımın da boyu1 ayda sadece yarım cm uzamış,doktor önemsemiyor,bebekler bir gecede 2-3 cm uzayabilir diyor.

evet bebekler birden çok uzayabiliyor ,geçen ay maşallah oğlum çok güzel uzamış ben pek inanmamıştım ama doktor da çok güzel uzamış diyerek onayladı

maşallah maşallah oğlumda anne diyor ama bilinçli söylemiyor gibi

Afiyet olsun kuzuna. Alışma döneminde gaz yapması normal herhalde,bizde de oluyor.Benim kızımın severek yediği söylenemez.Ben de zorlamıyorum,genelde 2 tatlı kaşığı kadar yiyor. Ben de günlük yapıyorum,büyükçe bir cezvede pişiriyorum,blenderdan geçirip ılık veriyorum. Öğürmesi ondan mı acaba,belki o anda canı püre istememiştir.Bir günde tadının değişeceğini sanmam ya da seninki pek bir gurmeBu arada,biraz önce Macide'ye yazdım,forumda kızı olan ikimiz varız sadece diye,seni unutmuşum,sevindim üçledik kızları.

merhaba arkadaşlar..herkese güzel bir gün diliyorum..kuzumu bıraktım sabah ..çok özlüyorum akşama kadar...

Hoşgeldin aramıza,dün atlamışım kusura bakma. Fotoğraftaki bebeğin mi,çoook tatlı.Benim de 6 ay 10 günlük bir kızım var,bir de 9 yaşında kızım var.

canım bari benimkini kopyalayaydın benimki 2 eylül doğumlu.. şakabiryana istersen sana yapabilirim..

ay canım teşekür ederim bir deneyim olmazsa senden yardım isterim artık.

canım benim ya ellerine sağlık.çokkk makbule ğeçti.:)
way be ben balık tutayım dedim, sen balık tutmayı tarif ettin.. başarılı
bilemiyorum artık balıkmı tutsam yada tuturup yesemmi acaba
Ama tarifinde zor göründüğüne bakma hemencik yapiverirsin

:26::26:deneyecem kızlarrrrrrrr yaparım inşallah:26::26::26:

Yok bu böyle olmayacak,ben forumdaki kullanıcı adımı değiştireceğim kesin,bakıyorum kullanıcı isimlerinin çoğu ...81,...78,...85...Ay bu ne yaaa??Benim adımdan da yaşım belli oluyor, da benimki dilek1971.Bir de açık yazmışım ki şüpheye yer kalmasın,1971 yani,gününü de yazsaymışım olurmuş!!!:Kızlaaarrr,sizin yaşınızda olmayı öyle isterdim kiiii,kıymetini bilin,hiçbir şeye takılmayın fazla,çooookkk çabuk geçiyor gerçekten

Yok bu böyle olmayacak,ben forumdaki kullanıcı adımı değiştireceğim kesin,bakıyorum kullanıcı isimlerinin çoğu ...81,...78,...85...Ay bu ne yaaa??Benim adımdan da yaşım belli oluyor, da benimki dilek1971.Bir de açık yazmışım ki şüpheye yer kalmasın,1971 yani,gününü de yazsaymışım olurmuş!!!:Kızlaaarrr,sizin yaşınızda olmayı öyle isterdim kiiii,kıymetini bilin,hiçbir şeye takılmayın fazla,çooookkk çabuk geçiyor gerçekten

benim sıpada dün yoğurttan 2 kaşık yedi uyudu kaldı sonra hemen uyandu yoğurda devam ettik maşallah hepsini bitirdi annem çorbada vermiş onuda yemik elmada vermiş onu da yemiş maşallah yeme konumuzda bir sıkıntı yok ilk 1 1,5 ay gazımız olmuştu bizim allaha şükür geçti artık

Ay ben birşey yapmadım,mesajım neden 3 kere tekrarladı ki?Yani yazılanlar etkili olsun diye ben göndermedim bilesiniz

canım benim bu kadarmı kızdın kendine niye 3 kere yazdın ğülüm......hem senin yaşında ne var.iyi olur hepimiz genç olursak olmaz başımızda bir büyük olması şart.sen bizim ablmızsın.

Tuanas,ticker hazırlanmasını çok güzel açıklamışsın,ben aylardır yapmaya uğraşıyorum,nasıl yapıldığını biiyorum da yapıştırma kısmında hata veriyor.Kopyalayıp profil sayfasındaki çizelge bölümüne yapıştırmıyor musun? Orada,sadece tickerfactory tickerları geçerlidir diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…