Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
macide çok tatlı bir bebeğin var allah bağışlasın ben onu yerim yaaaaaa maşallah allah nazarlardan korusun onu.

ya kızlar ben mamanın her çesşidini denedim bizim oğlan yemiyor.ama çorbaları yada bziim yediğimiz yemekleri yiyor.ne yapacam ben akıl verin yaaaaaaaa

seninkide benimki gibi ağır abi ozaman bebek mamalarıyla işim olmaz bana yemek ver diyo benimki (yani demek istiyo)

kızlar bebişleri gıdıklıyormusunuz ben gıdıklıyorum kahkaha atıyo benim kız az öncede gıdıkladım sanki bi dügmesi varmış ona basıyormuş gibi kahkaha ve çıglık arasında bi ses çıkartıyo

çok fazla pimpirikli olmamak herşeyi çok incelememek lazım aslında ama yapamıyoruz

milupanın ürünlerinde gluten yok glutensiz diye yazıyo
benım kutudakınde yazıyor saya lesitini...bak istersen..
en iyisi hazır bişey vermemek aslında
bence deama çalışan anneyım çok zor benım ıcın ...

evet evet..sag koltuk altımızdan acayıp gıdık alıyoruz bız..

2 dkoğlanla ilgilendim ammayazışmışsınız kızlar maşallah maşallah

canım ben de geçtim aynı yerden bizimki de meyveyi yemek istemiyordu.. öncelikle ona uzatınca sen ağzını aç, ve azıcık tadını alınca biraz bekle 10 sn kadar. eğer ona ramen yemiyorsa 10 dk sonra tekrar dene.. aç olsun karnı ama ağlayacak kadar olmasın... atlatacaksın canım hiç ümitsizliğe kapılma.. bu arada dikkat et kaşığı fazla ağzına sokarsan kaşıktan da tiksinebilir.

kızlar face de herkezin adı yazıyor ben sizi nickilerden tanıyorum orda nasıl bilecem sizi.macide happy şekerdelisi tuanas adınız ney sizin yaaaaaa:2::2:

benim adım sibel canım. ama facede yokum henüz. bu arada nickim de harpy

bebeğinize hangi marka mamayı veriyorsunuz kızlar

ben genelde hipp kullanıyorum ama milupanın kavanozda daha çok çeşidi var. ondan da alıyorum. kaşık mamasını hipp kullanıyorum çünkü şekersiz. ama kahvaltıya kattığım devam sütü aptamil çünkü hippin tadı berbat.. ben bile katlanamıyorum kokusuna :120:

yaa zaten başımıza ne gelirse bu ülkerden geliyor.. ben mamasını almıyorum ama eşim komili şampuan almış üzerinde göz yakmaz yazıyor ama geçen banyo sırasında gözüne biraz köpük gitti acayip yandı gözü kıpkırmızı oldu şişti felan allahtan sonra geçti.. ama elimiz ayağımız dolaştı eşimle..

maşallah benimki günde 2 kere sütlü pirinçliyi yiyor çok da seviyor

canım kaşık maması mı bu? hiç gaz sorununuz oluyor mu? bir de nasıl bir programın var ek gıdada? bişey daha soracaktım ama unuttum :44:

ben ulkerın meyve purelerını denedım bı kaç kez o da mecburıyetten yolculuktaydım..ama asla almam turk malıysa korkarım acıkcası..

seninkide benimki gibi ağır abi ozaman bebek mamalarıyla işim olmaz bana yemek ver diyo benimki (yani demek istiyo)

ya evet ağırabler ama ne bileyim ya beni annem çok zor koşullarda büyütmüş mama falan alamamış.bende ben yemedim oğlum yesin istiyorum ama oda yemiyor.çok üzülüyorum bebk ğibi beslensin istiyorum

ayy kızlar çok mutluyum.Oğlu azıcık kilo almış galiba.Evdeki teraziyle tartıyordum onu hep.9,7 9,8 geliyordu koltuğuyla beraber.Şimdi 10 geliyor.çok şaşırdım.200gr kadar kilo almış galiba.Yarın aşıya gidince çıkar ortaya acayip mutlu oldum

sütlü pirinçli yazıyo canım isteğe göre ben bir kere kaşıkla verdim o gün gündüz çok uyudu ağır geldi herhalde ondan sonra hep biberonda verdim 180cc suda 3,5 yemek kaşığı koyup çalkalama işleminden sonra veriyorum biberonu eline

harpy kahvaltıya kattığın devam sütü aptamilin hangisi fotoyla gösterebilirmisin bende kahvaltı yaptırmak istiyorum

ben bebela,herobaby vede arı mamadan karışık kullanıyorum.şimdi baktım içeriklerine sadece arı mamada gluten içerebilir yazıyor.bundan sonra dikkat edyim ondan almıyayım.benimki çoğunlukta emiyor zaten daha .2 sefer sütlü pirinçli,sebzeli yada meyveli mamalardan veriyorum.

ya evet ağırabler ama ne bileyim ya beni annem çok zor koşullarda büyütmüş mama falan alamamış.bende ben yemedim oğlum yesin istiyorum ama oda yemiyor.çok üzülüyorum bebk ğibi beslensin istiyorum

canım aynı sıkıntı bended basladı ek gıdayı cok sevıyor benı emıyor ama gunduz bakıcıda sut ıcmıyor...

canım kaşık maması mı bu? hiç gaz sorununuz oluyor mu? bir de nasıl bir programın var ek gıdada? bişey daha soracaktım ama unuttum :44:[/QUOTE]

ilk 1 ay oldu canım ama allaha şükür artık olmuyor kakasınıda rahat yapıyor programım yok ben herşey veriyorum oğluşuma tadlarını bilsin diye yoğurt elma çorba kırmızı et vermedim daha maşallah hayır demiyo yiyor muzu sevmedik biz bide portakalın suyunu sıkmıştım o da ekşi geldi herhalde

bakalım şimdi uyudu uyanınca yoğurdunu vericem herhalde yer onu seviyor. demek komili gözünü yaktı yazık yavruma yaa neden kandırırlar insanları anlamam

gluten alerjik olabiliyor bebeklerde 6. aya kadar ama soya lesitini eğerorganik değilse %100 gdoludur.

bana milupanın sütlü pirinçlisi numune gelmişti üstünde glutensiz yazıyo ama benim oğlum sevmedi

canım şekerli olduğundan olabilir bir de hippinkini dene istersen. onda şeker yok. benimki bile yiyor

ama karbonhidrat ihtiyacımız çok yüksek. bence yine de muhallebi verilmeli bebeklere.. nişastadan değilde pirinç unundan yapılan muhallebi..

canım bebeğin 10 kilo mu maşallah.. bir de kuru karga diyorsun.. benim bebeğimi görsen ne dersin acaba

harpy kahvaltıya kattığın devam sütü aptamilin hangisi fotoyla gösterebilirmisin bende kahvaltı yaptırmak istiyorum

bildiğin devam formülü canım. 2 numara aptamil. içineyarım bebek ekmeği ve peynir ya da az yumurta koyup yediriyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…