Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aynen öyle sebze meyve.Allahtan beni emiyor.Ama biara hastayken emmeside azalmıştı doğal olarak sütümde azaldı.Ama bugünlerde iyi emiyor bende süt arttırıcı çaylardan falan içiyorum.

zaten süt emdikçe çoğalıyor.emiyorsa zamanla tekrar çoğalır....................

Eki Görüntüle 155218
asıl benim oğluşuma yakışmışmı kızlar.
maşallah canım çok yakışıklı bir oğlun var:nazar::nazar:
teşekkür ederim misafirperver bir topik burası sevdim..benimde bebek düşündüğümden bu yana girdiğim güzel dostluklar edindiğim bi topiğim ver..hala da girerim ama sizler dikkatimizi çektiniz..ortak noktalarımız bebeklerimiz de bunun büyük payı var tabi..umasrım güzel paylaşımlar olur..

kıyamam ..ishal çok sıkıntılı bebeklerde..nasıl da üzülüyoruz anneler olarak hasta olduklarında bız de yenı grip atlattık ama çok agırdı ıkı gun ınmedı ates 39 hep..neler yapmadım..en son ılaçlar 2. gunde etkı ettı ..tabi acayıp iştahsızlık ve yemek yememe..çok ağlamıştım..annesi üzülme sende..tombul bebek sağlıklı bebek degıldır unutma..bununla kalsın şükür yine..

teşekkür ederim hepimizinkine:nazar:

aramıza hoşgeldin canım benim bebiş de 6 eylül doğumlu aramızda 1 gün var :KK1:

kızlar maşalllaaahhh:nazar::nazar:sohbetler akmışş gitmişşşş ben de oğluma elma püresi yedirmeeye çalışıyordum ama kaşığı görünce ağzını açan bebek 2 gündür kaşığa ağzını kitliyor :KK14: ne yapacağım ya zorla tıkıştırıp yutmasını bekliyorum son kaşıkta püskürtmeyi öğrendi:KK14: belki 1 çorbakaşığı elma püresi yememiştir ne olacak şimdiiii?????

kızlar face de herkezin adı yazıyor ben sizi nickilerden tanıyorum orda nasıl bilecem sizi.macide happy şekerdelisi tuanas adınız ney sizin yaaaaaa:2::2:

sizin bebişler eylül doğumlu sanırım.ama konunuz ek gıdalar ve bebek gelişimi.benim oğlum 24 ağustos doğumlu.sohbetinize katılabilirim değilmi.aslında benimkide normal olsa 5eylül olacaktı.ama sezeryan olunca erken oldu...........................

kızlar maşalllaaahhh:nazar::nazar:sohbetler akmışş gitmişşşş ben de oğluma elma püresi yedirmeeye çalışıyordum ama kaşığı görünce ağzını açan bebek 2 gündür kaşığa ağzını kitliyor :KK14: ne yapacağım ya zorla tıkıştırıp yutmasını bekliyorum son kaşıkta püskürtmeyi öğrendi:KK14: belki 1 çorbakaşığı elma püresi yememiştir ne olacak şimdiiii?????

oğlumda aynı yarım çay bardağına hazırlıyorum onun yarısını bile yemiyor,sorun ağzını açmıyor zorla tıkıyorum tabi zorla verdiğim içinde hepsini çıkarıyor:KK43:

canım sıkam canını arad bir benimkide yapıyor.ben sabiha paktuan keskinden dinlemiştim böyle durumlarda zorlamayacakmışsın sonra tekrar dene ama inatlaşma bebişle.

:KK1::KK1:bu rada benim annelik akademisi kitabım geldi kızlar:KK1::KK1:

bende ek gıdalara 10 gündür falan başladım.bazen zorlanıyorum yedirmek için.benimki reklamları çok seviyor reklam buluyorum.kızlarım var onlara şarkı söyletiyorum.anlayacağınız bir sürü şebeklik yapıyoruz................ama zorla ağzına sokmaya çalışmıyorum.çünkü bu dönemde yemek yeme alışkanlığı oluşturuyoruz.1 yaşına kadar sonra rahat yesinler diye.istemeyince vermiyorum...................

sizin bebişler eylül doğumlu sanırım.ama konunuz ek gıdalar ve bebek gelişimi.benim oğlum 24 ağustos doğumlu.sohbetinize katılabilirim değilmi.aslında benimkide normal olsa 5eylül olacaktı.ama sezeryan olunca erken oldu...........................

tabi katılabilrsin canım ne demek burda maksat bebeklerimiz için en iyisdi neyse onu bulmak.ve öğrenmek hoşgeldin aramıza.

kızlar face de herkezin adı yazıyor ben sizi nickilerden tanıyorum orda nasıl bilecem sizi.macide happy şekerdelisi tuanas adınız ney sizin yaaaaaa:2::2:

canım ben face de ki gruba daha girmedim grubun adını bilmedigim için bilen varsa söylesin bana yaaa:KK1:bu arada benim adım macide

hogeldin aramıza

bende canım .bu topiği yeni gördüm.

hoşbuldum............sağol canım.......................
:KK70::KK70::KK70:ne guzel yalnız degılım
aynen öyle sebze meyve.Allahtan beni emiyor.Ama biara hastayken emmeside azalmıştı doğal olarak sütümde azaldı.Ama bugünlerde iyi emiyor bende süt arttırıcı çaylardan falan içiyorum.
olsun annesı senın sutun herseyden faydalı..allah dermensız sıkıntılar vermesın takma fazla
milumil denedin mi canım? bu arada hoş geldin..

merhaba canım hoş geldin :KK71:
tesekkur ederım elımdekı mama bıtmesıne az kaldı onu alıcam artık denemeım hıc..daha lezzetlıymıs sanırsam:26:
maşallah canım çok yakışıklı bir oğlun var:nazar::nazar:

aramıza hoşgeldin canım benim bebiş de 6 eylül doğumlu aramızda 1 gün var :KK1:
hoşbulduk tesekkur ederım zaten en cok o dıkkatımı cektı en azından tecrubelerımızı paylaşırız dıye dusundum

oğlumda aynı yarım çay bardağına hazırlıyorum onun yarısını bile yemiyor,sorun ağzını açmıyor zorla tıkıyorum tabi zorla verdiğim içinde hepsini çıkarıyor:KK43:
kızlarrr ben yeni bir yöntem buldum bır tane sılıkon kasıktan onun elıne verıyorum kendı agzına sokmak ısterken ben verıyorum kendı yedıgını zannedıyo:KK60:deneyım bakım ama her yer batıyor tabi:KK53:
bebeğinize hangi marka mamayı veriyorsunuz kızlar

aptamil veriyorum ama ..gecende burda okudugum bır yazı cook huzursuz ettı benı..turkıyedekı mamaların hepsınde soya gliteni dıye bır madde var gdo nun alahı yapılıyormus o maddede ve bıskuvı bebe ekmegı kasık maması hepsınde gluten var..yanı her urunde ama aptamıl daha guvenılır gelıyo ..haberlerde bu haber verılırken de hero babaynın yanı ulkerın adı gecıyormus ambalajdan anlamıslar..onu zaten almıyordum ama alan varsa da almasın kızlar..

X