Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
çok tatlılar ya hepsini biraraya getirebilsek keşke bebişlerin ne yaparlar acaba
bende çok istiyorum ama çoğunuğunuz istanbulda ankarada benden başka kimse yok galiba
maşallah küçük adama

ay maşallah büyük adam olmuş ya:nazar:

maaşallah çok tatlı çok yakışmış :nazar::nazar::nazar:

eee kızlar tabi yakışacak ben onu yapmak için tam 39 hafta uğraştım.laf aramızda çok mütavaziyimdir.:KK34::KK34:

kızlar bende size küçük adamımı göstereyim dedim ama resim yüklenmedi hata oluyo daha sonra yükleyebilirsem gösteririm

:KK71:merhaba arkadaşlar topiğinizi tesadüfen gördüm ..benim bebeğim 7 eylül 2010 doğumlu..yani yaklaşık sizlerle aynı zamanda doğum yapmışım..arada sizlerle olmak isterim..beni de alırmısınınz aranıza..birazcık okudum yazdıklarınızı..:KK68:

:KK71:merhaba arkadaşlar topiğinizi tesadüfen gördüm ..benim bebeğim 7 eylül 2010 doğumlu..yani yaklaşık sizlerle aynı zamanda doğum yapmışım..arada sizlerle olmak isterim..beni de alırmısınınz aranıza..birazcık okudum yazdıklarınızı..:KK68:

Tabiki alırız canım,hoşgeldin sefalar getirdin.Benim oğlumda 7 eylül doğumlu :KK34:

Tabiki alırız canım,hoşgeldin sefalar getirdin.Benim oğlumda 7 eylül doğumlu :KK34:

yaa ne güzel tesadüf...:KK70:
normal mi doğdu sezeryanla mı..benim spinal anesteziyle sezeryan olarak doğdu..zaman nasıl hızla geçiyor..kocaman oldular bile...:emir_bebek:

Normale çok hazırlandım ama maalesef epidural sezeryan oldu.38 haftanın başında aldılar.Sancılarım vardı ama kanala giremiyordu.biraz boylu poslu oldu 38 haftalık olmasına ragmen.Ama şimdi kuru karga. Eşim dalga geçiyor karnında beslemek daha kolaydı dimi diyor..:KK30:

Normale çok hazırlandım ama maalesef epidural sezeryan oldu.38 haftanın başında aldılar.Sancılarım vardı ama kanala giremiyordu.biraz boylu poslu oldu 38 haftalık olmasına ragmen.Ama şimdi kuru karga. Eşim dalga geçiyor karnında beslemek daha kolaydı dimi diyor..:KK30:

:KK1:ay kıyamam..olsun annesi kuru da olsa sağlıklı olsun yeter başak burcu bebeği yemek seçermiş..bizim oğlan da öle maşallah 6 .ayın sonunda 9200 çıktı ama çok kıl yemek konusunda..bazen öel bir inat ediyor ki ben de ısrar edince basıyor yaygarayı..biz de yeni yeni dik oturuyoruz..kendi halinde kalabılıyor..ama arada denge bozulabılıyor tabi..:KK66:senın oğlan ne kadar :KK9:

:KK1:ay kıyamam..olsun annesi kuru da olsa sağlıklı olsun yeter başak burcu bebeği yemek seçermiş..bizim oğlan da öle maşallah 6 .ayın sonunda 9200 çıktı ama çok kıl yemek konusunda..bazen öel bir inat ediyor ki ben de ısrar edince basıyor yaygarayı..biz de yeni yeni dik oturuyoruz..kendi halinde kalabılıyor..ama arada denge bozulabılıyor tabi..:KK66:senın oğlan ne kadar :KK9:

mrb hoşgeldin,
maşallah oğluşana :nazar:

:KK59::KK59::KK59: 6900 benim hasta falan oldu .ishal oldu uzun süreli.şimdide alerji var dediler. uğraşıyorz.Birtürlü kilo aldıramıyorum.bütün gün homini gırtlak yemek yediriyorum ama ben üstten koyuyorum oo alttan çıkarıyor virusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirus bebek.:KK59::KK59:

slm kızlar ay ne çok yazmışsınız :KK1:yeni gelen arkadaşım hoşgeldin bu arada :KK71:

slm kızlar ay ne çok yazmışsınız :KK1:yeni gelen arkadaşım hoşgeldin bu arada :KK71:
teşekkür ederim misafirperver bir topik burası sevdim..benimde bebek düşündüğümden bu yana girdiğim güzel dostluklar edindiğim bi topiğim ver..hala da girerim ama sizler dikkatimizi çektiniz..ortak noktalarımız bebeklerimiz de bunun büyük payı var tabi..umasrım güzel paylaşımlar olur..
:KK59::KK59::KK59: 6900 benim hasta falan oldu .ishal oldu uzun süreli.şimdide alerji var dediler. uğraşıyorz.Birtürlü kilo aldıramıyorum.bütün gün homini gırtlak yemek yediriyorum ama ben üstten koyuyorum oo alttan çıkarıyor virusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirus bebek.:KK59::KK59:
kıyamam ..ishal çok sıkıntılı bebeklerde..nasıl da üzülüyoruz anneler olarak hasta olduklarında bız de yenı grip atlattık ama çok agırdı ıkı gun ınmedı ates 39 hep..neler yapmadım..en son ılaçlar 2. gunde etkı ettı ..tabi acayıp iştahsızlık ve yemek yememe..çok ağlamıştım..annesi üzülme sende..tombul bebek sağlıklı bebek degıldır unutma..bununla kalsın şükür yine..
mrb hoşgeldin,
maşallah oğluşana :nazar:

teşekkür ederim hepimizinkine:nazar:

maşallah bebişlere:nazar:en zayıf biziz heralde 6600 bu geriden takip etmesi dogru galiba çünkü bizde geriden geliyoruz 35 haftalık benim kızımda

X