Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

boyumuz kilomuz çok geri değilde hareketler geriden geliyo sizin bebeklere göre..oğlumun boyu 67cm kilosu 7,600

benimkide 68 cm en son 9 kiloydu bu ölçüler ocak ayına ait martta aşımız var o zaman bir daha kontrol ettireceğim

oğlumun da bu ay boyu hiç uzamamış,63cm.geçen ay da 63cm.di.kot pantolon giydirmek istiyorum hep uzun geliyor.geçen gün zar zor buldum bir tane.onun da ayaklarını içe katlıyorum

maşallah bebişlerinize biz daha 7yi göremedik bile

oğlumun da bu ay boyu hiç uzamamış,63cm.geçen ay da 63cm.di.kot pantolon giydirmek istiyorum hep uzun geliyor.geçen gün zar zor buldum bir tane.onun da ayaklarını içe katlıyorum

kot pantolonla çok tatlı oluyolar ya ben giydiriyorum çok sevimli küçük adamım benim

maşallah bebişlerinize biz daha 7yi göremedik bile

canım benim görürsünüz inş.benim oğlum memeye yapışık geziyor gece gündüz sürekli emiyor ek gıdalara yeni yeni alıştırmaya çalışıyorum sadece yoğurt yiyor anne sütü ve yoğurt mideye yoğurt mayalayacağız

ben salopetleri çok beğeniyorum ama kafama göre bulamadım bir tane :)

salopetlerde güzel oluyoda pantolonla daha sevimli oluyolar gezmeye giderken giyiyoruz gittiğimiz yerde çıkarıyoruz rahat etsin diye biyerleri sıkışmasın oğlumun

kot pantolonla çok tatlı oluyolar ya ben giydiriyorum çok sevimli küçük adamım benim

evet çok yakışıyor kot pantolon teyzemiz bize almıştı ince kot takımı dün onu giydirdim oluyor mu diye büyük adam gibi oldu ama çok yakıştı

evet çok yakışıyor kot pantolon teyzemiz bize almıştı ince kot takımı dün onu giydirdim oluyor mu diye büyük adam gibi oldu ama çok yakıştı

çok tatlılar ya hepsini biraraya getirebilsek keşke bebişlerin ne yaparlar acaba

bir de kızlar çocuklar sanırım geniş yataklarda çok rahat hareket ediyorlar hem yumuşak oluyyor hem de alan geniş düşer diye korkmuyorsun oğlum her akşam 1 saat babasıyla mutlaka oynar hergün daha da farklı şeyler öğreniyor ,sık sık kendi yatağınızın üzerine bırakın bence

canım herkez kendine ğöre doğru bildiğini pişiriyor.ben mesala önce mercimek tarhana çorbalarını tattırmıştım çok haşuna ğitti hala çorbaları çok seviyor.mama yemiyor.

yok tatlım biz seni biliyoruz sana alınırmıyız.ama ne biliyim ben çok istemiştim normal doğum yapmak.sezeryanle olunca hayal kırıklığına uğradım.belkide mormal doğum yapanları kıskanıyorum?????????

canım benim oğluşumda yuvarlanıyor emekliyor çok az ama kendi kendine öğrendi.bebğin ters felan dönünce müdahale etme.çok ağlayana kadar.o kendini ğeliştiriyor.uzaktan takip et.ama dokunma.

bizde ali babanın çiftliğini seviyoruz

benimkide molfix reklamını duyunca kıkır kıkır ğülüyor.ellerini kaldırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…