Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Hergun yapmaya korkuyorum ben hasta felan olur diye yeni dogdugunda bi gun arayla yapiyorum hafta iki bazen uc yapiyorum ama bizmki belli olmuyor. Bazen iyi uyuyor bazende banyodan sonra daha bi cin oluuor
benimki de ruh hali belli olmuyor bende hasta olursa diie korkuyorum pimpirik işte
mrb kızlar sizi arıyodum bende buldum nihayet
hoşgeldiiinnn

biz de mutfak dolaplarının içini, çamaşır makinasının çalışma sistemini ama en çok salonu seviyor vitrinin içini aahhh bir büyüse de onları devirseee

ben gece 3 de gitmiştim hastaneye sancı falan yoktu sadece kanama olmuştu öğleden sonra 4.20de doğum yaptım doğurana kadar açılma oluyomu diye defalarca muayene ettiler ayyy kabus gibiydi

senin bu fotodaki bebişi çokbeğeniyorum naksis çok tatlı bişi yanakları tam ısırmalık

ben gece 3 de gitmiştim hastaneye sancı falan yoktu sadece kanama olmuştu öğleden sonra 4.20de doğum yaptım doğurana kadar açılma oluyomu diye defalarca muayene ettiler ayyy kabus gibiydi

aynen bende 3 gibi gittim hem de kadir gecesiydi ama benimki öğleden sonra 14 te oldu suni sancılarla falan :84:

o nasıl oluyomuş yaw ilkdefa duyuyorum iyiki oğlum erken gelmiş dedirteceksin bana

sorma ya 40 haftaya girmiştim oğlumdan ses yok daha açılma varmış ama, kadın alttan muayene ederken demesin mi şimdi biraz canın açıyacak ama sancılar artık yavaş yavaş başlasın diye uyaralım biraz dedi ve yaptı neyse ki işe yaradı demekki o gece oğlum geleceğinin belirtilerini verdi ve sabah 09.30 da da doğdu

aynısı benim hikaye; sadece gündüz cereyan etti

Son düzenleme:
herkes normal midoğurdu yaw.. helal olsun arkadaşlarıma yeni nesil böyle dirayetli işte

aynen bende 3 gibi gittim hem de kadir gecesiydi ama benimki öğleden sonra 14 te oldu suni sancılarla falan :84:

bende çok istedim kadir gecesi doğurmayı ama olmadı işte

buarada bugün molfix aldım mecburen evybabyle ikisi vardı çünkü allahım bukadarmı kötü olur bi bez :84: 80 lik paket almışım bide premium care kullanıyoduk en son ne kadar güzeldi

premiyum care çok sert geliyor bana.. ondan normal prima kullanıyorum.. ayrıca çok beter kokuyor

herkes normal midoğurdu yaw.. helal olsun arkadaşlarıma yeni nesil böyle dirayetli işte

çok sevdiğim bir ablam vardır normal doğum mu yaptın dedi evet dedim çağımızın cesur kadınlarındansın demek ki dedi kendisi doktor olduğu halde sezeryanla yapmıştı tabi

bende normal doğum yaptım dediğimde lojmanda çok anormal karşılandı gerçekten

ooo 40. sayfaya gelmişiz 41 kere maşallah ben yavaştan yatıyorum arkadaşlar gözümden uyku akıyor.. size iyi geceler. sabah görüşmek üzere, esen kalın

sizlerle sohbete doyum olmaz ama çıkayım artık yoksa eşim beni boğacak
iyi sohbetler, iyi geceler

bende çok mutluyum sana katılıyorum acaba biz her iki yılda bir doğursak mı ne

kızlar doğuaracaksanız hemen hazırlıklara başlayın ki 2 yaşında olsun 3 ve 4 yaş en tehlikeli yaşalr bende 2.ci bebeğimi oğlum 5 yaşına ğirince düşünüyorum.kıskanclığın en az olduğu dönem.bu arada ben sezeryanle doğum yaptım 19 saat 3 dakikda bir sancı çektim.24 kere çok iri bir doktor kocamn elleriyle kontrol etti.bu arada kızalr alındım doğrusu sezeryan korkaklarmı tercih ediyor.benim hipertansiyonum vardı.mecbur kaldık.yoksa ben evde doğum yapmak istiyordum.branşım ğereği doğum yapmasınıda yaptırmasınıda öğrenmiştim.ama nasip etmedi allah.

ben de epidural sezeryanla doğum yaptım,33.haftamda.son 4 haftadır suyum geliyordu hep,en son ramazan bayramından bir gün önce kontrole diye gittim doktor bebeğin suyu kalmamış,gelişimi gerilemiş hemen ameliyat dedi,annemi aradım doğuracam diye inanamadı kadın bir süre hastaneye gittikten 50 dk sonra oğlum doğdu bayramda giyerim diye hoş bir hamilelik almıştım dolapta duruyo,her baktığımda giyemediğim için üzülüyorum

taaammm 20 sayfa okudum yaaatabi sıkılmadan bu arada aklımda kalanlara cevap verim ben ek gıdaya geçmedim bu ay dr gidicem ozaman sorcam artık:44:bende sezaryanla yaptım mecburi olarak ama normalide yaptım onuda biliyorum

ee 20 sayfa okursan uyur tabi çocuk bende bu kadar kalabilirim işteeeneysem sabah görüşürüz herkese iyi geceler:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…