Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Benimki hep zamninda uyanir bi gunde erken yatiramicam ben bu cocugu eminm sizinkiler gece uykusuna yatmistr benim ki uykusunuda aldi cin gibi

her akşam 8-9 gibi banyo yaptırmayı hiç denedin mi? benimki banyo yaptığı gün daha uzun uyuyor.. banyo yaptırmsan bile ılık su ya koy biraz rahatlasın sabunlamasan bile..

canım buzlu bişeye dilini değdirsen dilin yapışır bence tehlikeli bişey... canı çok yanar sonra

Bence de buzluğa koymayın. Dişliği sevmiyorlar ki zaten. annem memleketten simit getirdi. Tam eline uydu eline aldığı gibi ağzına gidiyor , biraz esnek hem de kopmuyor. Çok sevdi onunla diş kaşımayı. Bulabilirseniz deneyin. Fırınlara rize simidi diye sorun. Her fırın her zaman yapmıyor ama.

bi de ağzından çıkıyor çat diye.. özellikle babası konuşursa gözlerini belerte belerte çeviriyor kafasını.. bu aralar babasına çok cıvınıyor zaten kıskanıyorum

Aynen, bazen benden sıkıldı mı acaba diyorum. Hergün hergün aynı kadın

bu çocuklar hep mi babaların düşkün oluyorlar ne benim oğlumda akşam babasını gördüğü ilk an nasıl gülüyor

Benimki hep zamninda uyanir bi gunde erken yatiramicam ben bu cocugu eminm sizinkiler gece uykusuna yatmistr benim ki uykusunuda aldi cin gibi

Benim ki yattı ben de erken uyanmasın diye geç yatırmayı denedim ama yine aynı saatte kalktı. 10- 15 er dakikayla kaydırılmalı. Huysuzlanmamalı, uyku saatinin geçtiğini hissetmemeli.

Kızlar ben 22:30 a kadar limit koydum kendime çıkıp uykumu almam lazım.

bu çocuklar hep mi babaların düşkün oluyorlar ne benim oğlumda akşam babasını gördüğü ilk an nasıl gülüyor

Babasıyla iletişimi beni mutlu ediyor çok. Annemlere ilk akşam alışamadı bir de uykusu gecikmişti huysuzlandı ama artık onlara da gülüyor

kızlar bırakın ğünlük yıkamayı benim oğlanı ben haftada bir yıkıyorum bütün binayı ayayağa kaldırıyor.o küçüçük şeyden o kadar ses nasıl çıkıyor anlamıyorum.ben nasıl sevdirebilirim banyoyu kızlar bir akıl verinnnn.

Kızlar bisküvi yapan var mı evde?
Deneyelim mi hep birlikte? Ne koyalım içine? Birlikte bir liste yapalım. (mı?)

her akşam 8-9 gibi banyo yaptırmayı hiç denedin mi? benimki banyo yaptığı gün daha uzun uyuyor.. banyo yaptırmsan bile ılık su ya koy biraz rahatlasın sabunlamasan bile..

Hergun yapmaya korkuyorum ben hasta felan olur diye yeni dogdugunda bi gun arayla yapiyorum hafta iki bazen uc yapiyorum ama bizmki belli olmuyor. Bazen iyi uyuyor bazende banyodan sonra daha bi cin oluuor

off çıldırmak üereyim kızlar sizinkiler ne guzel uyumuş eylül hanım çook huysuz bugun yatırıyorum uyumuyor kaldırıyorum mzıklanıp duruyor anlamadım neyı var dun 8.30 yatan cocuk bugun delrttı benı ya sımdde babasına erdım uyutmaya calısıyor ama zor gıbı çook yorgunum ya

aha ben çok severdim feni orta okuldayken tabi o lisede biyoloji fizik oldu ama kimyayla kimyam hiç tutmadı

bende açacak pek bişi yok.. ingilizce ekonomi okudum.. 4 yıl bi tekstil firmasında hiçbişey olarak çalıştım sonra size deeeee işinize deeee deyip çıktım yaklaşık 1,5 yıldır ev hanımı sayılırım.. hobilerim arasında bilgisayar oyunları (frp), puzzle, ve fantastik kitaplar bulunmakta.. en sevdiğim yemekler zeytin yağlı yaprak sarması (olsa da yesek), ve mangalda pişen herşey (kim sevmez ki)
siz deaçılın bakam

Bilemiyorum ama oyuncakla denedin mi tatlım. Sen de gergin olmamaya çalış, agucuk bugucuk konuş onunla. Önce kuru küvete yatırıp oyna konuşun önce küvete alışsın sonra damla damla suya. Korkmadan . Aklımabunlar geldi şimdilik.

Babasıyla iletişimi beni mutlu ediyor çok. Annemlere ilk akşam alışamadı bir de uykusu gecikmişti huysuzlandı ama artık onlara da gülüyor

evet benimde çok hoşuma gidiyor garip sesler çıkararak oyun oynuyorlar tabi o sesleri daha sonrada çıkarmaya çalışıyor o kadar zorluyorki kendini o sesleri çıkarmak için bazen kusuyor

kızlar ya kızım yogurtu sevmıyor keçi sütünden mayalıyorum hergun ama yemyor ne yapabılırım fıkrı olan var mı?

Ben de geçen yıl atandım, bu yıl ücretsiz izne ayrıldım.
9 yıl kadar istanbulda yaşadım ve çok özlüyorum. Sevdiğim yemekler, aklıma gelmiyor yaaa...

canım oyuncaklada denedim banyodan öncede masaj yatım ney müziği eşliğinde slow müzik eşliğinde onu bırak banyoda fiskeyenin altında bile denedim ama yokkkkkkkk suya değer değmez ğözleri misklet ğibi dışarı çıkıyor.resmen dışardan biri duysa bebğe eziyet ediyorum sanr.banyo ğünü bizim için bir felaketttttttttt.:26::26::26:

Kızlar iyi akşamlar muhabbetiniz bol olsun,ben de oğluşu haftada 2 gün yaptırıyorum çarşamba ve pazar günleri havalr soğuk hasta etmek istemiyorum yetiyor zaten mis gibi kokuyor onlar be:))bebek bebek

kızlar ya kızım yogurtu sevmıyor keçi sütünden mayalıyorum hergun ama yemyor ne yapabılırım fıkrı olan var mı?

Benimki de yemi,yor caım ara verdim . Birkaç güğne tekrar deneyeceğim. Ama pınarın bebek labnesi var onlardan veriyorum kahvaltıda onu sevdi, Tadı yoğurda yakın sayılır bekli onun sayesinde de yoğurda alışır tekrar deneyeceğim işte. Umarım yer. Benim babam hiç yoğurt yememiş ayran içmemiş hayatında, yoğurtlu mezeleri de yemez. Halası da peynir yemez. Umarım onlara çekmez kuzum.

bizde de aynı sorun var ve her seferinde daha çok ağlıyor tamamen soyununca biliyorki banyo yapacak hemen basıyor çığlığı ,iki gün önce yıkarken ördek falan koydum suyuna hiç görmüyor bile ağlamaktan oyuncakları

Heralde tek ogretmn olmayan ve calismayan benim lise mezunuyum ( anadolu lisesi ama yani ) yaklasik dort yillik evliyim butun yemekleri severim su siralar depresyondayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…