Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
uyabileceksen koy ama ben uyamam.. zaten eşimin şikayet ettiği de yok o da fırsattan istifade uyuyor garibim çok erken kalkıyor ne yapsın :97:

işte sıkıntı sizlerin burda olduğu bile bile bunu uygulayamam kesin

yoğurt olarak inek sütü verebilirsin diye biliyorum amabizdaha başlamadık..

daha önce mamasından yapıyordum onuda yememıstı kecı sutu buldum onunla yapıyorum onuda yemıyor bıde ınek sutuyle denıyeyım barı ama yogurdu sevmıycek galıba ya asında en cok yemesı gereken sey neyse artık bısekılde yedırıcez zorlada olsa

çok mutluyum sizi tanıdığım için kızlar.. sizinle muhabbet etmek için bile çocuk yapılır yani

hoşgeldiniz kızlar

saol canım

kızlar bu arada bebişlerinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz uyandığı zamanlar?benimki sürekli kucakta durmak istiyor,oyuncaktan 3.dakikada sıkılıyor.evin içinde gezmediğimiz görmediği yer kalmadı,elbise dolaplarının içine kadar baktık beraber

canım ben de bebekken yememişim sonra annem "aa yemek sıcakmış biraz yoğurtkoyalım soğusun" diyerekten alıştırmış beni.. şimdi acayip yoğurt tüketiyorum.. ama hala yemeğimle karıştırıyorum sanırım alışkanlık olmuş :78:

benim oğluşum arabasında oturuyor elinede oyuncaklarını veriyorum onlarla uğraşıyor arada sıkılıncada sinirlendiği belirten sesler çıkarıyor harika birşey ya maşallah deyim oğluma

ayy ek gıda konusunda bende sıkıntılıyım yaa tuzsuz yaptığım hiçbişeyi yemiyo (

ben bazen yatağımıza götürüp yanına yatıyorum oyun oynuyoruz.. bugün az daha yiyordu beni saçımdan yakalayıp ağzına götürdü resmen elinden kurtulamadım bir de jimlastik halısına koyuyorum orada bi 10 dk geçiriyor. sonra son 1 haftadır destekli oturtuyorum önüne oyuncak veriyorum.. biraz gezdiriyorum; gezdirirken odadaki eşyaların isimlerini söylüyorum.. biraz camdan bakıyoruz, bunu çok seviyor.. sonra biraz mama sandalyesinin oyuncaklarıyla oynuyor. keyfi yerindeyse ana kucağına oturup benim mutfakta yemek yapmamı izliyor.. öyle işte şarkı türkü ağıt geçiyor günümüz.. pof yazarken bile yoruldum...:99:

bende çok mutluyum sana katılıyorum acaba biz her iki yılda bir doğursak mı ne

yok o kadar da değil.. dün sinir krizi geçirirken 2.çocuk fikrinden nefret etmiştim.. şuan uyuduğu için biraz daha ılımlıyım ama yine deee.. 2 yıl sonra konuşalım bu konuyu :) hatta anlaşıp aynı zamana denk getirelim

o zaman şöyle yapalım ikinci çocukları planlayıp aynı döneme denk getirelim ay ben bugün çarpılacam Allahın işine karışıyor gibi töbe töbe:18::18:

o zaman şöyle yapalım ikinci çocukları planlayıp aynı döneme denk getirelim ay ben bugün çarpılacam Allahın işine karışıyor gibi töbe töbe:18::18:

ay çok alemsin "evet arkadaşlar bu akşam çalışmalara başlıyoruz" deyip forumu terk edermişiz hepbirlikte çok güldüm yaa

sorma yaa bizim doktor resmen kasap gibiydi.. doğururken o kadar canım yanmadı yanii..

benim doktor çok iyi bir bayandı ama son haftalar alttan muayene etmeye başladı o insanı baya kasıyor işte, hatta oğlum biraz geçiktiği için sancıları biraz başlatalım diye elini bir dolandırdı içerde ay utandım

o nasıl oluyomuş yaw ilkdefa duyuyorum iyiki oğlum erken gelmiş dedirteceksin bana

ay çok alemsin "evet arkadaşlar bu akşam çalışmalara başlıyoruz" deyip forumu terk edermişiz hepbirlikte çok güldüm yaa

oturduğum yerde gülüyorum eşim soracak şimdi ,açıklasam cidden orda böyle mevzuları mı konuşuyorsunuz der heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…