Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ateş düşürücü ver ozaman canım eğer düşmezse doktora gidersiniz..

Kızlar ateş olması durumlarında önce geleneksel yöntemleri kullanın. Kıyafet sayısını azaltın, ıslak havluyla silin vs vs . Hemen ilaç kullanmayın bence. Bir kitabımda bununla ilgili bir kısım vardı uygun bir zamanda paylaşırım. Evde ateş nasıl düşürülür gibi birşeydi.

Bu arada annelik akademisi kitabım geldi. Daha doğrusu gittim aldım bugün.

kızlar bu arada sünnet konusu konuşuluyordu,ne zaman düşünüyorsunuz bir de ben sorayım biz nisan mayıs gibi düşünüyoruz en geç.aslında 6 aylıkken yaptırmak daha iyiymiş diye duymuştum.

kızlar sünnet işini biz çoktan hallettik 21 aralıkta erkek oldu oğlum. 3 günde iyileşti şimdi olsa daha zor olur sanırım çünkü zaptetmesi zorlaşıyor o zaman yatırıyordum kös kös yatıyordu şimdi nerde. iyice emeklemeden siz de yaptırın derim canım yaptıracaksanız. insallah 1.sınıfa giderken de düğününü yapacaz oğlumun öğretmenini sınıf arkadaşlarını bile çağıracaz Allah ım izin verirse

Havuç kabak karnabahar koydum ben. Ama balkabağı tadi baskın oldu nedense.

benim kitabım hala gelmedi demekki gelmeyecek

oğlumu uyutup geliyorum bekleyin beni

canım benimki de kakasını yapmadan hemen önce acayip huysuzlanıyor ağlicak oluyor.. yapınca rahatlıyor gülmeye başlıyor...

aynen ben de bazen tatile çıksam diyorum.. ama anneme bile bırakamıyorum bütün gün ağlıyor..

Ay b en fosur fosur uyudum

Bu arada kızlar bebeğine bal kabağını sevdirebilen var mı? Aslında çok lezzetli oluyor kabaklı sebze, ama beğenmedi hiç bizimkisi, yemedi :120:

ben de patates bal kabağı yapmıştım ama yemedibizimki.. ama doktora sorduğumda bana henüz erken demişti.. çok lifli diye gaz yapabilirmiş..

Kucağımda tutarak oturtuyorumhala, cesaret edemedim. Bence sen de acele etme canım. SAğlıklı olsun biraz geç olsun. Kendi kendine bırakınca benimki de yana devriliyor

canım cumartesi günü doktor oturtabilirsiniz artık dedi. bende 5-10 dk oturtuyorum huysuzlanırsa alıyorum kucağıma..

Brokoli de yedirdim birşey olmadı. Prasa da vermeyi düşünüyorum kızlar? Sizce. Harpy doktor prasa verilebilir demişmiydi.

soğan sarımsak pırasa yok dedi. pırasayı tel süzgeçten geçirirsen olabilir çünkü lifleri ayrılıyor..

biz lokal yaptırdık 1 aylıkken o zaman bile genel yapalım demişti doktor.. emzik alıyordu o zamanlar o şekilde idare etmiştik..

Yarın oldu mu ki ?

Diş ateşini diğerlerinden nasıl ayırt edebiliriz canım?

Kızlar bir de ateş düşürücü şuruplarınızı açtıktan sonra uzun süre kullanmayın. Doktor görümceme öyle demişti. Tarihi geçmemiş olsa bile sık sık değiştirin.

Canımben beşikten alır almaz emziriyorum, bir daha ki uykusuna yatırmadan evvel de yediriyorum. Yatırmadan önce de yine meme koklatıyorum bazen alıoyor rahatlamak için. Hem bu sayede öğün araları açık olmuş oluyor. yaklaşık 2,5 saat. Bu düzeni bir dene istersen. Hem ilk emdiği için anne sütünden mahrum kalmıyor.

dr a gittik geldik tam zamanında getirmişsiniz dedi boğaz enfeksiyonu varmış 2 ilaç verdi amaaaan ilaç vere vere bi hoş oldu yavrum

Canım ya geçmiş olsun, ben bu akşam geldim buraya da geç okuyorum herşeyi. Umarımçabucak toparlar yavrun.

Canım geçmiş olsun, oğlun iyi mi? Birşeyi yoktur umarım.
sağol canım gececek insallah

ben de böyle emziriyorum uyanıkken almıyor

Dikkatini sürekli başka şeylere veriyor değil mi. Benimki de emiyor, tam bol süt gelecek çıkarıyor ağzından.

aynen benimki de ben de kendi haline bıraktım çok zorlayınca ısırıyor bi de bu çok acıtıyor :84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…