Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
evet benimde çok hoşuma gidiyor garip sesler çıkararak oyun oynuyorlar tabi o sesleri daha sonrada çıkarmaya çalışıyor o kadar zorluyorki kendini o sesleri çıkarmak için bazen kusuyor

Kusuyor mu
Mide bulandırıcı sesler

Kızlar benim limit dolmuş da taşmış, ben çıkmalıyıp, pat diye çıkmalıyım hatta yoksa çıkamıyorum. Hepinize iyi geceler. Hoşçakalın.

tam olarak ne zaman ağlamaya başlıyor? küvetyi görür görmez mi ağlıyor mesela yoksa suya girince mi? bence onu saptayıp o konuya biraz eğlence katman faydalı olurdiye düşünüyorum..

Kızlar bisküvi yapan var mı evde?
Deneyelim mi hep birlikte? Ne koyalım içine? Birlikte bir liste yapalım. (mı?)

yaa ben o kadar malzemeyi harcayamam benim mıy mıy oğluma bi düzenimizi oturtalım sonra bakarız..
böyle bişi buldum;
Kolay Bebek Bisküvisi - Bebekler için BisküviBebeğim Ne Yesin

canım karnı aç olabilir mi benimki açken hiç uyumak istemez ve huzursuz olur.. biraz emzirmeyi ya da süt vermeyi denesen?

evet benimde çok hoşuma gidiyor garip sesler çıkararak oyun oynuyorlar tabi o sesleri daha sonrada çıkarmaya çalışıyor o kadar zorluyorki kendini o sesleri çıkarmak için bazen kusuyor

çok güldüm yaa benimki deağzını sonunakadar açıyor sözde ses çıkartacak ama çok tiz bir cik sesinden başka bi ses çıkmıyor

kızlar hepinize iyi geceler benimklide uyandı bende çıkmak zorundayım sizede iyi kaynatmnalar.

kızlar ya kızım yogurtu sevmıyor keçi sütünden mayalıyorum hergun ama yemyor ne yapabılırım fıkrı olan var mı?

bide pastörize inek sütünden dene tatlım içine meyve rendeleyip yedirebilirsin bebe bisküvisi muzlu olabilir.ben kendim mayalıyorum hemde prebiyotik yoğurtla çok seviyor üstelik kabızlığada faydalı...

Kusuyor mu
Mide bulandırıcı sesler

Kızlar benim limit dolmuş da taşmış, ben çıkmalıyıp, pat diye çıkmalıyım hatta yoksa çıkamıyorum. Hepinize iyi geceler. Hoşçakalın.

vallahi miğde bulandırıcı mı yoksa onu çok zorlayıcı sesler mi anlamadım
hani erkekler güreşirken garip sesler çıkarır ya işte o seslerya sadece bizim babamız galiba böyle garip oyunlar oynatıyor

bide pastörize inek sütünden dene tatlım içine meyve rendeleyip yedirebilirsin bebe bisküvisi muzlu olabilir.ben kendim mayalıyorum hemde prebiyotik yoğurtla çok seviyor üstelik kabızlığada faydalı...

neler denemedımkı ya meyve rendeledım bıskuvu koydum recel koydum yok yok agını bır kapatıyor sımsıkı actırana ask olsun aslında kızım herseyı yıyor sadece yogurtu sevmedı ara verdım tekrar denedım gene almadı ya cok uzuluyorum zorla bırkac kasık verıyorum gene ama uzuyor benı yememesi bu arada kızım uyumus babası uyutmus karnı ac falanda degıl dı ama anlamadım neyse uamrım uyanmaz

kızlar akşam sayfamıza girdiğimizde saat sınırı koysak çok güzel olur ,sizlerin eşleri bilmiyorum ama benim eşim çok bozuluyor hergün saatlerce bilgisayar başında oturmama

bu arada ınek sutu 1 yasına kadar verılmez dendıgı ıcın hıc denemedım gaz falan yapmaz mı bıde onumu denesem acaba?

Kızlar iyi akşamlar muhabbetiniz bol olsun,ben de oğluşu haftada 2 gün yaptırıyorum çarşamba ve pazar günleri havalr soğuk hasta etmek istemiyorum yetiyor zaten mis gibi kokuyor onlar be:))bebek bebek

yok canım son zamanlarda hiç mis kokmuyor babası eve gelince ona yedirmeyeçalıştıklarımı sayıyor hemen kokusundan ıspanak, devamsütü veee şeftali.. ben de bildin ya da bilemedin diyorum tüm yiyeceklerinin bir kısmını gıdıkla paylaşıyoruz.. sildirmiyor dagenelde ağlıyor ağzını silerken :95:

Heralde tek ogretmn olmayan ve calismayan benim lise mezunuyum ( anadolu lisesi ama yani ) yaklasik dort yillik evliyim butun yemekleri severim su siralar depresyondayim

neden depresyondasın yaw :44:

Kusuyor mu
Mide bulandırıcı sesler

iyi geceler canım bunu saymayız amayine gel olur mu

vallahi miğde bulandırıcı mı yoksa onu çok zorlayıcı sesler mi anlamadım
hani erkekler güreşirken garip sesler çıkarır ya işte o seslerya sadece bizim babamız galiba böyle garip oyunlar oynatıyor

çok güldürdün beni canım yaa

kızlar akşam sayfamıza girdiğimizde saat sınırı koysak çok güzel olur ,sizlerin eşleri bilmiyorum ama benim eşim çok bozuluyor hergün saatlerce bilgisayar başında oturmama

Benimki hic bozulmuyor cunki kendisi hic birakmadigi icin biz pek alamiyoruz biraktigi zamanlarda maca bakiyor iste arada da bize gozu takiliyor

one yaw :44:

canım bazı bebek böyle oluyor benim görümcemin oğlu da öyleydi şimdi yaklaşık 1 yaşında ve oynayarak yıkanıyor daha rahat şimdi.. inşallah seninkide zamanla düzelir..

one yaw :44:

canım bazı bebek böyle oluyor benim görümcemin oğlu da öyleydi şimdi yaklaşık 1 yaşında ve oynayarak yıkanıyor daha rahat şimdi.. inşallah seninkide zamanla düzelir..

ağzından bal damlıyor canım inşalalh dediğin ğibi olur.

Benimki hic bozulmuyor cunki kendisi hic birakmadigi icin biz pek alamiyoruz biraktigi zamanlarda maca bakiyor iste arada da bize gozu takiliyor

ay benimki çok komik ben bilgisayar başına geçince suratını asıyor ,eline kitabını alıyor başka odaya gidiyor,beni görmeyi dahi tahammül edemiyor:44:

uyabileceksen koy ama ben uyamam.. zaten eşimin şikayet ettiği de yok o da fırsattan istifade uyuyor garibim çok erken kalkıyor ne yapsın :97:

slm kızlarrrrr,ben geldimmmmmmmm

Kızlar ben de geldim Hayırlı olsun yeni girebildiğim için ilk defa geliyorum.
Nasılsınız?
Birsürü de yazmışsınız okuyacağım şimdi.
hoşgeldin canım
ben de dün pişirdim ama sevmedi hiç

bu arada ınek sutu 1 yasına kadar verılmez dendıgı ıcın hıc denemedım gaz falan yapmaz mı bıde onumu denesem acaba?

yoğurt olarak inek sütü verebilirsin diye biliyorum amabizdaha başlamadık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…