Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
off kızlar bızımkı bugun hıc durmuyor cok mızırdak sınır oldum hıc bı ıs yapamadım ne uyuyor ne emıyor kakasını yapmadı bugun ondan mı bılmem gecmısıde okuyamadım banyo yapıcam bırazdan artık bunaldım valla

aslında bir iki gün kaka yapmaması sorun olmaz diyor doktorlar ,belki dişi falan çıkıyordur canım

Kızlar ben de geldim :KK1: Hayırlı olsun yeni girebildiğim için ilk defa geliyorum.
Nasılsınız?
Birsürü de yazmışsınız okuyacağım şimdi. :KK51:

canım gönül isterdi ki güzel güzel paylaşımlara devam edelim ama olmadı napalım.
ben de çok üzüldüm ve facebooktaki gruptan da ayrıldım
o kadar güzel paylaşımlar yapılıyordu ki nasıl bu noktaya geldik anlamadım
ek gıdalar, sohbetler vs iyi geliyordu facebook ama böyle olması gerekiyormuş
ben hiçbirşey yapmadığım halde biraz sükunete davet ettiğim halde beni de bozulduğum için tamire gönderdiler. sağlık olsun. napalım.
ee sen neler yaptın bugün.

Bence bu topik de hiç bahsetmeyelim bunlardan canım. Keyfimize bakalım eskisi gibi.

Çok da yazmışsınız yahu :KK1:

:KK76:günaydın kızlarrr, çok güzel bir gün olur umarım. gece 2 de zor uyudum. çok sinirlendim.

ecenin uykuları düzeldi 2 gündür çok güzel uyuyoruz. uykuları sorunlu olanlar var mı hala?

bu arada davet etmediğim kişileri çağırayım ben hemen. siz de yardımcı olurmusunuz.
harpy, ayeser_, sekerdelisi(zaten burdasın), naksis, dilek1971, tuanas (zaten burdasın) zeynepberen (sen de gelmişsin) başka kim var. utkumuz vardı, onu çağırayım başka? kimi çağıracağımızı siz söyleyim mesaj atayım ben, 1 kalemde atayım çünkü 10 dakika sınırına takılıyorum. gelince bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim.
umarım bebişler de siz de güzel güzel uyuyorsunuzdur. :KK61:

asualpin haberi var mı?
Bizimkinin uykusuda değişik bir düzen aldı. Gündüz toplamda 3 saat 45 dk uyuyor. Gecede sorun yok gibi sadece erken kalkıyor. Buna da şükür :nazar:

aslında bir iki gün kaka yapmaması sorun olmaz diyor doktorlar ,belki dişi falan çıkıyordur canım

bılmıyorum canım ya bı kac gundur keyıfsız emmekde ıstemıyor canım sıkılıyor zormus annelık bazen dıyorum kı bı ıkı gun ızın alsam annelıkten ne ıyı olur tabı ımkansız neyse ben banyo yaptırcam kızımı havada cok soguk dısarısı fena gorusuz kızlar

asualpin haberi var mı?
Bizimkinin uykusuda değişik bir düzen aldı. Gündüz toplamda 3 saat 45 dk uyuyor. Gecede sorun yok gibi sadece erken kalkıyor. Buna da şükür :nazar:

asualpin haberi var canım, bizimkide gündüzleri pek uyumuyor:KK50:

dün kereme mama sandalyesi aldım oturması bile hoşuna gitti sürekli sevinç çığlığı atıp vuruyor eli acıyacak diye yastığını koydum önüne bu sefer vuramadığı için ağlıyor
Canım ya kıyamam o na, mama sandalyesini sevmesine çok sevindim :KK62:Biz daha almadık.

öncelikle kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar :) yeni sayfımızda mutlu, huzurlu, sağlıklı günler geçirmemizi diliyorum.. artık buraya gelip burada da bize "yeniler" muhabbeti yapan olmaz..

kıyamam ben size.. sabaha karşı ben de 1-2 saat uykusuzluk çektim.. bu konu üzerinde düşündüm durdum.. önemli olan bizim birlikte olmamız.. orada burada farketmez.. orayı zevkli yapan yer değil kişilerdi..

çekirgelerrrr, ben de dün bu benzetmeyi yapmıştım çekirge sürüsü gibi gelip yağmaladılar sayfayı.. başlarına çalsınlar sayfalarını şimdi..

asualp geldi aklıma ama siz onu çağırdınız sanırsam.. çekirgeler geldiğinde tam biz bişey konuşuyorduk yarım kalmıştı :KK35:
Ay b en fosur fosur uyudum :KK1:

Bu arada kızlar bebeğine bal kabağını sevdirebilen var mı? Aslında çok lezzetli oluyor kabaklı sebze, ama beğenmedi hiç bizimkisi, yemedi :120:

Son düzenleme:
şimdi internetten 2 kutu altın çilek siparişi verdim emzirmiyorum ya mayısada düğünümüz var acil zayıflamam lazım ve en uygun bunu buldum siz ne dersiniz bu konuda kızlar

Annem de bugün çilek milek diyordu zayıflamak için, nedir ne değildir hiç bilmiyorum inan.

bekle bakalım gün daha yeni başlıyor canım,bu arada dün sen mi yazmıştın derslerimi 2 gün yapmışlardı şimdi değiştiriyorlar diye?dün kargaşadan cevap yazamadım.canım ben de bu ayın sonuna başlayacam,benim 15 saati 5 güne koymayı düşünüyorlarmış,ben napacam bilmiyorum

Bazı müdürler öyle istiyorlar canım ya, Öğretmenleri hergün okula gelsinler istiyorlar. :KK50:

biz yine günlük rutinimize dönelim :) bebişi oturmaya başlayan varmı? benimki 6 aylık oldu ya oturtmaya başladım ama öne eğiliyor hep zararlı mıdır acaba? beli felan incinir mi?

Kucağımda tutarak oturtuyorumhala, cesaret edemedim. Bence sen de acele etme canım. SAğlıklı olsun biraz geç olsun. Kendi kendine bırakınca benimki de yana devriliyor :KK1:

X