Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar bana sebze çorbası tarifi verin acilen,ben patates kabak ya da havuç ve pirinç koyup pişirdim içine aptamil de koydum 2 haftadır 5.kaşıktan sonrasını yemiyor.farklı bir tarif istiyorum

Havuç ve karnabaharı deneyebilirsin canım.

canım patates havuç irmik biraz da soğan koy istersen pişince gaz yapmazmış soğan ayeser koymuştu rahatsız etmemiş. ben de bugün koyacagım. hiç farklı bişey yok ki? ben bide brokoli koyacagım dr koy dedi gaz yapmaz inş. bizimki zaten gaz bombası gibi iğne değse patlayacak gazdan

Brokoli de yedirdim birşey olmadı. Prasa da vermeyi düşünüyorum kızlar? Sizce. Harpy doktor prasa verilebilir demişmiydi.

kızlar bu arada sünnet konusu konuşuluyordu,ne zaman düşünüyorsunuz bir de ben sorayım :KK1: biz nisan mayıs gibi düşünüyoruz en geç.aslında 6 aylıkken yaptırmak daha iyiymiş diye duymuştum.
valla ben 2 haftA içinde yaptırabilirim gaza gelirsem artık giderek hareketleniyor. e aşımızı da olduk geriye bir sünnetimiz kaldı onu her an aradan çıkartabilirim özellikle lokal anesteziyle yaptıracağım çünkü ben. genel anestezi çok fazla riskli basit bir sünnet için. gene de hayırlısı olur inşallah
Kızlar ben de geldim :KK1: Hayırlı olsun yeni girebildiğim için ilk defa geliyorum.
Nasılsınız?
Birsürü de yazmışsınız okuyacağım şimdi. :KK51:

asualpin haberi var mı?
Bizimkinin uykusuda değişik bir düzen aldı. Gündüz toplamda 3 saat 45 dk uyuyor. Gecede sorun yok gibi sadece erken kalkıyor. Buna da şükür :nazar:

hoşgeldin sefalar getirdin ayesercim:KK64::KK64: asualp ve diğerleri herkesin haberi var bu arada face e seni de bekleriz

Giriş Yap | Facebook

ben havalar biraz ısınsın yaptırmayı düşünüyorum
zaten iki yaşına kadar yaptırmazsak galiba 6 yaşına kadar beklememiz gerekiyor öyle değil mi:44:

Evet canım ben de heryerde öyle okudum, o yaş aralığında pisikolojileri bozuluyormuş:KK1:, 2-6 arasında.

Eskilerden eskilerden geliyorum kızlar, siz devam edin ben yakalarım.:KK55: Çok güzel olacak burası hiç bir satırını kaçırmak istemiyorum :KK51:

Nasıl yaptın canım , anlatsana bir de öyle denerim. Annem köy kabağı getirmiş, sağlıklı sağlıklı yesin yavrum.

canım yarım kucuk patates havuc brokolı bı parcada bal kabagı hasladım bıraz zeytınyagı blendırdan gecırdım o kadar tadı pekde guzel degıldı aslında bı dahakıne bıraz fazla koymayı dusunuyorum balkabagını

X