Einizle evlenmeye karar verdiinizde, buna kar kan oldu mu?

burayı gördüğüm iyi oldu aslında biraz olsun içim rahatladı yani
ben şuan sözlüyüm ama zar zor oldu kimse istemiyordu
ama akrabalar dayım dedem beni silmişler neymiş görüşmüşüm konuşmuşum
felan filan istememe nedeni de oğlanın ailesi yüzünden ama ailesi çok iyi
bir başkasını düşünüyorlardı ailem bile bu kadar karşı çıkmadı ya
o kadar olay oldu ki ama şuan ki durum canımı
sıkıyo dayılarım akrabalar konuşmuyo kırgınlarmış bana ama şimdi sizlerden düzeldiğini okuyunca
rahatladım biraz bir sürü dedikodu çıktı laf çıktı neler neler off geçecek mi ya
unutulacak mı ben millet yüzünden ayrılıyordum vazgeçiyordum
ama düzelir değil mi ya affederler beni birşey yapmadım ama onların gözünde öyle malesef...

Bütün ailem karşı malesef :KK43:
Ailemi nasıl ikna edeceğim bilmiyorum :KK43:
Çok sıkıldım artık belirsizlik içinde yaşamaktan
Bir tarafta sevdiğim, bir tarafta da ailem
Arada kalan ben :KK43:

aynı durum bende de vardı canım ailem akrabalar arada
kaldıydım ama oldu şükür sözlendim de ailem birşey demiyo akrabalara bir alem
oluyo...

Etv benim bütün aiem karşi çikti diyebilirim ama bi ben karşi çikmadim ve kzandim şimdi 3.5 yillik evliyim ve herkes eşimi çok seviyo ben kazandim eşim kazandi en önemlisi aşk kazandi..........

peki ailenizi ikna etmeye çalışırken ;

annenizden veya babanızdan hiç ağır sözler işittiniz mi?

seni redderim artık benim x yok çok ciddiyim seni silerim gibi sözler işittiniz mi?

ben annemden akrabalarımdan işittim canım
annem bu zamana kadar düzgün durdun şimdi kudurdun dedi
ya yaptığım da sadece sevmek konuşmak oldu telefonda biz uzak olduğumuz için konuştuk yan yana bile
gelmedik ya ama yaptığım namussuzlık oldu sinirlendi senin gibi evladım yok dedi annem
aynı şekilde dedem silmiş beni yani akrabalar yakıştıramamış bana
laf çok oldu malesef şimdi ailem iyi akrabalar kırgın düzelir inşallah...

selam kızlarr başlığa bir daha uğrayan olmamış sevipte ailesi razı olmayanlarda gelişme varmı merak etm.benim de ailem sevgilimin ailesinin borçlarından dolayı(yüklü miktarda) ve mesleğini beenmedklerinden dolayı istemior ama ben de sonuna kadr savaşmayı düşünüorum orta yolu bulucaımdan eminim..bu işi başaranlardan yardım almak istiorum nasıl aştınız engelleri birbirimize destek olalım inşallh bu süre zarfnda zorlukları aşabilmişsnzdir

evlenmeye karar verdiğinizde ailenizden veya yakın çevrenizden olumsuz yaklaşan,karşı çıkan oldu mu??benim babam biraz olumsuz yaklaştı ama mücadelemi sonuna kadar verdim ve ben kazandım çünkü eşimi gerçekten çoook seviyorum ha ne oldu babam biz evlendikten sonra eşimi tanıdıktan sonra o kadar sevdi ki kızım çok doğru bir karar vermişsin dedi bana...siz olumlu ya da olumsuz sonuçlanan bu tarz olaylar yaşadınız mı???:enbuyukkk:

ailem karşı çıktı. ama yaşımı küçğk buldukları ve eğitimimi yarıda kestiğim için ama eşimi tanıdıkça çok sevdiler hatta sırası gelince bana bile laf söyletmiyorlar damatları için

Şimdilik bizde de pek soun görünmüyor ama muhtemelen babam biraz erken bulacaktır.. Bakalım...

malesef benim babam çok ciddi şekilde karşı çıktısenağlamayaklaşık bir 3 yılımızı mahffetti... ben artık kafayı yedim ve doktor doktor gezmek zorunda kalınca mecburen kabul etmek zorunda kaldı.Çok üzgünüm çoook
yaşadıklarımı malesef bir ben bilirim

Eşimle ilk flort ettiğimiz zamandan beri haberleri vardı,hiç kimse karşı çıkmadı.Eşimi şu anda çok seviyor ailem.Annem eşime oğlumsun sen diyor.:nazar:

malesef benim babam çok ciddi şekilde karşı çıktısenağlamayaklaşık bir 3 yılımızı mahffetti... ben artık kafayı yedim ve doktor doktor gezmek zorunda kalınca mecburen kabul etmek zorunda kaldı.Çok üzgünüm çoook

peki yaşadıklarına değdi mi canım ?

önceleri bana bayılan kayınvalidem biz sözlümdü o zaman ayrılınca bi daha birleşmemizi asla istemedi..

zavallı kocacım çok arada kalmıştı o zaman..kıyamam..

ama sonuç belli..

şimdi nasılız ? hala beni sevmiyo istemiyo hatta nefret ediyo evine almıyo evime gelmiyo..napalım kendi bilir:)

abimm cok karsi cikti evlemmiyceksin bu adamla diyordu masaya yumruk vurdu evlemiyceksin o kadar dedi.:KK43:
ben gitttim parmagimda yüzükle geldim türkiyeden ama hic fark etmedi dedim yüzügü nasil olsa gördü anlamistir.ama baskasi hayirli olsun kiz kardesin nisanlanmis deyincee.bir den tele sarilmis annemde dogru deyince geldi bagirdi cagirdi dügünüme gelmedi:KK43:
2 yil boyunca benimle hic konusmadi sonra bakti beyimdünyalar iyisi.en sonunda kendi bile utandi yaptiklarindan

peki şuan herşeye rağmen iyiki evlenmişim diyebiliyormusun???

ben nisanliym ve nisanlanmadan önce öyle cok strese girdimkii.. kendi kendimee..
nekadar manyakmsim yaa bosuna kendimi okadar üzdüm uykusuz geceler gecirdim agladim sizladim, ya sevmezler kabul etmezlerse ya ayirirlarsa bizi fln fistan derkeeeenn hersey öyle sakin gectiki.. sadece babam önceleri vermem diyodu bi kac konusmadan sonra baktiki olacak gibi degil ve "iyi veriyorum ama ilerde bi sorun cikarsa karimam" dedi ve verdi beni zemuszemus
Umarimda ilerde bi sorun cikmazda bende benim icin caba gösterenlerin arkamda duranlarin yüzünü kara cikarmam... cünkü bütün sülale benim arkamdaydi cok sükür ve nisanlimi tanistirdigmda herkes okadar sevdiki ..ben bile inanamadim yaa...
hatta teyzem "seker gibi oglan" demisti kaydirigubbakcemile3
annemde cok seviyo damadini... ama babam bitürlü isinamadi :bbo:

Annem karsı cıkmıstı babam herhangı bırsey demedı.Ama sımdı esımı sevıyorlar bır sorun yok yanı kaydirigubbakcemile5

X