Egitim mi evlilik mi

Egitim mi evlilik mi?

• Eğitim

OY: 25 100,0%
  • Evlilik

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    25
açık öğretimi boş ver. eğer lisansı ile hayatını kazanabileceğin bir eğitim alacaksan (tıp, hukuk, diş hekimliği, mühendislik vs) direk okula hazrılan. aşık olmadığın bir görücü kocaya bel bağlama ama bu eğitim senin mutlu yuva projene engel olmasın. sen "benimle evlenmene izin veriyorum ama okuldan arda kalan zamanlarda ilgilenirim.." diyebilmelisin. evlendikten bir gün sonra dünya bambaşka bir hal alabilir. okula başla ve hatta okuyan bir adam ile evlenme planı bile yapmanı öneririm. ona da acayip gelmeyecektir bu durum.

Tabi ki eğitim.. Her şeyden önce kendinize olan saygınız için eğitim... Önce kendinize bir hayat kurun kendi ayaklarınız üzerinde durun ki daha sonra bir başkasını hayatınıza ortak edebilesiniz. Sakın ha sakın pişman olacağınız bir karar vermeyiniz. Sevgiler.

Tabiki eğitim yaa saçma la mayın m. Etme daha isinacagin çok adam çıkacak karşına aciktan izin verirmiş lafa bak örgün yollasa ya çok anlayisliysa geç ablacim evliliği hayatıni kendin kazan çocuk mu bakcan KV kp kahri mi cekcen hayatinjnin kararlarını kendin alıp özgür mu olcan böyle sormaliydin soruyu bence cvp sende yazık etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…