Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

iyigeceler kızlar beni alırmısınız listeye yarın başlamak istiyorum şuan 64 kg.

bide bi sorum olucak sabah kahvaltıyı yoğurtle geciştirsem olurmu yada sadece peynirle ben başka bişey yiyemiorum nedense sabahları karnım tok oluyorr

iyigeceler kızlar beni alırmısınız listeye yarın başlamak istiyorum şuan 64 kg.

bide bi sorum olucak sabah kahvaltıyı yoğurtle geciştirsem olurmu yada sadece peynirle ben başka bişey yiyemiorum nedense sabahları karnım tok oluyorr

Şanslısın tatlım buranın ilk mezununa yani bana denk geldin:) ben sabahları peynir ve haşlanmış yumurta yedim sürekli 9 kilo da verdim.. sen de ben gibi yap şeker sabah sorun olma

Şanslısın tatlım buranın ilk mezununa yani bana denk geldin:) ben sabahları peynir ve haşlanmış yumurta yedim sürekli 9 kilo da verdim.. sen de ben gibi yap şeker sabah sorun olma

vallamı süper nekadar zamanda verdin 7+3+5 mi yaptın önceki sayfalarda böle yazıordu ama ayın 2 sine kadar 7 kg vermem lazım.
buarada sevindim peynir yumurta olayına normalde sabah onlarıda yememde :KK14:bundan kullandığım için mecbur yiyorum

aaa nur gelmiş hoşgeldin senden acayıp şevk aldım inşallah bende senın gıbı amacıma ulaşırım kımse bana ınanmıyorda:KK43:

Son düzenleme:
Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50......... ...................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.................................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53..................................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84.................................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58.................................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.............................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................78.8 ............................69.9

dafi.......................................99................................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64.................................

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tamamdır canım hoşgeldin

vallamı süper nekadar zamanda verdin 7+3+5 mi yaptın önceki sayfalarda böle yazıordu ama ayın 2 sine kadar 7 kg vermem lazım.
buarada sevindim peynir yumurta olayına normalde sabah onlarıda yememde :KK14:bundan kullandığım için mecbur yiyorum[/QUOTD

Dokuz gün diyet ve bir iki gün ara sonra dört gün yine diyetle verdim.....ama benim diyet sadece tavuk değil..... sabah peynir yumurta,öğlen peynir rendeli bol salata,akşam tavuk salata yedim...... arada semizotu,ıspanak falan yedim...... darısı başınıza ii geceler ben yatar kızlar byeee

aaa nur gelmiş hoşgeldin senden acayıp şevk aldım inşallah bende senın gıbı amacıma ulaşırım kımse bana ınanmıyorda:KK43:

Canım ben tam senle aynı kilodaydım geçen ay:) şimdi 54 kiloyum tam benim gibisin:))umarım 54 olacaksın fıstıkkkk

göbeğin gitmesini istiyorsan uzun süreli cardio ( yürüyüş.koşu,bisiklet,yüzme) gibi sporlar yapmalısın.üstüne birde plates yaparsan o göbek 2 ay sonra sana elveda der :=)))

fayntenks tatlim agzindan bal damliyo kiz:KK3: nasil sevindim bir bilsen simdilik yuruyus yapiyorum yarim saatlikde hoca calistiriyor kas calismasi yediklerime dikkat etmedigim icin 3 aydir kilo veremedim:KK47: boyle calismaya ragmen oda oyle soyledi zaten bu diyetle inaniyorum gidecek bu gobekcikler :KK53:dun baslamistim bu sabah 600gr eksik ciktim:KK52: allah razi olsun egeada senden rabbim senin istedigin kiloya cabucak indirsin

nur senle vucut degistirelim tatlim ya tam istedigim kilodasin 2. hamileligime kadar belim cok inceydi cocuk reyonundan bakardim utanirdim ustelik allaha dua ederdim azicik belden kilo alayim diye rabbime cok dua ettim herhalde gobek sistide sisti:KK50:

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

YsmnZ..................................53,5......... ......................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

dafi.............................................99. ...........................97.9 (1. gün )

toystory.......................................66. ...........................64.6

akzpp...........................................88 ............................

ezgi_18........................................59 ...................................?

1. gün sabah aç karnına yarım litre oda sıcaklığında su

saat -11 bir tabak yeşil salata ( marul, maydanoz, roka, yeşil soğan, yarım kibrit kutusu beyaz peynir, bir haşlanmış yumurta bir kaşık zeytinyağ, nar ekşisi ) bir şekersiz yeşil çay.

ara öğün bir bardak tuzsuz ayran. yarım litre su

öğlen- bir tabak salata ( marul, roka, domates, bir salatalık,bir kaşık soya sosu, bir çay kaşığı erik ekşisi, bir çay kaşığı nar ekşisi ). bir yeşil çay .yarım litre su

ara öğün bir bardak tuzsuz ayran. yarım litre su

akşam-tavuk, yeşil salata (marul, maydanoz, dereotu,domates, bir kaşık zeytinyağ, limon )
yarım litre su,bir şekersiz yeşil çay.

gece yarım litre su
veeeee 1.kilo 100 gram gitti.:KK3:

slm kızlar..

Başlangıç :73 kg.
1.gün :72,50 kg.
2.gün :71,70 kg.
3.gün :71,20 kg.
4.gün :70,90 kg.
5.gün :70,80 kg.

dün yine az gr. gitmiş..ne yalan söliyim biraz moralim bozuldu.sanırım sporla desteklemenin vaktidir. bu akşam itibariyle tempolu yürüyüşlere başlıyorum.

çok şükür 5 günde 600 gram vermiş oldum.bu sabah 300 gram daha gitmiş:)imreniyorum size siz kiloyla ben gramla:)

fayntenks tatlim agzindan bal damliyo kiz:KK3: nasil sevindim bir bilsen simdilik yuruyus yapiyorum yarim saatlikde hoca calistiriyor kas calismasi yediklerime dikkat etmedigim icin 3 aydir kilo veremedim:KK47: boyle calismaya ragmen oda oyle soyledi zaten bu diyetle inaniyorum gidecek bu gobekcikler :KK53:dun baslamistim bu sabah 600gr eksik ciktim:KK52: allah razi olsun egeada senden rabbim senin istedigin kiloya cabucak indirsin

gitmez diye bişey yok canım mutlaka gidecek :=) benim ki gitti.bu yaptıgımız diette spora çok uygun.çogunlukla yağdan veriyoruz bide spor ile destekledik mi muhteşem bir vücudumuz oluyor.benim hiçbir diyetimde göbeğim bu kadar düz olmamıştı :=) bende uzun süreli cardio üstüne hareketler yapıyorum.yürüyüşe 2 sene önce 20 dk ile ağlaya ağlaya başladım :KK70: yürüyemiyordum çünkü artık çok hantallamıştım ve 90 kiloydum :=) şimdi günde 2 saat yürüyorum ve çok rahatım

bugün -500 :=))))) reglim çok yakın ama ben çok az şiştim :=) kilom 58.4 :=))) toplamda 3.1 kg vermiş oldum bu diyet ile :))))))))

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50......... ...................58.40

Asya27................................57.................................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53..................................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84.................................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58.................................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.............................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................78.8 ............................69.9

dafi.......................................99................................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64........ .........................

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

son liste budur kızlar :KK66:

Son düzenleme:
X