Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar buarada bugün terziye gittim yeni kıyafetlerimin provası oldu,o saten gece kıyafetlerini giydim..baktım o fazlalıklar yok..çoooooooooooook mutlu oldum..

bugun yedıklerım kızlar ben bu pazartesinden ıtıbaren yapıcam .regl olaylarımda bıtıyor hafta sonu 1 haftalık mutfak gereclerımı alayımda yapıcam
sabah 1 kepeklı tost beyaz peynırle 1 cay
öğlen 6 çatal pasta reglıyım mazur gorün
aksam 6 kepekli ekmeği kızartıp 1 cayla içtım.
1 koca dilim yaş pasta yedım.saat 5 te yedım ağzımı kapattım.
3 lt su içtım
evet karısık ama valla regl olunca yavas ca duzene gırıyorm
pazartesı bomba gb baslıyorum.

arkadaslar napın edın suyu herhangı bı ıcecekle yerını doldurmayın.kendınızı gerekırse zorlayın ve ıcın.ınanın ben marketten 1 lt şişeyle evde dolaşıyırum .ve bı oturusta zorlada olsa bazen 2 lt suyu peşpeşe içiyorum.nekadar su iiçersenız bakın ıdrarınıza yağ partükülleri atılıyor .bır sağlıkçı olarak söylüyorum bunu.

birdaha söylüyorum gözden kaçmasın bu diyeti yapanlar yiyeceklere karşı ilgisiz oluyor,kilo alınmamasının sebebi o...açıkcası ben şimdi diyete başlamadan önce yediklerimi gözden geçirdim de.....ne kadar fazla yemek yiyormuşum..

canım vejeteryansan zaten protein diyeti yapman ne kadar dogru.evet en kaliteli protein yumurta ama fazlası karaciğerini yorar ve muhakkak alerji yapar.eger et yiyemiyorsan soya eti ve kıyması var onlarda et ile eş değer.allahtan vegan degilsinde süt yumurta yiyorsun.peki balık yiyebiliyormusun?

Canım balığı hiiiç sevmem eti de sevmiyorum ama hafta da 2-3 kez mutlaka az da olsa yiyorum :)))

kızlar buarada bugün terziye gittim yeni kıyafetlerimin provası oldu,o saten gece kıyafetlerini giydim..baktım o fazlalıklar yok..çoooooooooooook mutlu oldum..

slm canım aranızda olmaktan cok mutluyum öncelikle.senın adına cok sevındım provadan öturu.bende o duygu yu tum dolabımı terzıye tasıdıdığımda hissetmiştim.sen kaç kıloydun kaç kılo verdın sende bu dıyetle cok verenlerdensın .buarada senın adın ne isimle hitap etmeyı cok sevdiğim için herkesın ismini sormaya çalışıyorum

egeada özel mesaj atmışsın da cevaplayamıyorum mesaj sayım yetersiz :KK43:((
kardeşimin msn adresine ekledim seni...

arkadaslar napın edın suyu herhangı bı ıcecekle yerını doldurmayın.kendınızı gerekırse zorlayın ve ıcın.ınanın ben marketten 1 lt şişeyle evde dolaşıyırum .ve bı oturusta zorlada olsa bazen 2 lt suyu peşpeşe içiyorum.nekadar su iiçersenız bakın ıdrarınıza yağ partükülleri atılıyor .bır sağlıkçı olarak söylüyorum bunu.
kesilikle katılıyorum fakat zorlada içilmiyor dün zorla içeyim dedim afedersiniz kusuyordum.ben çözümü ayranda buldum katı yapmıyorum tuzda atmıyorum.afedersiniz sıkca wc.ye çıkıyorum.

Canım balığı hiiiç sevmem eti de sevmiyorum ama hafta da 2-3 kez mutlaka az da olsa yiyorum :)))

vejeteryanlık veganlık ayrı bir beslenme disiplinidir.eğer hayatından eti çıkaracaksan özel bir diyetin ve hergün alman gereken vitaminlerin var canım.arkadaşım yıldır vej. sadece süt ürünleri ve yumurta yer.özel diyetini ve vitaminlerini ihmal etti. gözünü korkutmak istemem ama şu an ki durumu: acaip şekilsiz bir vücut,tırnakları kat kat dökülüyor adet düzensizliği yaşıyor, vücudunda demir adına bişey kalmamış depodaki demiri bile vücudu eritmiş ( en kaliteli demir et ürünlerinde bulunur) demir hapı kullanmaya başladı ve bir sürü vitamin şu anda kg aldı fakat hep vücudunun üst tarafından aldı. artık yavaş yavaş midesi bulansa da et yemeye başladı mecburen.vitaminler vücudunda ki eksikleri tamamlayamıyordu.

yani sen yinede eti sevmesen de hayatından eksik etme canım

vejeteryanlık veganlık ayrı bir beslenme disiplinidir.eğer hayatından eti çıkaracaksan özel bir diyetin ve hergün alman gereken vitaminlerin var canım.arkadaşım yıldır vej. sadece süt ürünleri ve yumurta yer.özel diyetini ve vitaminlerini ihmal etti. gözünü korkutmak istemem ama şu an ki durumu: acaip şekilsiz bir vücut,tırnakları kat kat dökülüyor adet düzensizliği yaşıyor, vücudunda demir adına bişey kalmamış depodaki demiri bile vücudu eritmiş ( en kaliteli demir et ürünlerinde bulunur) demir hapı kullanmaya başladı ve bir sürü vitamin şu anda kg aldı fakat hep vücudunun üst tarafından aldı. artık yavaş yavaş midesi bulansa da et yemeye başladı mecburen.vitaminler vücudunda ki eksikleri tamamlayamıyordu.

yani sen yinede eti sevmesen de hayatından eksik etme canım

canım her gün et yerim de yani tek öğün ve az yiyebilirim, çünkü onu bile zar zor tüketirim yani
her gün akşamları et yiyebilirim ama fazla yiyemem. :))))

aynen canım ya suyu alıyorum yarım bardak içiyorum miğdem bulanıyor devam edemiyorum .suya azar azar yoğurt karıştırıp ayran şeklinde su ihtiyacımı o şekilde karşılasam olurmu acaba?

olur bence ben ayranı da içemiyorum yemekle bıle çok zor gelıyo ne yapcam bılmem çok başağrım oluyo sudanmış

arkadaşlar ben su yerine ofiste günde 10 bardak açık çay (plastik bardak) içiyorum ve şuan bağırsaklarım çok düzenli su içemeyen arkadaşlar açık çay içebilirler sanırım :)))

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

YsmnZ..................................53,5......... ......................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

dafi.............................................9 9............................

toystory.......................................66. ...........................64.6

akzpp...........................................88 ............................

ezgi_18........................................59 ...................................?

Kilomu ve adımı yeniden düzenledim. Yarın tekrar başlıyorum.

Son düzenleme:

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

YsmnZ..................................53,5......... ......................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

dafi.............................................9 9............................

toystory.......................................66. ...........................64.6

akzpp...........................................88 ............................

ezgi_18........................................59 ...................................?

Kilomu ve adımı yeniden düzenledim. Yarın tekrar başlıyorum.

Pegasu...................90........................87 (6.gun)

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50......... ...................59.40

Asya27................................57.................................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53..................................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84.................................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58.................................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.............................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................78.8 ............................69.9

dafi.......................................99................................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X