Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

sende ölesin kuzum..bende sizleri sefiorummm..ilk defa bi topik bende bagimlilik yapti :))) baska yere takilmaz oldum sürekli okuyasim gelio yorumlari..sevgiler herkese

canımmm ben bu topiği açarken açıkcası bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmemiştim.bi cesaret geldi yemek bloğu da mı açsam..bu kadar ilgi görür mü?söylemesi ayıp güzel yemek yaparım bi arkadaş önerdi de..

Merhaba hanimlar:)
Ben yeni uye oldum ama gunlrdir sizleri takip ediyorum:) motivasyonunuz cok guzel ben de buna ortak olmak istedim. Beni de listeye eklr misiniz? Kilom bu sabah 73.8'di.

Paylaşımınız için teşekkürler egeada.

Burada okuyunca komşumuza bu diyetten söz ettim bugun.

Bir farkla, sabah iki yumurta ve peynirle başlamasını söyledim ben, artık ne kadar verirse.

Şok diyetlere karşıyım ama bu diyet o diyetlerden farklı geldi bana, protein, karbonhidrat karışımı olduğu için.

Aklıma takılan sorular ; halsizlik, göz altında morarma oluyor mu ?

Yüzden çok gidiyor mu ?

Bu 7-8 kilonun ne kadarı vucuttaki ödem oluyor acaba ?

Bu tam anlaşılmaz belki ama en azından diyet bırakıldığında tekrar ne kadarı geri alınıyor ?

Bu diyet bittiğinde ayrıca nasıl bir beslenme uyguladınız ?

Çok soru sordum biliyorum, şimdiden teşekkürler.

aslında tanıtıttınız kendınızı bılmıyorm ama.kaç yasındasınız cocuk varmı vs bılsek belkı ona gore yorumumuz daha ıyı olur dıye dusunuyorum.ben 25 kılo verdım bı dıyetle ama bır sorun asla yasamadım.ben 27 yasında 1 dogum yapan bırısıyım .hanı yasa göre duruma göre değişiklik olur dıye dusundugumden tanıtmanızı ıstedım.

Ezgi ablam 28 kiloyu bu diyet ile mi verdin ? Birde ne kadar sürede verdin? Spor yapıyormusun? Bu diyete 1-2 ay devam etsek sorun olur mu?
Bunlar hakkında bilgi verirsen sevinirim :)))

Cevabınız için teşekkürler ezgi.. Yaşını tam bilmiyorum arkadaşımın, sanırım 35 civarında..
Çocuğu yok.. 70 kiloymuş. Boyunu malesef bilmiyorum.

Hiç diyet yapmamış.. Sabahları yürüyüş yapıyor.

Bilinen herhangi bir hastalığı yok.

Ezgi ablam 28 kiloyu bu diyet ile mi verdin ? Birde ne kadar sürede verdin? Spor yapıyormusun? Bu diyete 1-2 ay devam etsek sorun olur mu?
Bunlar hakkında bilgi verirsen sevinirim :)))

canım benım 28 verdım ama adet düzensizliğimden 25 vermiş oldum
evet canım hepsini bu dıyetle verdım.ben gecen sene 83 kıloydum.kendı evde cocukla ugrasırken 76 oldum
daha sonra 76 kıloyla spor kulubune gırdım.3 ayda haftaıcı hergun 2.5 saat spor yaparak ve bu dıyetle 16 kılo verdım.mart ayında spora gırdım mayıs sonunda 60 kıloyla cıktım.
sonra sporu bıraktım ama dıyete devam ettım ve almadımda sporuda bıraktım ama evdede diyetle 5 kılo daha verdım .ama sonra adet duzensizliğinden şişkinlıkler var oyuzden 4 kılocuk aldım işte 59 la devam .herkes yeter diyoda ben yok 52 olmak ıstıyorum dıyorum

Ezgi, kaç gün aralıklarla bu diyeti yaptınız ki ?

Bu kadar çok kilo vermek için uygun bir diyet mi ki bu ? Aylarca sadece tavuk yemiş olunuyor sanırım.

Kafam karıştı.

canimcim gercekci bi durum genelde ilgi ceker..senin paylasimin cok samimi geldi ben verdim sizde verin düsüncesi ne kadar güzel bi kalp tasidigini gösterir...kahrolasi kilolar hepimizin derdi basinin belasi..cok dua aldin cnm...insallah tayininiz cabuk cikar batiya

Ablacığım seni tebrik ediyorummm :)))
Darısı başımıza ağustos sonuna kadar 15 kilo fazlalığımı vermem gerekiyor (

canım tabıkı 1 hafta yapabılır tabıkı vucudunun tepkisine göre kendını değerlendirmeli diye düşünüyorum.

Ezgi, kaç gün aralıklarla bu diyeti yaptınız ki ?

Bu kadar çok kilo vermek için uygun bir diyet mi ki bu ? Aylarca sadece tavuk yemiş olunuyor sanırım.

Kafam karıştı.

hahahhah yok cnm gözün korkmasin hemen aylarca deil bak 2 haftalik bi sürede bi cok kisi 7-7 kilo vermis...ama bak ben sirf tavuk yemiom bi gün tavuk bi gün balikla yapiom
kahvalti domates yumurta yesullikle yapiom..gidio kilolar..yanliz azcik kabizlik yapio bu diet sanirim yagi fazla kullanmadigimizdan olsa gerek..bol bol su icmek gerek.ben suyu sevmiom ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…