Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar spordan geldim süper ter attım, ilk başta ölçüp biçtiler ve kilom 53,6 geldi yağ ve kas oranına vs. baktılar. Ben akşam yemeğimi saat 17.00 da yediğim için spor dönüşü acıktım ve marketten limon lifli form aldım yedim. Tek kaçamağım bu oldu.

ülen gülmeyin ama su içiyorum tartılıyorum beş dakka sonra tuvalete gidiyorum tartılıyorum :) tuvallette genelde 300 ila 400 gram arası atık bırakıyorum :) günde abartısız en az 15 kere tartılıyorum dayanamıyorum ama tutucam kenidimi dediğin gibi yapıcağım tatlıcım sezencik :))) bu arada avatarın çok şeker :):KK53:

Ben de sen gibiyim devamlı tartılıyorum. Kilom azıcık fazla göründüyse gözüme hoplayıp zıplayıp yakmaya çalışıyorum :KK8:
dün yazmistim sizlere ama arada kaynamis gitmis kimseler cevap vermemis :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tekrardan merhaba kizlar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Hoşgeldin:KK16:

iyi akşamlar kızlar bende saat 6.30 gibi ızgarada bol baharatlı yağsız tuzsuz tavuk yaptım salatamın içine didikledim iki kaşıkta yoğurt yedim.az önce yarım saat spor yaptım ve suyumu içtim.yarım saate kadarda bitki çayımı içicem.benden bu kadar bu günlük..ben sadece akşamları yapıyorum bu diyeti biliyosunuzdur.sabah ve öglen spe..l-k yiyorum.hepinize iyi zayıflamalarrr...

yaren takipteyim seni:))) çünkü bu bitince ona başlıycam bende.....yalnız ben k~fleksin çikolatalısını yiyebiliyorum kalorileri aynı meyvelisyle problem olurmu sence...

Kızlar kimse beni duymuyor muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... .gur_bet nickli arkadaş bana acil ulaşırsa çok sevinirim,kendisini tanıyan var mı?

çok iyi geçti kızlar bu günüm yaa:)) hiç açlık hissetmedim gerçekten 95.900 gördüm bi ara çok şaşırdım ancak salata mı yiyince yerine geldi eski halime :KK1: bakalım tartılıyorum hergün nolcamı merak ediyorumm:)))

egeada burda gur_bet nickli arkadaşı az aradım ama sayflarda bulamadım 22lere kadar flan baktım sıkıldım sen linkini ekle duvara mesaj yaz ben ona mesaj atarım istersen

bugün tek kaçamağım 1 top dondurma oldu hastalancağım için canım çok tatlı çekti dayanamadım yedim kızlar. ama telafi etmek için 30 dk lık yürüyüş yaptım. akşamda salatamı yapamadım onun yerine tavuğun içine domates soğan atıp kavurdum yanındada ayranla yedim. ama bu akşam nedense midem kalktı biraz.üst üste tavuk yemekten olsa gerek. ama yılmak yok yola devam.

çok heveslendim bu diyete tavuk sever bi olarak bende burdayım artık........gitsin kilolar

egeada burda gur_bet nickli arkadaşı az aradım ama sayflarda bulamadım 22lere kadar flan baktım sıkıldım sen linkini ekle duvara mesaj yaz ben ona mesaj atarım istersen

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=277993

canım çok teşekkür ederim,çok fedakar ilgilisin..a etsem ona ulaşmak istediğimi ve kensinine nasıl ulaşabileceğim konusunda bana mesaj atarsa sevinirim.

İyi geceler kızlar. Bu saat oldu hala kalabalık buralar. Topik çok aktif olduğundan herkese tek tek hoşgeldin diyemedim. Yeni katılanlar ve katılacak olanlar topunuz hoş geldiniz.
Bende sabahı iple çekiyorum . İkinci günde de olanlar ve tarılacak olanlar yarın bildirise çok sevinirim. Böylece kendimizi değerlendirmiş oluruz.

İyi geceler kızlar. Bu saat oldu hala kalabalık buralar. Topik çok aktif olduğundan herkese tek tek hoşgeldin diyemedim. Yeni katılanlar ve katılacak olanlar topunuz hoş geldiniz.
Bende sabahı iple çekiyorum . İkinci günde de olanlar ve tarılacak olanlar yarın bildirise çok sevinirim. Böylece kendimizi değerlendirmiş oluruz.

evet canım patlama yaptı sayfa resmen neyse herkez cıtır olsun bende karar aldım tartılmıcam 6.güne kadar bakalım ne olacak

ben hergün tartılmıycam pazartesi yazarım prensip meselesi:))))

Arkadaşlar çok merak ettim 50 kg altında zayıflamaya çalışanları??boylar mı kısa yoksa çok zayıf olmak mı amacınız yoksa çok mu çıtır oluyorsunuz o kiloda k ızlar??

kızlar sorum olacak. yarın başlayacağım bu diyete ama bugün regl oldum bir sorun olur mu? ve kahvaltıda da mı tavuk ve salata yiyeceğiz?

X