Ebeveynliğe eş olmayı feda etmek

Sevgi, saygı değil en azından bir öfke, kin olmalı aranızdakileri düzeltebilmek için. Bi enkaz bile ümittir. Ama sizde hiçlik var. Adam sizle ilgili hiçbir şeyi umursamıyor. Kavga edemeyecek kadar uzaklaşmış durumda. Bu geri kazanılabilecek bir ilişki değil ki. Sizi tanımış, sevmiş, çocuk yapmış biri bağlarını sizinle tamamen koparıyor. Ne şekilde etkileyebilirsiniz ki? Bence hiçbir şekilde.

Sizden aldığı elektrik bu olabilir ama gerçekten de. Sizi yargilamiyorum ama erkekler sandığımızin aksine tavırlarımızı yorumlayıp ona göre tavır alıyor ayrıntı atlamiyorlar. Eşim benim bir hareketimi onu istemeyisime yormuş ve uumzun süre bana yaklaşmamisti. Bir süre sonra buna trio de eklendi. Ben de en son çektim sordum sen ne ayaksın diye. O da cinsellik istemediğimi düşündüğü için yaklaşmadigini kabuğuna cekikldigini söylemişti. İlk adımı benden bekliyor reddedilmekten korkuyormuş. Ben de o sıra bunları düşünecek halde değildim ne telaşıyla kosturdugumu hatırlamıyorum ama konuşup hallettik. Ama sizin sorun konuşma ile çözülür mü ne olur bilemem.

Umarım bizde olmaz , olursa da sizin gibi çözebiliriz :/ cevabınız için teşekkürler .
Çocuklarınız ve eşinizle çokkkk mutlu olun inşallah

Denemek çözmek niyetindeyiz aslında ikimiz de ama bunun için kimsenin bir şey yaptığı yok
Aslında en çok da çoçuğum için üzülüyorum evliliği ilişkileri bu sanacak..

Yani bosanilacak bir durum gibi gelmedi bana ama. Bazı yapı taşları da göçmüş bu evlilikte. Kalan sağlarla devam edilebilir bence. Mesela birlikte kısa bi tatil önerin. 2 günlüğüne. Çocuğunuzu annelere bırakıp. Orda eşinizle tekrar eski yakınlığı dostluğu kurmaya çalışın.

Bilmiyorum. Bence insanin en yakın arkadaşı eşidir. Kurtarmaya çalışın derim ben.

Niye bu kadar öfkelisiniz? Geldiğiniz noktada ikinizinde payı vardır mutlaka.
Ben onun ilgisizliği ve cinsel soğukluğu ve cinsel ilişkilerdeki bencilliği yüzünden bu haldeyim onun çıkış noktası ne bilmiyorum,öfkeli halimin onu soğuttuğunu söylüyor hepsi bu

Ben de bizim kadar vahimini duymadım zaten..
Sadece birşey sormak istiyorum gerçekten değer mi?

Tamm boşan demeyeceğim ama sonuçta seninde nefsin var kadınsın isteklerin arzuların var neden? bu evliliği sürdürmek için bir neden var mı gerçekten sürdürüyorum ama buna değer dediğiniz şey nedir?

Denemek çözmek niyetindeyiz aslında ikimiz de ama bunun için kimsenin bir şey yaptığı yok
Aslında en çok da çoçuğum için üzülüyorum evliliği ilişkileri bu sanacak..
Beklemeyin siz yapin o zaman.anneler fedakardir.yapin bunu cocugunuz icin.olumlu enerji icinde buyusun cocuk.atin bu adimi hemde hemen bu gece .yapin lutfen .gurur ne kazandirir bu ortamda sadece uzuntu.ama atilan bir adim herseyi cozebilir.

İyi bir baba olması ve onun sürdürme niyetinde oluşu..

İyi bir baba olması ve onun sürdürme niyetinde oluşu..
Modern kölelik istiyor galiba eşiniz. Cinsellik olmadan bir parça sevgi olmadan hatta saygı olmadan bu hayatı böyle sureceksiniz yani eşinize boynunuzu büktünüz öyle mi?

Boşandığınız zaman eşiniz iyi bir baba olmayacak mı?

Zaman tanıyor bize,benim yetki sınavım var onun aradan çıkmasını bekliyor

Yazdıklarınızda boşanma nedeni göremedim, çocuk anne baba ilişkisindeki hırsınız beni rahatsız etti, yani o noktada bile enterasan bir hırs varsa sizin içinizde çözmeniz gereken bir sorun var ama siz tek başınıza bunu halledemiyorsunuz
Eş terapisine gitseniz

Beni mi hatalı buldunuz?

Kac yaslarindasiniz esinizle...calisiyor musunuz? Isleriniz stres li mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…