e2 tahlil sonucu

ayna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2009
155
2
herkese merhaba KK ya yeni üye oldum.e2 hormonunun yumurtalıkları baskıladıgı ıcın kıstım var ve hamıle degılım .benim gibi östrojeni sporla dusurmeye calısan varmı ösrojen eksıklıgını ılacla telafi edıyorlar ama fazlalıgına sadece spor dedı dr

zarıfecık merhaba 664 cıktı kıst yuzunden oldugunu soyledı dr cok gergınım 4ay adet olmamakta yordu goguslerım cok sıs bebek ısterken dk kullan denmesı ıyıce sınır ettı

zarıfecık merhaba 664 cıktı kıst yuzunden oldugunu soyledı dr cok gergınım 4ay adet olmamakta yordu goguslerım cok sıs bebek ısterken dk kullan denmesı ıyıce sınır ettı

canım bu kadar yüksek çıkmasının sebebi kist onu yok etmen gerekiyor. niye sinirlerin bozulsun ki tedavi oluyorsun işte. özellikle hormonlar da stres önemli faktör. ben tüp bebek tedavime başlamadan önce adetimin 2. günü e2 mi ölçtler 89 çıktı doktor yaşın için çok yüksek dedi. 85 üzeri olursa iptal ediyoruz dedi ve iptal etti. bana stresini azalt öyle gel dedi yoksa tedavi falan hikayeymiş. o ay ovulasyon testi ile baktım yumurtlamadım. moralimi yüksek tuttum sonraki ay 39 çıktı. tedaviye başladım. o nedenle moral moral diyorlar ama hakikaten de çok önemliymiş canım. allah tez zamanda bebişine kavuştursun.

evt cnm bence de stres yaparsan kendine yardımcı olanazsın hatta zorlaştırırsın bile. bi de ibrahim saraçoğluna danış derim gerçekten tamamen doğal şekilde düzeltebilirsin bu durumu. ben sivilce için aradım konuştum 2 hafta sonrasına randevu verdi ve 2 hafta sonra görüşebildim ibrahim saraçoğluyla gerçekten çok yardımcı oldu hiç kısa kesmeden telefonda dinledi beni. sen de bi ara randevunu al bi görüş değerlerini söyle çok yardımcı olabilir. bu arada doktorunun dediklerini de ihmal etme tabi. spor yap diyorsa mutlaka uygula. inş en kısa zamanda düzelir cnm, hiç canını sıkma evel Allah herşey yoluna girer....

X