Dyson kablolu süpürge kullananlar .

Evet gec biraz. Ocakta ki kadar hizli degil asla
Yemişim öyle makineyi😂 ocakta hem daha hızlı hem de daha lezzetli oluyor.

Margaret Hale Margaret Hale 60kilo demişti ya şimdi al evlenince de kendi evine götürürsün diye? Düşünmedim değil ama önceliğim ablama aldırmaktı o da okeylerse öyle alacaktım ama çok şükür ki öyle bir şey olmadı.snsndnd

Yemişim öyle makineyi😂 ocakta hem daha hızlı hem de daha lezzetli oluyor.

Margaret Hale Margaret Hale 60kilo demişti ya şimdi al evlenince de kendi evine götürürsün diye? Düşünmedim değil ama önceliğim ablama aldırmaktı o da okeylerse öyle alacaktım ama çok şükür ki öyle bir şey olmadı.snsndnd
Evde boşuna kalabalık olurdu. 😒

Bu nasıl bir denk geliştir Ya Rabbiii!!! Gideyim de yorumlarına sizden öğrendiklerimi yazayım😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-15-18-14-59-017_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-07-15-18-14-59-017_com.instagram.android.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 48
Ben de ilk çıktığında philips xxl aldım. Bekar evimde firinim yok diye .Şimdi işimi görüyor ama firinli evlere çokta lazım değil. Ayrıca hep elimde yikadigim halde iç malzemesi paslı gibi bi değişik oldu . Evet patates çok lezzetli olmuyor . Ama kek falan yapıyorum o taraftan işimi görüyor hdhdhjddjdjd

Ben de ilk çıktığında philips xxl aldım. Bekar evimde firinim yok diye .Şimdi işimi görüyor ama firinli evlere çokta lazım değil. Ayrıca hep elimde yikadigim halde iç malzemesi paslı gibi bi değişik oldu . Evet patates çok lezzetli olmuyor . Ama kek falan yapıyorum o taraftan işimi görüyor hdhdhjddjdjd
Aldin mi kiz süpürükünü?

Merhaba ben de kablolu kablosuz arasında kalıp v15 aldım çeyizim için, nişanlanacağım zaten. Ama ihtiyacım da vardı, açıp kullandım. Çekişinden çok memnunum ama orta modda kullanıyorum sürekli sanırım bundan dolu şarj ile süpürme süresi bir süre sonra düşüyor.

Merhaba ben de kablolu kablosuz arasında kalıp v15 aldım çeyizim için, nişanlanacağım zaten. Ama ihtiyacım da vardı, açıp kullandım. Çekişinden çok memnunum ama orta modda kullanıyorum sürekli sanırım bundan dolu şarj ile süpürme süresi bir süre sonra düşüyor.
Şarjlilarda öyle bir durum okumuştum garantisi varsa servise gönderin isterseniz.

Şarjlilarda öyle bir durum okumuştum garantisi varsa servise gönderin isterseniz.
Garantilik bir durum yok aslinda, dyson duvara monte edilince zaten surekli sarjda takili duruyor.
Ben V12 kullaniliyorum, ev 3+1
cok memnunum, kablolu ile ugrasmaktan bikmisim resmen:KK51:
Butun evi supursem bile sarji bitmiyor zaten
Cekim gucu zaten cok cok iyi
Surekli yerlere saclarim dokuldugu icin her gun supuruyorum alin aldirin😂
Butceniz varsa kablosuz alin bence buyuk kolaylik

Garantilik bir durum yok aslinda, dyson duvara monte edilince zaten surekli sarjda takili duruyor.
Ben V12 kullaniliyorum, ev 3+1
cok memnunum, kablolu ile ugrasmaktan bikmisim resmen:KK51:
Butun evi supursem bile sarji bitmiyor zaten
Cekim gucu zaten cok cok iyi
Surekli yerlere saclarim dokuldugu icin her gun supuruyorum alin aldirin😂
Butceniz varsa kablosuz alin bence buyuk kolaylik
Ne kadardır kullanıyorsunuz çekim gücünde ya da şarjda düşme oldu mu?

Ne kadardır kullanıyorsunuz çekim gücünde ya da şarjda düşme oldu mu?
3 aydir kullaniliyorum ilk aldigim gun gibi performansi, sarji da ayni zaten surekli sarjda duruyor butun evi supurursem %75 e dusuyor sonra zaten yine doluyor
Ve lazer basligi efsane butun tozlari gozunuzle goruyorsunuz

X