düzenli yağ yakımı için

nilyesili

gülümse odaklan değiştir
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2011
190
4
selam arkadaşlar

nestle nesfit yada ülker k fleks ile sabah akşam düzenli ugulandığında mutla kılo veriliyor ve yağlardan da kurtulunuyor. öğlen yemeklerin de ise abartmamak gerekiyor. biraz da yürüyüş iyi gelir.

Bana öyle şeyler eziyet geliyo yaa aç kalıyosun ben ekmek yemedim abur cubur da arada yedim egzersiz yaparak verdim kilolarımı :)

valla ben 10 gün dayandım 1 gram bile gitmedi ekmek filan da yemedim.. tek yaptığı midemi bozmak oldu süt fazla geldi sanırım..
ayrıca k fleksin sitesine girip bakarsanız zaten bmı oranınız normal seviyede kalıyosa size bi faydası olmadığı da yazıyo bence once hesaplayıp ona gore kullanmak lazım

neden süt yerine yoğurt yada kefir ile denemiyorsunuz. hem yoğurt içine çörek otu atıp lezzet verebiliriziniz

Eylülden bu yana 12 kilo verdim bu yöntemle ve arada ara da versem devam ediyorum. Nesfite devammmmmmmm

Bence bu tarz şeyleri sürekli kullanmak yerine zaman zaman açlığımızı bastırmak için kullanmalıyızz..
Mide sürekli bu gıdayada alışıyor
Mideyi şoklamak lazım metabolizma için fikrimce..

nesfit mi k fleks mi daha ii karar veremediğim için deneyemedim yada güvenemedim :) ama kilo gercekten verılıyo 1 kase nesft yedıgımde karnım cıkmıyo ama 1 kase corbada resmen ben burdaym dıye boylede guzel bı etkısı var :) va bagırsakların ilacı süt ıcınızı dısınızı kemıklerınızı enerjınızın cogalmasna yardımcı oluyo..

ben sabah aksam nesfit öğlen yemekte ne varsa onu yiyiorum ama abartmadan yinede kiloluyum arkadaş ama kaç gündür elma diyeti yapıyodum inanın diyet ne zaman bitcekte nesfitimi yicem diyodum tadı çok hoşuma gidiyo zayıfladıktan sonra sürekli yemeğe devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…