Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne olur n e olmaz aldım bugünde beklicem
Uzun süredir tobeliim evde test yapmaya ama ikisindende aldım .dau ediom hangisi hayırlısıise eğer gebe deglsem sağlık li regl olayım diye bu gece de beklicem yarın sabh yaparım artık

Eklentiler

• IMG20230414152724.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG20230414152713.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 26
Hadi inşallah

Arada keşke bende öyle yapabilssm ama illa yemek istiyolar
Şimdi giriscem bende

Hiç takılmam böyle konulara tubisim sen kendini nasıl rahat hissediyorsan, öyle hitap edebilirsin . ..canım penyez abla ..

Olurmu öyle şey kuzum içinden ne geliyorsa onu de hiç sorun değil bişey demek zorunda da değilsin ben takılmam
Canlarım ballarim Allah razı olsun bilemeden saygısızlık yapmak istemem o yüzden yazmak istedim

Bonus canimmmm yüreğini sevdiğim kadın neredesin sen tatlı dillim güler yüzlüm ey ceylan gözlüm
Bonusun yerinde olsam ben buraya bir daha yazmak istemem.. Kadın gelmemekte çok haklı değil mi
Ama yine de sen gel Bonus
Gel sen, çözelim bu işi.
Lütfen

Diğer kişi de her kimse ya gitsin buradan. Azıcık utanması varsa gitsin. Kimse kimseyi tanımıyor nasılsa diye rahat olmasın, insanın kendine saygısı olmalı.
Ve eğer şurda bi hakkım geçtiyse helal etmiyorum, kırgın ve kızgınım.
Ama git lütfen. Git buranın güzel havasını bozma.
Lütfen!

Benim işler yarım kaldı kızlar.
Arkadaşlar aradı, üst baş bakmaya mağaza gezelim diye, ben de oğluşum azcık hava almış olur diye gittim.
Geldim şimdi sütü ocağa koydum, mayalıcam.
Çamaşırlar devam, yıkanıyor.
Süpürecem şöyle bi ortalığı.
Giderken tüm camları açık bırakmıştım, ev çok güzel havalanmış, ferah olmuş.

Işlerim bitti çok şükür
sabah kahvaltiyi halledip mutfagi toparladim,ankastreyi temizledim
cocuklarin ve bizim nevresimlerimizi degistirdim
evi supurdum
evi sildim
oğlumu okula götürüp geldim
toz aldim
wc leri yikadim
havlulari degistirip copleri attim
bir makine camasir yikatip astim
bir sepet camasir katladim yerlestirdim
iftar icin mercimek corbasi yaptim, iftara bi saat kala firina balik ve patates koycam,salata yapcam,kabak tatlim var
simdi biraz dinlencem,oglumu almaya giderim sonra

Kesinlikle çok haklı o yüzden ona bir şey diyemiyorum. İyi olduğunda gelecektir. Benim bile yazasım gelmiyor şu an hiç ama efserin dediği gibi o kötü insanları sevindirmemek için geliyorum. Benim de varsa bir hakkım helal değil bunu yapan ya da yapanlara

Efsercim öyle dedi diye ben de yazıyorum.
Yoksa tadım kaçtı.
Şimdi de Tubişin testine heyecanlandım. Yine de girip girip bakıcam.

Efsercim öyle dedi diye ben de yazıyorum.
Yoksa tadım kaçtı.
Şimdi de Tubişin testine heyecanlandım. Yine de girip girip bakıcam.
Pinhanim vala icimde hevesim kalmadı topik için ama efser yazınca öyle okuyinca heveslendim .
bilmiyorum yaaa test elimde patlicak gibi yine
Ne zaman test yapsam önceden regl oluyordu
Hayırlısı isyan üzülmek yok
Hayırlısı neyse o ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…