Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haydaaaa Aktif Lora o niye gitti?
Şaka gibi...
Pano konusu ne? Ben niye hiçbir şey anlamıyorum?
Belki de anlamamak iyi, efsunlu gibi ban sebebini anlayan banlanıyor.
Bu ne saçma iş.
Her kim sebep oluyorsa haksız yere oluyor
Burda anonimiz diye birbirimize hakkımız geçmiyor mu sanıyorlar acaba.
Enteresan yaa.

Fibromiyalji ama dizlerimden sesler geliyor son 1 2 yıldır çok şiddetli ağrılar oluyor baş ağrılarına psikolojik dediler

Teşekkür ederim birazda düşündükçe işler gozumde büyüyor büyük bahar temizliği yapılacak bayramda geliyor duvarlar camlar halilar mutfak nasıl olacak bilmiyorum bir yardım edenim de yok
Odaları tek tek yapın. Önceden ben tek günde hepsini yapardım canımıza yazık

Rabbim şafi ismiyle şifa versin

Ayy kısır hemen yapsam mı ki 10 dk var

ilimtalepedenanne hoşgeldiniz ifradardan sonra kahveniz benden

RABBİM kalıcı şifa versin ağrılarınız dinsin

Burada hiç birimizin yardım edeni yok sırayla tek tek yapıyoruz. Ben çalışan biriyim buradaki arkadaşların sayesinde ve tabiki Nego başkanım eşliğinde düzenimi buldum.

Burada motive olup, kısa zamanda siz de günlük rutin işleri yapmaya dönersiniz

Hoş buldum teşekkür ederim haklısınız ama bazen insan annesinden yada kardeşlerinden bir yardım eli bekliyor ufakta olsa bazı günler hiç halim olmuyor ev alıp başını gidiyor

Hoş buldum teşekkür ederim haklısınız ama bazen insan annesinden yada kardeşlerinden bir yardım eli bekliyor ufakta olsa bazı günler hiç halim olmuyor ev alıp başını gidiyor
Hoşgeldin kardeşim acayip iş yapılıyor burda enerji süper fibromiyoloji bende de var az buçuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…